New Jersey – Minnesota 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 4:2 (kon.) | Montreal – Columbus 2:3 (kon.)
Ottawa – Tampa 4:5 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | Edmonton – Buffalo 1:3 (kon.)
Arizona – Florida 2:1 (kon.) | San Jose – Anaheim 3:2 (kon.) | Los Angeles – Washington 2:1 (2:1 po s.n.)
Philadelphia Flyers
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
Dallas Stars
Pátek 21.03.2014, 00:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Z utkání je to již vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu z utkání NHL zase někdy na počtenou. (03:35:42)

Dnešní utkání sledoval 19 831 diváků.

Ve třetí třetině se dokázal opět Philadelphia dostat do dvoubrankového vedení, když ve 53. minutě trefil Simmonds. Dallas však reagoval rychlou brankou, protože se po dalších třiceti sekundách trefil Ja. Benn. Vítězství Flyers však pečetil Raffl, který vstřelil čtvrtou branku domácích ve svém samostatném úniku.

60:00

59:52
    Simmonds se pokusil trefit prázdnou klec, ale puk dojel hostující Gonchar.

59:39
    Thomas znovu míří na svou střídačku.

59:29
    Tentokráte si bere oddechový čas hostující Lindy Ruff.

59:29
    Stars příliš spěchali do útočného pásma, a tak puk končí na zakázaném uvolnění.

59:04
    Read se pokusil trefit kotouč do prázdné ze středního pásma, ale trefil pouze Colea.

58:48
    Daley neudržel kotouč na modré čáře.

58:21
    Stars drží kotouč ve svém útočném pásmu, ale ani jedna ze střel Dallasu se zatím neujala.

57:48
    Střela Seguina z levého křídla je sražena opět někde před Masonem mimo bránu Flyers.

57:38
    Craig Berube si raději bere oddechový čas.

57:38
    Tim Thomas míří na svou střídačku!

57:38
    Philadelphia následně poslala kotouč na zakázané uvolnění.

57:30
    Střela Daleyho od modré je sražena těsně před Masonem mimo bránu Flyers.

57:14
    Flyers dokázali vytlačit Stars ze svého obranného pásma.

56:48
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Flyers zřejmě rozhodují o tom, že dva body dnes zůstanou doma. Couturier vyslal svým pasem do úniku MICHAELA RAFFLA, který si vymíchal Thomase svou kličkou do bekhendu. Asistence: Sean Couturier, Kimo Timonen.

56:23
    Do dalšího zakončení se dostal Seguin, jehož střela je však přizvednuta do ochranné sítě za Masonem.

56:02
    Stars se však dokázali dostat do útoku, kde střílel Fiddler, jenž jen trefil MacDonalda.

55:42
    B. Schenn zavezl kotouč do útočné třetiny, kde si jej za bránou Stars přebírá Lecavalier.

55:18
    Flyers poslali kotouč přes celé kluziště, kde si jej přebírá Thomas u své brány.

55:00
    Od modré se dostal ke střele Voráček, ale jeho střela byla zblokována.

54:39
    Následuje reklamní pauza.

54:39
    Od modré se odhodlal ke střele Coburn a Ja. Benn jeho střelu tečoval do ochranné sítě za bránou Stars.

54:17
    Také MacDonald si nedělal starosti a poslal obloučkem puk až do útočného pásma Flyers.

53:53
    L. Schenn pouze poslal obloučkem puk do středního pásma.

53:35
    Flyers se při zakládaní dalšího útoku opět provinili postavením mimo hru.

53:29
    Flyers se usadili ve svém útočném pásmu, kde se domácí dostali do několika zakončení, ale puk v bráně Stars neskončil.

52:51
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars však ihned vzápětí vyrovnávají, když střela Seguina z pravé strany se od zadního mantinelu odrazila zpět před Masona, kde jej dorazil do brány svou druhou brankou v utkání JAMIE BENN. Asistence: Tyler Seguin, Alex Chiasson.

52:21
    Flyers se dostali do rychlého protiútoku, když Lecavalier poslal ve středním pásmu puk na WAYNA SIMMONDSE, který přejel do útočného pásma, kde svou střelou zápěstím prostřelil Thomase. Asistence: Vincent Lecavalier, Brayden Schenn.

52:08
    Z levé strany vystřelil z velkého úhlu Garbutt, ale jeho pokus pouze přeměřil brankoviště.

51:38
    Voráček získal kotouč a ihned jej zaváží co nejdále od své brány, aby mohli jeho spoluhráči vystřídat.

