Dortmund – Schalke 0:0 (kon.) | W. Brémy – Wolfsburg 1:3 (kon.) | Braunschweig – Mohuč 3:1 (kon.)
Hertha – Bayern 1:3 (kon.)
Werder Brémy
1:3 (1:2)
VfL Wolfsburg
Úterý 25.03.2014, 20:00 • Weserstadion, Bremen • Německá Bundesliga

To je vše z tohoto pohledného mače, u Bundesligy se budu těšit zase o víkendu. Díky za pozornost a na počtenou. (21:59:52)

Statistiky zápasu:

Střely na bránu: 5:9
    Střely mimo: 1:10
    Rohy: 3:8
    Fauly: 20:19
    Držení míče v %: 42:58
    ŽK: 85. Fritz (BRM), 89. Junuzović (BRM) – 37. Perišić (WOF).

Tak tedy Brémy – Wolfsburg 1:3 (1:2). Duel sledovalo 35 tisíc diváků a do hry se zapojil na poslední dvě minuty český záložník Jan Polák. Obránce Gebre Selassie jen zahříval lavičku.

Je tu konec dnešního vloženého kola Bundesligy. Hostující Wolfsburg potvrdil úlohu favorita a nakonec udolal svého soupeře výsledkem 1:3. Už v prvních minutách si vytvořil dvoubrankový náskok, který sice zmenšil Prödl, ale další gól už do sítě Benaglii, respektive Grüna nepadl. Naopak přišla pojistka v podobě parádní trefy Arnolda. Jeho projektil potěšil srdce milovníků a fanoušků fotbalu. Stálo to skutečně za to.

90+2
    Každou chvíli ukončí rozhodčí Siebert tento duel. Ještě jsme sledovali centr Gustava na rozběhnutého Oliče, ten ale na balon nedosáhl.

90+2
    Duel se pouze dohrává, fanoušci Vfl už slaví, za málou chvíli budou slavit i hráči, kteří si připíší tři body do tabulky.

90+1
    Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Nils Petersen, přichází Levent Ayçiçek.

90
    Nastavují se pouze dvě minuty nad rámec zápasu. Ještě nás čeká jedno střídání.

90
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Perišić, přichází Marcel Schäfer.

89
    Žlutou kartu dostává Zlatko Junuzović (Werder Bremen).

88
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Maximilian Arnold, přichází Jan Polák.

87
    Tak přeci jen se na hřiště chystá český hráč. Jan Polák je připraven u postranní čáry.

86
    Na karty srovnáno, Fritz něco potřeboval říci rozhodčímu, ten mu odpověděl kartonkem v podobě žluté barvy.

85
    Žlutou kartu dostává Clemens Fritz (Werder Bremen).

85
    Do konce utkání pět minut a nějaké drobné nastavení. Bohužel to vypadá, že Gebre Selassie a ani Jan Polák do hry nezasáhnou. Především druhý jmenovaný bude rád, že jeho tým exportuje domů plný bodový zisk.

84
    Ke třem bodům jsou blízko a ještě by rádi přidali další kousek do Wolfovy brány.

83
    U míče jsou hráči Wolfsburgu, kteří duel v poklidu dohrávají.

82
    Navíc ta rána Arnolda stála skutečně za to. Krom gólu má i asistenci, povedený večer pro tohoto německého fotbalistu.

Roman Zajíček

Branky: 17. Prödl (Obraniak) – 2. Malanda (Rodríguez), 11. Perišić (Arnold), 80. Arnold

Karty:   85. Fritz (BRM), 89. Junuzović (BRM) – 37. Perišić (WOF)

Werder Brémy: R. Wolf – C. Fritz, S. Prödl, A. Lukimya-Mulongoti, L. Caldirola – F. Kroos (45+1. C. Makiadi), Z. Junuzović, L. Obraniak (46. E. Elia), A. Hunt (C) – N. Petersen (90+1. L. Ayçiçek), F. Di Santo.
    Náhradníci: S. Mielitz – E. Elia, T. Gebre Selassie, C. Makiadi, M. Ekici, L. Ayçiçek, Kob Kobylanski.

VfL Wolfsburg: D. Benaglio (C) (46. M. Grün) – C. Träsch, Naldo, T. Klose, R. Rodríguez – L. Gustavo, B. Malanda, I. Perišić (90. M. Schäfer), M. Arnold (88. J. Polák), D. Caligiuri – I. Olić.
    Náhradníci: M. Grün – P. Ochs, M. Schäfer, R. Knoche, J. Polák, S. Kutschke, K. Scheidhauer.

Rozhodčí: Siebert – Pickel, Seidel

Diváci: 35 000