New Jersey – Minnesota 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 4:2 (kon.) | Montreal – Columbus 2:3 (kon.)
Ottawa – Tampa 4:5 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | Edmonton – Buffalo 1:3 (kon.)
Arizona – Florida 2:1 (kon.) | San Jose – Anaheim 3:2 (kon.) | Los Angeles – Washington 2:1 (2:1 po s.n.)

59:29
    Tentokráte si bere oddechový čas hostující Lindy Ruff.

57:38
    Craig Berube si raději bere oddechový čas.

57:38
    Tim Thomas míří na svou střídačku!

56:48
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Flyers zřejmě rozhodují o tom, že dva body dnes zůstanou doma. Couturier vyslal svým pasem do úniku MICHAELA RAFFLA, který si vymíchal Thomase svou kličkou do bekhendu. Asistence: Sean Couturier, Kimo Timonen.

52:51
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars však ihned vzápětí vyrovnávají, když střela Seguina z pravé strany se od zadního mantinelu odrazila zpět před Masona, kde jej dorazil do brány svou druhou brankou v utkání JAMIE BENN. Asistence: Tyler Seguin, Alex Chiasson.

52:21
    Flyers se dostali do rychlého protiútoku, když Lecavalier poslal ve středním pásmu puk na WAYNA SIMMONDSE, který přejel do útočného pásma, kde svou střelou zápěstím prostřelil Thomase. Asistence: Vincent Lecavalier, Brayden Schenn.

37:52
    Na trestnou lavici putuje domácí Wayne Simmonds (PHI), který dostává dvě minuty za hrubost.

32:47
    Stars využívají přesilovou hru! Seguin se pokusil prokličkovat přes tři hráče Flyers, ale puk se odrazil mezi kruhy, kde si jej přebral JAMIE BENN, který udělal kličku poslednímu obránci a následně dokázal procpat na dvakrát puk za Masona. Asistence: Tyler Seguin, Alex Goligoski.

32:02
    Ja. Benn nahrál křižně na Chiassona, který však jeho pohotové zakončení zachytil svým betonem.

31:48
    Stars budou hrát přesilovku proti třem, protože na dvě minuty na podražení putuje Michael Raffl (PHI).

31:25
    Cole projel mezi obránci Flyers, ale hostující útočník trefil přesně pravý beton Masona, který tak stále drží nulu na svém kontě.

30:19
    Stars budou hrát svou první přesilovou hru, protože na dvě minuty za podražení putuje na trestnou Zac Rinaldo (PHI).

28:45
    Goligoski nahrál na okraj levého kruhu Ja. Bennovi, jehož střelu chytil Mason někde pod svým betonem, kde se ještě pokusil dorážet Seguin, ale domácí brankář měl kotouč ve své výstroji.

18:10
    Jordie Benn (DAL) oslabuje svůj tým, protože dostává dvě minuty za hákování, a Flyers tak budou hrát svou druhou přesilovou hru.

13:21
    Flyers využívají přesilovou hru! Voráček vystřelil z pravé strany a Hartnell tečoval puk do tyče hostující klece, odkud se kotouč odrazil před bránu Stars, kde byl zcela volný WAYNE SIMMONDS, který navyšuje vedení Philadelphie. Asistence: Scott Hartnell, Jakub Voráček.

12:27
    Flyers budou hrát první přesilovou hru v utkání, protože Ryan Garbutt (DAL) je vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

10:23
    Giroux vyhrál následné vhazování přímo na MARKA STREITA, který pohotovou střelou k pravé tyči Thomasovy brány posílá Flyers do vedení. Asistence: Claude Giroux.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 11. Streit (Giroux), 14. Simmonds (Hartnell, Voráček), 53. Simmonds (Lecavalier, B. Schenn), 57. Raffl (Couturier, Timonen) – 33. Ja. Benn (Seguin, Goligoski), 53. Ja. Benn (Seguin, Chiasson)

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Timonen, Coburn, Streit, Grossmann, L. Schenn, MacDonald – Hartnell, Giroux, Voráček – Lecavalier, B. Schenn, Simmonds – Read, Couturier, Downie – Rinaldo, Raffl, Hall.
    Trenér: Craig Berube.

Dallas Stars: Thomas (Lehtonen) – Daley, Goligoski, Dillon, Jo. Benn, Rome, Gonchar – Ja. Benn, Seguin, Chiasson – Cole, Eakin, Sceviour – Roussel, Fiddler, Garbutt – Whitney, Mueller, Nichuskin.
    Trenér: Lindy Ruff.

Rozhodčí: O´Halloran, Rehman – Cvik, Gibbs.

Diváci: 19 831