51:08
    Stars se dostali do svého útočného pásma, ale hosté zatím nevystřelili na Masona ani jednu střelu.

50:45
    Jo. Benn drží kotouč ve své obranné třetině, kde jej následně předává Nichuskinovi.

50:20
    Timonen přistrčil puk na Coburna, jehož následná střela nemířila na bránu Stars.

50:03
    Puk je na střídačce Dallasu a po komerční přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.

49:55
    Až nyní se Dallas dostal do svého útočného pásma, kde Fiddler z levé strany poslal kotouč až do ochranné sítě a následně ještě poslal hostujícího útočník na Masona vlastní obránce.

49:22
    Pokud chtějí Stars ještě s utkáním něco udělat, tak by se měli začít více tlačit do útoku.

48:58
    Stars se teď nemohou dostat ani za středovou čáru a spíše jen vyhazují kotouče ze své obranné třetiny.

48:32
    Flyers jen nahodili kotouč do svého útočného pásma, ale Stars jim následně opět poslali puk.

48:03
    Flyers měli trochu menší problémy ve své obranné třetině, ale domácí obrana vše zvládnula.

47:40
    Chiasson opět pouze poslal kotouč do středního pásma, kde se o něj bojuje u mantinelu.

47:23
    Stars vytlačili Flyers ze svého obranného pásma a domácí se při následné snaze dostat do útoku provinili offsidem.

47:11
    Giroux vyhrál vhazování přímo na Grossmanna, který ihned vystřelil na Thomase a brankář Dallasu opět zasahuje svou lapačkou.

47:09

47:09
    Z levé strany nakonec zakončil akci Flyers svou střelou Couturier a Thomas proti ní zasahuje svou lapačkou.

46:43
    Flyers dokázali dostat kotouč až do jejich útočné třetiny, kde jej domácí drží za bránou Stars.

46:14
    Mason má teď ve své bráně co dělat, aby zabránil Stars ve vstřelení vyrovnávající branky.

45:54
    Od modré vystřelil Rome a Mason jeho střelu vyrazil jen vedle své brány.

45:30
    Ihned po vhazování střílel Garbutt a jeho střela jen těsně minula bránu Flyers.

45:27
    Z pravé strany nahazoval puk na Masona Fiddler a domácí brankář raději uchovává kotouč na své hrudi.

44:51
    Voráček dlouho držel kotouč pod svou kontrolou, ale jeho následnou přihrávku nedokázal na modré zpracovat Timonen, a tak je puk ve středním pásmu.

44:29
    Giroux dokázal skvěle odzbrojit Nichuskina a domácí se opět ženou do útoku.

44:12
    Nahození Whitneyho ze středního pásma raději Mason ukryl pod svou lapačkou, protože k němu nebezpečně dojížděl Nichuskin.

43:52
    Flyers se následně dokázali dostat do útoku, kde však domácí velice rychle přišli o kotouč.

43:27
    Couturier dokázal poslat kotouč do středního pásma a domácí mohou jít vystřídat.

43:09
    Flyers sice vyhráli následné vhazování, ale domácí znovu vyhodili kotouč až na icing.

43:02
    Tentokráte se píská zakázané uvolnění domácímu týmu, když byl u nahození dříve hostující obránce.

42:27
    Z mezikruží se dostal do zakončení Simmonds, jehož střelu dokázal Thomas vyrazit svými betony.

42:14
    Střela B. Schenna skončila jen těsně nad bránou Stars.

42:06
    Dallasu se následně nevydařila rozehrávka a puk skončil až na zakázaném uvolnění.

41:56
    Garbutt chtěl vystřelil z pravé strany, ale střela hostujícího útočníka skončila na prvním hráči Flyers.

41:37
    Jo. Benn vybojoval kotouč za svou bránou, kde jej zavezl Downie.

41:05
    Flyers se však jejich další útok příliš nevydařil, a tak je kotouč na hokejkách Stars.

40:41
    Cole zavezl kotouč do útočného pásma, kde však rychle ziskali kotouč domácí hráči.

40:15
    Puk je za bránou Stars, kam jej svou špatnou přihrávkou poslal Giroux.

40:01

Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 25:29
    Vhazování: 22:20
    Zblokované střely: 11:16
    Hity: 25:16

Ve druhé třetině se pouze jednou prosadili hostující Stars, kteří hráli v druhé části dokonce dvojnásobnou přesilovku, kterou Dallas využil až v její klasické části, když se trefil Ja. Benn. Stars následně měli více ze hry, ale hosté již nedokázali přidat druhou branku.

