Veselý – Volandri 2:0 (kon.) | Brands – Štěpánek 0:2 (kon.)
0
4 61
Středa 19.03.2014, 21:11ATP Miami - Miami Open Presented By Itaú (tvrdý povrch)

7:6
    Je dobojováno! Jiří Veselý stejně jako na minulém turnaji ATP 1000 dokázal postoupit do druhého kola.

6-1
    Hned několik mečbolů má k dispozici Veselý, jeho soupeř po výměně stran nezahrál ideálně.

4-1
    Velice nadějný stav pro Veselého, který podruhé sebral soupeři ve zkrácené hře podání.

6:6
    O osudu druhého setu se rozhodne ve zkrácené hře, posledních 12 gemů o vítězi sady nerozhodlo.

40-30
    Nakonec je z toho brejkbol pro českého hráče!

4:4
    Filippo Volandri zabojoval a poprvé získává gem při podání svého soupeře. Do devátého gemu se půjde za stavu 4:4.

40-A
    Třetí dvojchyba přichází v hodně nevhodnou dobu, brejkbol pro Itala.

4:3
    Důležitá hra pro českého hráče, který podruhé v utkání prolomil podání soupeře a jde tak do vedení 6:4, 4:3.

40-0
    Pozor pozor! Jiří Veselý i nyní sebral soupeři bod a má k dispozici hned trojici brejkbolů!

40-15
    A pozor! Jiří Veselý má dvě možnosti k zisku tohoto gemu.

6:4
    K výhře v prvním kole turnaje v Miami je po prvním setu blíže Jiří Veselý, který jednou získal soupeřům servis a zvítězil v něm 6:4 po sedmatřiceti minutách.