Veselý – Volandri 2:0 (kon.) | Brands – Štěpánek 0:2 (kon.)
Filippo Volandri
0
4 61
Středa 19.03.2014, 21:11ATP Miami - Miami Open Presented By Itaú (tvrdý povrch)

Toto utkání je u konce, dnešní tenisový program v Miami ale rozhodně ještě nekončí. S přáním hezkého středečního večera se s Vámi loučím, na shledanou. (22:46:34)

Soupeřem Veselého ve druhém kole turnaje v Miami bude 32. nasazený Španěl Feliciano López, jenž měl v prvním kole volný los.

Filippo Volandri ani dnes nezaznamenal svou druhou výhru v roce 2014, to ale českým tenisovým fanouškům vadit rozhodně nemusí. Nad jeho síly totiž byl největší český talent Jiří Veselý, který po hodině a sedmadvaceti minutách zvítězil 6-4 a 7:6.

Konec zápasu

7:6
    Je dobojováno! Jiří Veselý stejně jako na minulém turnaji ATP 1000 dokázal postoupit do druhého kola.

6-1
    Hned několik mečbolů má k dispozici Veselý, jeho soupeř po výměně stran nezahrál ideálně.

5-1
    Vypadá to dobře, Veselý vede už o čtyři body a k výhře mu chybí už jen dva body.

4-1
    Velice nadějný stav pro Veselého, který podruhé sebral soupeři ve zkrácené hře podání.

3-1
    Ten čtvrtý bod Veselému nedaroval, je sníženo na 3:1.

3-0
    To je slušně rozehraný tie-break, ve kterém jde český hráč do trháku 3:0. Dvakrát však nyní bude podávat Volandri.

2-0
    Také druhý bod míří na stranu Jiřího Veselého.

1-0
    Veselý ihned na začátek získal fiftýn při servisu Voladnriho!

6:6
    O osudu druhého setu se rozhodne ve zkrácené hře, posledních 12 gemů o vítězi sady nerozhodlo.