Třetí třetina začne přibližně v 02:03.

40:00

39:43
    Gonchar vystřelil od modré, ale jeho rána nemířila na bránu Flyers.

39:13
    Read dokázal poslat kotouč přes všechny čáry.

38:51
    Střela Goligoského z pravé strany jen těsně minula levou tyč.

38:21
    Tentokráte se hosté vyhánějí ze svého útočného pásma sami, když Seguinovu přihrávku nezachytil na modré žádný hráč Stars.

38:02
    Další vhazování již patřilo Flyers a Coburn posílá puk až na Thomase.

37:55
    Ihned po vhazování vystřelil Whitney, ale Coburn jeho střelu srazil do ochranné sítě.

37:52
    Na trestnou lavici putuje domácí Wayne Simmonds (PHI), který dostává dvě minuty za hrubost.

37:52
    Dallas se dokázal dostat do útoku, kde Cole nahrál na pravou stranu Eakinovi, ale ani jedna jeho střela neprošla na Masona.

37:25
    Domácí se následně dokázali dostat do útoku, ale Flyers je odpískán úmyslný offside, a tak se hra vrací před Masona.

37:04
    Stars jsou opět ve svém útočném pásmu, kde zatím hosté bojují o puk za bránou Flyers.

36:38
    Daley chtěl nahodit kotouč do útočného pásma, ale kotouč se zřejmě od mantinelu odrazil do hlediště, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

36:14
    Garbutt poslal až moc prudkou přihrávku na své spoluhráče, a tak se píská zakázané uvolnění.

36:06
    Gonchar následně neubrzdil před svým brankářem a hostující obránce vletěl do svého brankáře.

35:59
    Ihned po vhazování střílel Gonchar a střelu obránce Stars zastavil hned první hráč Stars.

35:54
    Daley ve středním pásmu nahrál Sceviourovi, jenž byl následně v útočném pásmu sám, a tak útočník Dallasu vystřelil na Masona, který chytá puk svou lapačkou.

35:20
    Na druhé straně se však hned do dvou nebezpečných zakončení dostal Ja. Benn, kterého však dokázal vždy vychytat Mason.

34:52
    Read se pokusil vybruslit s pukem zpoza brány Stars, ale domácí hráč byl skvěle zastaven.

33:18
    Následuje komerční přestávka.

33:18
    Hartnell dostal přihrávku na pravou stranu, odkud z kraje kruhu vystřelil a Thomas dokázal jeho střelu zachytit na své hrudi.

34:26
    První útočná formace domácích dokázala dostat puk do svého útočného pásma.

34:00
    Střela Garbutta je sražena ihned prvním hráčem Flyers a puk následně skončil ve středním pásmu.

33:25
    Střelu Scevioura z pravé strany srazil Grossmann za bránu Flyers.

32:47
    Stars využívají přesilovou hru! Seguin se pokusil prokličkovat přes tři hráče Flyers, ale puk se odrazil mezi kruhy, kde si jej přebral JAMIE BENN, který udělal kličku poslednímu obránci a následně dokázal procpat na dvakrát puk za Masona. Asistence: Tyler Seguin, Alex Goligoski.

32:31
    Domácí tým je již ve čtyrech a Couturier ihned vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

32:12
    A další parádní zákrok Masone, tentokráte však proti Bennovi, když likviduje střelu z pravého kruhu.

32:02
    Ja. Benn nahrál křižně na Chiassona, který však jeho pohotové zakončení zachytil svým betonem.

31:48
    Stars budou hrát přesilovku proti třem, protože na dvě minuty na podražení putuje Michael Raffl (PHI).

31:25
    Cole projel mezi obránci Flyers, ale hostující útočník trefil přesně pravý beton Masona, který tak stále drží nulu na svém kontě.

31:11
    Stars se teď nevydařil hned dvakrát přechod do útoku, a tak Philadelphia dvakrát vyhodila puk.

30:49
    Whitney neudržel kotouč na útočné modré, a tak je puk opět mimo obranné pásmo Flyers.

30:32
    Nyní už vyhráli vhazování Flyers, kteří posílají puk do středního pásma.

30:25
    Seguin se dostal k další střele ihned po vyhraném vhazování, a tentokráte už byla jeho střela povedenější, ale i tak to na Masona nestačilo.

30:22
    Ihned po buly se dostal do zakončení Seguin, ale střela mu příliš nesedla a Mason má puk ve své lapačce.

