New Jersey – Minnesota 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 4:2 (kon.) | Montreal – Columbus 2:3 (kon.)
Ottawa – Tampa 4:5 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | Edmonton – Buffalo 1:3 (kon.)
Arizona – Florida 2:1 (kon.) | San Jose – Anaheim 3:2 (kon.) | Los Angeles – Washington 2:1 (2:1 po s.n.)
San Jose Sharks
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Anaheim Ducks
Pátek 21.03.2014, 03:30 • SAP Center, San Jose • NHL

42:18
    Další možnost pro Žraloky, jak využít přesilovku, dvě minuty za hákování dostává Mathieu Perreault (ANA).

39:21
    Hra je ještě jednou přerušena, San Jose čeká přesilová hra. Za katr odjíždí na dvě minuty Bryan Allen (ANA), který hákoval Pavelskiho.

37:30
    San Jose bude v oslabení pokračovat, ještě osm vteřin čeká Žraloky dvojnásobné oslabení. Marc-Eduoard Vlasic (SJS) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

35:35
    Teprve druhé vyloučení v dnešním zápase signalizuje hlavní rozhodčí. A také svou první přesilovku budou hrát hokejisté Anaheim Ducks. Dvě minuty za podražení dostává Logan Couture (SJS).

12:49
    A za tento tvrdý zákrok se bude vylučovat, z čehož pramení přesilová hra pro domácí. Dvě minuty za krosček inkasuje hostující Luca Sbisa (ANA).

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 14. Marleau (Thornton, Couture), 49. Thornton (Burns), 57. Burns (Thornton, Vlasic) – 38. Perreault (Perry, Getzlaf), 42. Perry (Getzlaf)

San Jose Sharks: Niemi – Demers, Vlasic, Boyle, Hannan, Braun, Irwin – Burns, Thornton, Pavelski – Nieto, Couture, Marleau – Havlát, Sheppard, Wingels – Burish, Desjardins, Kennedy
    Anaheim Ducks: Andersen – Sbisa, Beauchemin, Lindholm, Lovejoy, Robidas, Allen – Perry, Getzlaf, Selanne – Silfverberg, Perreault, Maroon – Cogliano, Koivu, Winnik – Etem, Rakell, Palmieri

Rozhodčí: Don VanMassenhoven, Paul Devorski – Don Henderson, Pierre Racicot

Diváci: 17 562