Norimberk – Stuttgart 2:0 (kon.) | Hoffenheim – Hannover 3:1 (kon.) | Augsburg – Leverkusen 1:3 (kon.)
Hamburg – Freiburg 1:1 (kon.) | Frankfurt – Mönchengladbach 1:0 (kon.)
Hamburger SV
1:1 (0:0)
SC Freiburg
Středa 26.03.2014, 20:00 • Imtech Arena, Hamburg • Německá Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:51:51)

Je konec! HSV znovu nevyhrál a dnešní ztráta dvou bodů je o to více bolestivá, že se zrodila v souboji se stejně "namočeným" týmem... Hosté vedli po brance Vladimíra Daridy z 50. minuty, za domácí o pět minut později vyrovnával Lasogga a to bylo ze strany obou týmů, co se gólů týče, všechno.

90+3
    Utkání ještě nekončí, byť se již hraje třetí minuta nastaveného času.

90+2
    Taktické střídání hostů, na hrací plochu se dostává mladičký Kerk, do konce nastavených dvou minut zbývají poslední vteřiny.

90+2
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Admir Mehmedi, přichází Sebastian Kerk.

90+1
    Ještě dvě minuty nastaveného času budou mít domácí na to, aby se pokusili vstřelit rozhodující gól.

90
    Krmaš čistě zastavil Tescheho na vlastní polovině, byť se domácím vůbec nelíbí.

90
    Krmaš s Klausem kombinují na pravé straně, na polovině HSV, sympatický výkon Freiburgu!

89
    Jeden bod je v současné situaci pro HSV hodně málo, navíc s dalším týmem, který bojuje na hranici sestupu, čekaly se body tři!

88
    Baumann si nyní pohrál s nervy domácích fanoušků, kteří již nepřetržitě pískají.

86
    Darida rozehrává rohový kop z pravé strany, ale HSV se ubránilo.

85
    Guedé si to namířil z levé strany do vápna, ale v souboji s bránícím Djourouem padá, je z toho rohový kop pro Freiburg.

84
    Velmi dobrá střela Schmida, z hranice pokutového území, Adler chytá a zachraňuje HSV před pohromou.

81
    Volný kop van der Vaarta, ale míč končí v rukavicích Baumanna.

80
    Posledních deset minut zbývá oběma týmům k tomu, aby vstřelily rozhodující gól, hlavně domácí potřebují body jako sůl.

78
    Domácí se ale nedokázali propracovat do šance, na hřišti to v osobních soubojích doslova "jiskří".