Manchester Utd. – Manchester City 0:3 (kon.) | Arsenal – Swansea 2:2 (kon.) | Newcastle – Everton 0:3 (kon.)
Manchester United
0:3 (0:1)
Manchester City
Úterý 25.03.2014, 20:45 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League

Utkání je u konce, Manchester City vítězí v derby! První dvě branky vstřelil Edin Džeko. Nejprve se prosadil v první minutě, poté v šestapadesáté. Na 0:3 skóre korigoval v devadesáté minutě Yaya Touré.

Držení míče: 53 % : 47 %
    Střely Celkem (na branku): 8:8 (5:3)
    Rohové kopy: 4:8

Toto je z dnešního onlajn přenosu vše, děkuji Vám za pozornost. Na přečtenou. (22:42:20)

90+3
    Zápas se spíše dohrává... Nejspíše se již nic nestane.

90+
    Nastavovat se budou 3 minuty.

90
    Manchester City právě vstřelil branku!
    A je tu opět výsledek 0:3, stejně jako s Liverpoolem. Studená sprcha pro Manchester United, který byl jednoznačně lepším týmem za posledních 70 minut. YAYA TOURÉ se dostal k odraženému míči a nádhernou střelou zpoza šestnáctky na zadní tyč prostřelil Davida de Geu.

89
    Standardní situace Rooneyho byla od zdi, následně i od Harta tečována do zámezí. Rohového kopu však domácí nevyužili. Zápas se chýlí ke konci.

88
    Kompany poslal k zemi Chicharita, za což druhou žlutou neuvidí. Nutno dodat, že domácí hráči se o kartu doprošují.

87
    Manchester City si vypracoval výhodu autového vhazování u rohového praporku, nedokázal z ní však profitovat.

86
    Zabaleta upadl ve vápně po kontaktu s Valenciou, rozhodčí zůstává ledově klidný. Penalta se kopat nebude.

86
    Nyní ke střele napřáhl Rooney, ale jeho pokus zůstal na chráničích Clichyho. Po velmi dlouhé době se do útoku dostane i Manchester City.

84
    Domácí stále kombinují na útočné polovině, vše se však zatím obchází bez střelby.

82
    Domácí nyní mačkají svého soupeře, manko dvou branek je však poměrně velké.

81
    Rooneyho střelu na zadní tyč vyboxoval Hart, čímž zažehnal nebezpečí. Kdo ví, na jak dlouho...

80
    Patrice Evra se pokusil proháčkovat do vápna, ale byl sražen k zemi Zabaletou. Rozhodčí odpískal faul, United bude zahrávat standardní situaci z hranice velkého vápna, avšak poměrně z ostrého úhlu.

80
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Edin Džeko, přichází Álvaro Negredo.

79
    Valencia unikal na křídle s Rafaelem, do všeho se vložil Demichelis skvělým skluzem, kterým nejen zastavil útočnou akci, ale také vybojoval míč pro svůj tým.

77
    Domácí sice kombinují, ale vzdálenost od brankáře Harta je obrovská. Zdá se, že Manchester City si dnes výsledek ubrání.

76
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Danny Welbeck, přichází Javier Hernández.

74
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Samir Nasri, přichází James Milner.