Machačkala – Alkmaar 0:0 (kon.) | Valencia – Ludogorec 1:0 (kon.) | Plzeň – Lyon 2:1 (kon.)
Benfica – Tottenham 2:2 (kon.) | Fiorentina – Juventus 0:1 (kon.) | Neapol – Porto 2:2 (kon.)
Real Betis – Sevilla 0:2 (po pen.) | Salzburg – Basilej 1:2 (kon.)
Anži Machačkala
0:0 (0:0)
AZ Alkmaar
Čtvrtek 20.03.2014, 18:00 • Ramenskoje • Evropská liga

Je tu konec zápasu osmifinále Evropské ligy mezi domácím celkem Anži Machačkala a hostující AZ Alkmaar. Hosté podali velice koncentrovaný výkon, domácí k ničemu nepostili a po remíze 0:0 postupují díky výhře z domácího stadionu 1:0 zaslouženě do čtvrtfinále. (19:53:57)

90+3
    Teď to hosté již v pohodě dohrají a postoupí. Rozehrávat se bude u velkého vápna Anži.

90+2
    Místo šance ale následoval protiútok hostů a Mkrtčjan zastavil faulem za červenou kartu Berghuise!

90+2
    Po faulu na Grigalava budou domácí kopat přímý kop.

90+1
    Druhý poločas se bude nastavovat o dvě minuty. Hosté mají k dispozici stále tři střídání.

90
    Normální hrací doba pomalu končí a marně čekáme na závěrečný nápor domácích.

89
    Z dálky tvrdě vypálil Alijev, jeho přízemní rána prolétla jen těsně vedle levé tyče hostující brány.

89
    Po faulu na Bucharova budou přímý kop zahrávat domácí.

88
    Závěr normální hrací doby se rychle blíží a hostům se stále daří držet balon daleko od brány.

87
    Tak až nyní se začíná zdát, že si domácí vytvářejí závěrečný tlak. V krátkém sledu kopali hned dva rohy, ani po jednom ale přímo nezakončili.

86
    Domácí kopali Alijevem rohový kop, po centru do vápna se ale do zakončení nedostali.

85
    Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Kamil Agalarov, přichází Islamnur Abdulavov.

85
    Alijev vztekle zakopl balon do zámezí a dostává žlutou kartu za nesportovní chování.

84
    Na trávníku se ocitl domácí Bucharov, faul se ale nepíská a pokračuje se ve hře.

82
    Domácí již naplno otevírají hru, stále se jim ale nedaří vytvořit si tlak.

81
    Agalarov zajel u lajny do Beerense a je dalším hráčem, který dostává žlutou kartu.

80
    Do konce zápasu chybí něco málo přes deset minut a hraje se stále spíše v okolí půlící čáry.