New Jersey – Minnesota 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 4:2 (kon.) | Montreal – Columbus 2:3 (kon.)
Ottawa – Tampa 4:5 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | Edmonton – Buffalo 1:3 (kon.)
Arizona – Florida 2:1 (kon.) | San Jose – Anaheim 3:2 (kon.) | Los Angeles – Washington 2:1 (2:1 po s.n.)
Edmonton Oilers
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
Buffalo Sabres
Pátek 21.03.2014, 02:30 • Rexall Place, Edmonton • NHL

53:18
    Cory Conacher (BUF) odchází na dvě minuty na trestnou lavici, protože v obranné třetině podrazil Halla.

47:03
    Je tu další bitka v utkání, která tedy měla velice rychlý průběh, když Weber rychle složil na led domácího Hendrickse. Oba hráči, tak dostávají pětiminutové tresty.

36:14
    Tentokráte budou hrát přesilovou hru opět domácí Oilers, protože dvě minuty za podražení dostává Marcus Foligno (BUF).

32:52
    Ryan Smyth (EDM) oslabuje svůj celek, protože dostává dvě minuty za sekání.

27:56
    Přesilovou hru si již také zahraje Buffalo, když na dvě minuty za hákování míří střelec jediné branky utkáná Taylor Hall (EDM).

24:09
    Torey Mitchell (BUF) míří na trestnou lavici za hákování a Oilers mají k dispozici další přesilovou hru.

22:07
    Mike Weber (BUF) půjde na dvě minuty na tresnou lavici za vražení na hrazení.

16:48
    Marcus Foligno (BUF) znovu oslabuje svůj tým, když dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

13:57
    Christian Ehrhoff (BUF) oslabuje svůj celek, když dostává dvě minuty za sekání, a Edmonton tak bude hrát dlouhou přesilovku čtyř proti třem.

13:40
    Hlavní rozhodčí nakonec udělují oboum aktérům dvě minuty, když Cory Conacher (BUF) dostává svůj trest za hrubost a Ben Scrivens (EDM) za nesportovní chování.

04:46
    Rozhodčí nakonec oba bitkaře od sebe oddělují, a oba hráči tak dostávají pětiminutový trest.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 18. Hall (Schultz, Perron) – 30. Conacher (McBain), 42. Conacher (Mitchell, Hodgson), 45. Stafford (Ennis)

Edmonton Oilers: Scrivens (Fasth) – Marinčin, Petry, Klefbom, Ference, Fraser, J. Schultz – Hall, Gagner, Perron – Lander, Nugent-Hopkins, Pitlick – Hendricks, Gordon, Smyth – Gazdic, Larsen, Jones.
    Trenér: Dallas Eakins.

Buffalo Sabres: Hackett (Lieuwen) – Ruhwedel, Ehrhoff, Ristolainen, Tallinder, Weber, McBain – Foligno, Ennis, Stafford – Conacher, Hodgson, Mitchell – Deslauriers, Flynn, D´Agostini – Scott, Konopka, Ellis.
    Trenér: Ted Nolan.

Rozhodčí: Peel, Martell – Barton, Murphy.

Diváci: 16 839