30:19
    Přesilovka Dallasu však bude až po komerční přestávce.

30:19
    Stars budou hrát svou první přesilovou hru, protože na dvě minuty za podražení putuje na trestnou Zac Rinaldo (PHI).

30:00
    Z velmi dobré pozice mezi kruhy střílel Roussel, ale hostující útočník mířil přímo na střed brány.

29:45
    Hosté nahodili kotouč na Masona, který raději uchovává puk ve své výstroji.

29:08
    Ke střele ze středu útočného pásma se dostal Seguin, jehož střelu vyrazil Mason na pravou stranu, kde si najížděl Nichuskin, ale ruský hráč trefil před sebou stojícího obránce.

28:45
    Goligoski nahrál na okraj levého kruhu Ja. Bennovi, jehož střelu chytil Mason někde pod svým betonem, kde se ještě pokusil dorážet Seguin, ale domácí brankář měl kotouč ve své výstroji.

28:02
    Lecavalier už málem ujížděl sám na Thomase, ale Jo. Benn se skvěle vrátil a čistě složil domácího hráče na led.

27:40
    Hartnell nahodil kotouč od modré čáry a Thomas raději uchovává puk ve své lapačce.

27:16
    Ihned po vhazování vystřelil L. Schenn a Thomas si připisuje další úspěšný zákrok.

27:13
    Domácí tým se dostal do dalšího zakončení, když z levé strany vystřelil Downie a Thomas má následně puk ve své lapačce.

27:01
    Downie nahrál mezi kruhy Rafflovi, jenž se ještě musel s pukem otočit a jeho následná střela je sražena hostující obranou.

26:50

26:50
    Až nyní dokázali Stars vyvézt puk ze svého obranného pásma, když Seguin zatlačil na domácí obránce a kotouč nakonec skončil až pod lapačkou Masona.

26:17
    Giroux nahrával z pravé strany před bránu, kde byl Hartnell, ale kotouč pouze přeměřil útočné pásmo Flyers.

25:53
    Jo. Benn poslal na Fiddlera až příliš prudkou přihrávku, a kotouč tak skončil na zakázaném uvolnění.

25:16
    Ze středu útočného pásma střílel Garbutt, ale ani střela hráče Stars netrefila bránu Flyers.

24:59
    Z pravého kruhu vystřelil Voráček, ale český útočník netrefil bránu Dallasu.

24:33
    Hosté zatlačili na svého soupeře, ale Stars musí vyklidit pásmo, protože puk už byl ve střední třetině.

24:09
    Flyers drží kotouč za svou bránou a uvidíme co dále domácí vymyslí.

23:43
    Coburn vystřelil od modré a jeho střela jen těsně minula pravou tyč brány Stars.

23:02
    Z levé strany nahrával před Thomase Simmonds, kde byl zcela volný Lecavalier, ale hostující brankář dokázal puk vyrazit za svou klec.

22:43
    Mason zpoza své brány poslal kotouč ihnd na modrou, kde si jej přebírá Lecavalier.

22:11
    Roussel nahrál na modrou Goligoskému, který však trefil před sebou stojícího Girouxe.

21:44
    Přihrávka L. Schenna je sražena na jeho parťáka v obraně.

21:20
    Od levého mantinelu vystřelil Sceviour a Mason jeho pokus vyrazil svými betony.

20:55
    Goligoski přenechával puk na Seguina, který se však ke kotouči nedostal včas.

20:28
    Downie vystřelil ihned po přejetí modré a Thomas jeho pokus vyrazil do rohu kluziště.

20:11
    Jo. Benn vyhodil puk přes celé kluziště a Stars jsou opět kompletní.

20:01

Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 12:12
    Vhazování: 11:9
    Zblokované střely: 2:9
    Hity: 16:9

V první třetině utkání mohli přítomní diváci vidět hned dvě branky, když se o oba góly postarali jejich svěřenci. Nejprve se v 11. minutě po vyhraném vhazování dostal ke gólové střele Streit, na kterého navázal přesilovkovou trefou Simmonds. Philadelphia tak vede po první třetině o dvě branky.

Druhá třetina začne přibližně v 01:06.

20:00

19:37
    MacDonald vystřelil od modré čáry a jeho střelu zblokoval poslední obránce Dallasu.

19:20
    Z pravé strany vystřelil Lecavalier, ale jeho střela se nevešla do brány Dallasu.

18:58
    Na druhé straně se do rychlého protiútoku dostal Dallas, když akci zakončil svou střelou Eakin a Mason má puk na své hrudi.

