Jihlava – Ostrava 4:1 (kon.) | Dukla Praha – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Příbram – Hr. Králové 0:2 (kon.)
Brno – Varnsdorf 5:0 (kon.) | Slavia – Olomouc 2:1 (kon.) | Táborsko – Třinec 2:1 (kon.)
Znojmo – Slovácko 4:1 (kon.) | Pardubice – Sparta 0:2 (kon.) | Plzeň – Bohemians 1905 3:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
2:1 (2:0)
FK Třinec
Pondělí 24.03.2014, 14:30 • Kvapilova Tábor • Juniorská liga

Třinec v druhé půli zatlačil Táborsko, jenže se dočkal jen jednoho gólu, a tak 3 body zůstávají v Táboře. Dnešní tip na přesný výsledek zápasu mi tak nevyšel jen o gól. Další utkání odehraje Táborsko za týden na hřišti Hradce Králové a doma se představí už 3. dubna proti Olomouci. To je z dnešního juniorského fotbalu vše, loučí se Josef Janda. (16:24:41)

90+2
    Nic už se nestane, ani Rohel nevyrovná.

90+1
    Brankář jde při rohu podpořit do vápna kolegy!

90
    Žlutou kartu dostává Stuchlík (FC MAS Táborsko).

90
    Rozhodčí nastaví 2 minuty.

90
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Cihlář, přichází Bíba.

88
    Táborsko je nadále pod tlakem hostů.

87
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Kukučka, přichází Sazma.

86
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté se přece jen dočkali. Do táborské branky dostal míč RENÉ DEDIČ a snižuje na 1:2.

85
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Machala, přichází Kufa.
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Kalfas, přichází Jarabica.

85
    Série rohových kopů pro Třinec opět k ničemu.

83
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Civič, přichází Mariotti.

82
    Žlutou kartu dostává Kluzák (FC MAS Táborsko).

78
    Další roh Třince a znovu bez centru před bránu. Vzápětí se hosté provinili faulem. To je opravdu zoufalé.

78
    Roh rozehrán nakrátko a míč je hned v autu.

77
    Roh pro hosty.

76
    Třinec nadále tlačí, ale potence je mizivá.

73
    Třinecký Bulawa ostře zajel do protihráče a vidí žlutou kartu.

73
    Neužil je v pořádku a může hrát dál.

72
    Neužil opustil zatím hřiště, domácí v oslabení.

71
    Před brankou Táborska probíhá ošetření jednoho z domácích borců. Nepříjemný střet.

67
    Dedič z penaltového puntíku poslal hlavičku jen těsně vedle tyče!

65
    Hosté už mají optickou převahu a gól by si zřejmě zasloužili.

64
    Další centr zleva proletěl kolem táborské branky. Bez povšimnutí.

64
    Dedič hlavičkoval hodně nebezpečně, domácí museli vyhlavičkovat z branky!

63
    Drobný faul na půlce hřiště připravil Táborsko o míč.

62
    Kluzák z gólové pozice vypálil těsně nad branku!

60
    Přesně tak se stalo a Rohel si pro míč v klidu doskočil.

60
    Cihlář upaloval po pravém křídle a byl zfaulován. Vypadá to na centr do vápna.

59
    Třinec se dostal v šestnáctce k hlavičce, která se ale moc nepovedla.

55
    Třinec se znovu svou snahou dostává blíž k brance Táborska, postrádá jen gólovou střelu.

51
    Cihlář znovu poslal nebezpečný centr z pravé strany.

49
    Civič z malého vápna překopnul branku!

49
    Stuchlík hledal před brankou Cihláře, hostující obrana na poslední chvíli zasáhla!

47
    Prudká střela profičela nad domácím břevnem, štěstí pro Táborsko.

46
    Třinec vletěl do druhé půle útočně a vybojoval rohový kop.

46
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Hric, přichází Bosnyak.
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Traore, přichází Kluzák.
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Švábík, přichází Trajkovski.

46

Po první části vede domácí Táborsko 2:0 a je lepším týmem. Co vymyslí hosté do druhého poločasu? Uvidíme v 15:35, kdy začne druhý poločas.

45

44
    Civič překopnul šikovně zeď, jenže trefil jen doprostřed branky, kde číhal Rohel.

44
    Machala poslal k zemi Cihláře, pro domácí se tak rýsuje nadějná standardka.

42
    Další nepřesný nákop Třineckých.

41
    Turek napálil centr hodně nepřesně, z dobré pozice tak není ani střela na branku.

40
    Motyčka ostře atakoval domácího brankáře, tohle mu nemohlo projít.

38
    Turek vyřešil ošemetnou situaci malou domů.

36
    Cihlář pelášil po pravém křídle a poslal nebezpečný centr před branku, třinecká obrana pohotově odvrátila.

34
    Civičova standardka končí sražena na roh.

31
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Rychlý úprk po pravém křídle předvedl ADAM CIHLÁŘ, který přeloboval vyběhnutého brankáře Třince a zvyšuje na 2:0 pro Táborsko.