18:42
    Timonen nabil na pravou stranu Girouxovi, jehož střelu dokázal vyrazit Thomas.

18:10
    Jordie Benn (DAL) oslabuje svůj tým, protože dostává dvě minuty za hákování, a Flyers tak budou hrát svou druhou přesilovou hru.

17:44
    Před Masonem teď vznikla menší skrumáž, když v brankovišti domácího brankáře byli navíc ještě oba obránci Flyers, kteří se snažili zabránit vstřelení puku do domácí klece.

17:07
    Další střelu směrem na hostující bránu vyslal Downie, ale ani on netrefil klec Stars.

16:37
    Do zakončení z mezikruží se nakonec dostal Voráček, jehož střela jen těsně minula pravou tyč brány Stars.

16:27
    První útoční trojice opět drží puk ve svém útočném pásmu.

15:46
    B. Schenn nakonec dokázal dostat puk až do útočného pásma Flyers, a domácí tak mohou pohodlně vystřídat.

15:23
    Stars drží kotouč ve svém útočném pásmu, ale hostující celek se zatím nemůže dostat do zakončení.

14:59

14:59
    Mueller vystřelil ze středu útočného pásma a Mason si po delší době připisuje další úspěšný zákrok v utkání.

14:46
    Rinaldo získal puk ve středním pásmu, odkud jej poslal za bránu Stars.

14:25
    Nichuskin bojuje o kotouč ve středním pásmu a ruský útočník jej následně poslal na své obránce.

13:21
    Flyers využívají přesilovou hru! Voráček vystřelil z pravé strany a Hartnell tečoval puk do tyče hostující klece, odkud se kotouč odrazil před bránu Stars, kde byl zcela volný WAYNE SIMMONDS, který navyšuje vedení Philadelphie. Asistence: Scott Hartnell, Jakub Voráček.

13:04
    Giroux vystřelil z levé strany, ale puk neprošel až na Thomase.

12:51
    Timonen nahodil kotouč na Thomase, který si jej raději nechává ve své lapačce.

12:39
    Ja. Benn však dokázal ihned po vhazování zavézt puk až do útočné třetiny, kde sbírá cenné vteřiny.

12:27
    Flyers budou hrát první přesilovou hru v utkání, protože Ryan Garbutt (DAL) je vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

12:05
    Až z vlastní obranné třetiny vypálil puk MacDonald a Thomas jeho střelu vyrazil do rohu kluziště.

11:39
    Timonen pálil od modré čáry a jeho střelu srazil jeden z hráčů za bránu Stars.

11:20
    Chiasson zavezl kotouč do útočné třetině, kde však o puk přišel za bránou Flyers.

10:54
    Sceviour jen nahodil kotouč na Masona, ale zde nebyl ani jeden hráč v bílém.

10:23
    Giroux vyhrál následné vhazování přímo na MARKA STREITA, který pohotovou střelou k pravé tyči Thomasovy brány posílá Flyers do vedení. Asistence: Claude Giroux.

10:21
    Z levé strany teď vystřelil Couturier, ale jeho střela byla někde před Thomasem sražena do ochranné sítě, a tak se po komerční přestávce bude vhazovat před hostujícím brankářem.

10:06
    Utkání začíná nabírat dobré tempo, když se oba týmy snaží stále vytvářet své útočné akce, ale ani jedno mužstvo se nemůže dostat do zakončení.

09:39
    Domácí se dostali do svého útočného pásma, kde nakonec od modré vystřelil Downie, ale puk skončil na prvním hráči Stars.

09:18
    Ja. Benn se pokusil poslat zadovkou puk na Seguina, ale jeho úmysl vystihnul Raffl.

08:51
    Eakin pouze nahodil kotouč do útočného pásma a Stars následně odcházejí střídat.

08:27
    Hráči bojují o puk v rohu obranného pásma Flyers, kde na MacDonalda dotírají Sceviour a Cole.

08:03
    Flyers velmi rychle získali puk pod svou kontrolu, ale domácím se opět nepovedlo přejít správně modrou, a tak je tu další offside.

07:47
    Stars se dokázali vymanit z tlaku první útočné trojky Flyers a hosté ihned odvážejí kotouč pryč.

07:26
    Voráček nahazoval kotouč z levé strany a Goligoski si málem srazil puk do vlastní sítě.

07:11
    Downie dokázal ukořistit puk ve středním pásmu, odkud jej ohned obloučkem nahodil na Thomase, který jej chytá svou lapačkou.

06:41
    Stars se však dokázali dostat do zakončení, když překvapivě z pravého kruhu střílel Jo. Benn a Mason si připisuje další zákrok.

06:34
    Fiddler byl dříve v útočné třetině než puk, a tak je tentokráte hostujícím odpískán offside.

06:25
    Downie poslal prudkou přihrávku od vlastní modré a kotouč se následně odrazil od mantinelu před Thomase, který ukrývá puk pod svou lapačkou.

06:08
    Flyers se následně nevydařil jejich přechod do útočné třetiny, a tak se po reklamní pauze bude vhazovat ve středním pásmu.

05:57
    Nichuskinovi se povedlo získat puk a ihned jej vyvézt z obranné třetiny hostů.

05:32
    Hall se pokusil nahodit kotouč z pravé strany, ale kotouč skončil ihned na prvním hráči Stars.

05:10
    Cole jen protečoval Goncharovu přihrávku do útočného pásma a hostující celek odchází střídat.

04:45
    Cole posunul od levého mantinelu puk na střed, kde byl Eakin, jehož následnou střelu vyráží Mason před sebe.

04:15
    Hosté drželi kotouč v rohu útočného pásma, ale domácí tým si s celou situací poradil a puk je už opět mimo jejich obranné pásmo.

03:42
    Fiddler nahrál kotouč za bránu Flyers, kde si jej přebírá Roussel, který však má na zádech hned dva domácí hráče.

03:19
    Voráček nahodil kotouč do útočného pásma, kde se odrazil puk před bránu Stars a Thomas jej raději ukrývá pod svou lapačkou.

02:43
    Druhá formace Philadelphie se držela ve svém útočném pásmu, ale domácí se zatím nedostali do zakončení.

02:15
    Cole přenechával puk za sebou na Muellera, který to však nečekal a kotouč končí na jednom z obránců Flyers.

01:47
    Gonchar ztratil kotouč ve svém obranném pásmu, ale hostující obránce zabojoval a kotouč mají opět Stars.

01:31
    Domácím se teď nevydařil přechod přes útočnou modrou, když se Flyers provinili postavením mimo hru.

01:07
    Timonen se dostal ke střele od modré po vyhraném vhazování a Thomas jeho střelu vyrazil svou lapačkou.

01:05
    Stars však poté poslali puk na zakázané uvolnění, a tak se hra stěhuje před Thomase.

00:56
    Střela Goligoského od modré čáry skončila na některém z bránících hráčů a Flyers následně poslali kotouč do středního pásma.

00:39
    Roussel vystřelil podobně, jako jeho kolega před chvílí, a to když přejel modrou a ihned vyslal svou střelu na Masona, který opět chytá svou lapačkou.

00:17
    Cole nahrál na pravou stranu Eakinovi, jenž ihned po přejetí modré vystřelil, a Mason si tak připisuje první zákrok v utkání.

00:01

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Timonen, Coburn, Streit, Grossmann, L. Schenn, MacDonald – Hartnell, Giroux, Voráček – Lecavalier, B. Schenn, Simmonds – Read, Couturier, Downie – Rinaldo, Raffl, Hall.

Dallas Stars: Thomas (Lehtonen) – Daley, Goligoski, Dillon, Jo. Benn, Connauton, Gonchar – Ja. Benn, Seguin, Chiasson – Cole, Eakin, Sceviour – Roussel, Fiddler, Garbutt – Whitney, Mueller, Nichuskin.

Do zápas zasáhne pouze český hráč Jakub Voráček, který obléká dres Philadelphie. Dalšího českého či slovenského hráč už ani na jedné ze soupisek nenalezneme.

Vzájemná zápasy

Oba týmy se spolu v letošní sezóně střetnou pouze ve dvou utkáních, když první zápas na svém ledě lépe zvládnul Dallas, který svého soupeře hladce přejel, a Flyers tak mají svému soupeři co oplácet.

7.12. Dallas Stars – Philadelphia Flyers 5:1

Také Flyers jsou ještě plně zapojeni v boji o play off ve své konferenci, kde zatím drží šestou příčku, kam se po 68 odehraných utkání dostali díky 79 nasbíraným bodům. Na deváté Capitals však mají rezervu pouhé tři body, a tak je ještě zcela vše otevřené a Philadelphia si nemůže dovolit ztrácet body. I poslední zápasy nasvědčují tomu, že se Flyers chtějí letos podívat do vyřazovacích bojů, protože vyhráli již tři zápasy v řadě, když hned dvakrát z toho porazili silný Pittsburgh.