30
    Postup Táborska zastavil ofsajd.

28
    Domácí prostrkali míč do branky, ale nedovoleně, stav se nemění.

26
    Traore hledal na levém křídle spoluhráče, ale tam nikdo.

26
    Třinečtí hrají hodně tvořivě a často narazí na hranici šestnáctky na šik domácí obrany.

23
    Vysoko nad branku pálil Stuchlík, z toho mít hosté strach nemusejí.

22
    Další závar před třineckou brankou po rohu domácích.

21
    Na brankové čáře chytil Rohel míč po střele od penaltového puntíku. Velká šance tentokrát na straně Táborska! Míč vyletěl prudce z chumlu hráčů a Rohel opravdu pohotovým zákrokem zachránil Třinec od druhé pohromy.

20
    Neužil na poslední chvíli zastavil Kyselého, který se tlačil před branku.

16
    Málek v megašanci! Řítil se sám na domácí branku a zkusil domácímu brankáři poslat míč mezi nohama, jenže Winter je dal včas k sobě a míč se štěstím vyrazil.

15
    Winter lapil střelu z dálky, tohle ho nemůže překvapit.

14
    Dedič na hranici malého vápna netrefil dobře míč, tohle si zasloužilo lepší zakončení! Spíš gólové!

13
    Finální přihrávka Machalovi nevyšla. Třinec se přesnými přihrávkami dostal až na hranici vápna, kde k jeho smůle šance na gól skončila.

11
    Traore se už už mohl řítit sám po levém křídle, Motyčka byl ale rychlejší a včas míč zakopl.

9
    Třinec nic nevzdává a žene se do útoku, domácí obrana odolává.

6
    Neužil nejprve vystrašil hosty střelocentrem, který ještě Rohel dokázal vyrazit. Domácí pokračovali v tlaku a po přihrávce do šestnáctky se střelou po zemi k tyči prosadil MUHAREM CIVIČ a Táborsko vede nad Třincem 1:0.

5
    Rychlý Kukučkův průnik skončil dalším rohem. Třinec znovu dobře ubránil.

4
    Přetažený roh vrátil do vápna Hergesell, Třinec míč odvrátil a následná střela z dálky Rohelovi vrásky nepřidělala.

3
    První rohový kop patří Táborsku.

3
    Dlouhý nákop hostů končí jen u domácího brankáře.

1
    Třinec začal hezky útočně. Voves utekl po pravém křídle a našel centrem Machalu, jehož hlavička končí nad břevnem Winterovy branky.

1

Třinec nastupuje v červených dresech, domácí Táborsko v modrých.

FC MAS Táborsko: Winter – Hergesell, Kukučka, Civič, Traore, Hric, Stuchlík, Chirinciuc, Cihlář, Turek, Neužil.
    Náhradníci: Hňup, Bosnyak, Kluzák, Bíba, Sazma, Mariotti.

FK Fotbal Třinec: Rohel – Kalfas, Kyselý, Bulawa, Málek, Matoušek, Voves, Švábík, Machala, Dedič, Motyčka.
    Náhradníci: Trajkovski, Kufa, Králiček, Martynek, Jarabica, Bocek.

Rozhodčí: Blažej – Zeman, Vrzal..

Třinec ale může myslet na první venkovní výhru. Na Táborsko by si po podzimní domácí výhře 3:0 mohl věřit. Na začátku září si Třinečtí připsali tehdy vůbec první výhru v lize. Při dnešním měření sil bych si přesto tipnul vítězství domácího Táborska, a to tři k jedné, co myslíte? Uvidíme po zápase.

Třinec na tom není o moc lépe, okupuje příčku právě před Táborskem. Třinec v posledním domácím zápase podlehl 2:3 Dukle, když ho o bod připravil osm minut před koncem Brejcha. Předchozí výlet na Slovácko skončil prohrou 0:3. Třinečtí jsou na hřištích soupeřů vůbec nejhorším týmem ligy, z 12 utkání uhráli pouze 3 remízy!

Táborští mladíci vybojovali v posledním domácím utkání remízu 2:2 se Spartou, i když mohli brát body všechny. Sparta srovnala až v 89. minutě. Na minulé kolo nebudou domácí vzpomínat rádi, z hřiště Bohemians Praha 1905 si odvezli šest gólů. Pražané rozdělili nadílku do obou poločasů rovnoměrně. Táborsku patří v tabulce před dnešním zápasem 19. pozice.

Hezké pondělní odpoledne, vítejte u dalšího kola Juniorské ligy na domácí půdě týmu FC MAS Táborsko. Domácí v dnešním utkání přivítají na hřišti v táborské Kvapilově ulici tým FK Fotbal Třinec. Onlajnem bude provázet Josef Janda.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Josef Janda

Branky: 6. Civič, 31. Cihlář – 86. Dedič

Karty:   82. Kluzák (TAB), 90. Stuchlík (TAB) – 73. Bulawa (TRI)

FC SILON Táborsko: Winter – Hergesell, Kukučka (87. Sazma), Civič (83. Mariotti), Traore (46. Kluzák), Hric (46. Bosnyak), Stuchlík, Chirinciuc, Cihlář (90. Bíba), Turek, Neužil.

FK Třinec: Rohel – Kalfas (85. Jarabica), Kyselý, Bulawa, Málek, Matoušek, Voves, Švábík (46. Trajkovski), Machala (85. Kufa), Dedič, Motyčka.

Rozhodčí: Blažej – Zeman, Vrzal.