Minnesota – Vancouver 2:5 (kon.) | NY Rangers – Philadelphia 3:1 (kon.) | Calgary – Anaheim 2:3 (kon.)
New York Rangers
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Philadelphia Flyers
Čtvrtek 27.03.2014, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Z tohoto zajímavého utkání NHL je to už vše, přeji Vám buď dobrou noc, anebo krásné čtvrteční ráno.

Vyhrané vhazování: 30 – 32.

Očekávané utkání skončilo dvougólovým vítězstvím New Yorku Rangers, kteří porazili svého rivala z Philadelphie celkovým skórem 3:1. Dvě ze tří branek Rangers vstřelili hráči ze čtvrté formace, konkrétně to byli Dorsett a Moore. Ty svým gólem doplnil ještě Ryan McDonagh. České fanoušky může těšit fakt, že jedinou branku Letců zaznamenal v závěru zápasu Jakub Voráček.

60:00

59:58
    Poslední buly už bylo spíše jenom symbolické, dnešní střetnutí dvou vyrovnaných týmů je u konce.

59:56
    Scott Hartnell (PHI) – 2 minuty, hrubost
    Wayne Simmonds (PHI) – 2 minuty, sekání
    Dan Girardi (NYR) – 2 minuty, hrubost
    Ryan McDonagh (NYR) – 2 minuty, krosček.

59:56
    Čtyři vteřiny před koncem nám to u branky Rangers zajiskřilo, pravděpodobně se dočkáme ještě nějakých dvouminutových trestů.

59:45
    Letci jsou stále v útočném pásmu, šance na srovnání skóre už je ale nulová.

59:28
    Wayne Simmonds byl příliš blízko Lundqvistovi, kterého tak neměl jak překonat.

59:11
    O další střelu se pokusil Voráček, tentokrát úspěšný nebyl.

58:53
    Vyhození domácích prázdnou branku netrefilo, zakázané uvolnění to ale nebude, což Rangers vyhovuje.

58:32
    Začíná přesilovka Flyers, kteří to zkouší v šesti. Mason prchá na svou střídačku.

58:29

58:07
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Tak přeci jen nás ještě čeká dramatická koncovka. Giroux vyhrál vhazování přesně na Streita, jenž naservíroval kotouč doleva, kde se do kotouče ze všech sil opřel JAKUB VORÁČEK, který střelou z první ruší očekávané čisté konto Henrika Lundqvista. Asistence: Mark Streit, Claude Giroux

58:04
    Chvíli se bude hrát ve čtyřech na obou stranách, Marc Staal si odsedí dvě minuty za sekání.

57:30
    Rangers zakládají svojí útočnou akci z vlastní poloviny, na tu soupeřovu rozhodně nespěchají.

57:06
    Domácí už nikam spěchat nemusí, o vítězi duelu už je rozhodnuto.

56:45
    Oslabení začínají hosté dobře a krátce po buly vyhazují kotouč až k Lundqvistovi.

56:29
    Nyní se už vylučovat bude, Andrew MacDonald zahákoval unikajícího Benoita Pouliota, za což inkasuje hostující hráč menší trest.

56:24
    Po krátkém reklamním brejku budou před námi pravděpodobně poslední tři a půl minuty dnešního zápasu.

56:24
    U branky Lundqvista vznikla menší rozmíška, ve které byl z hostující strany Simmonds a Lecavalier. Rozhodčí vše včas vyřešili a tak se vylučovat nebude muset.

56:05
    Philadelphii dochází drahocenný čas, který utíká hodně rychle.

55:30
    Boylova přihrávka na Dorsetta byla až moc prudká, Dorsettovi vyletěla hokejka z rukou.

55:10
    Voráček byl v útoku úplně sám, přesto se mu podařilo udržet puk na hokejce.

54:30
    Masonovi bude chvíli zvonit v hlavě poté, co Brian Boyle trefil svou tvrdou střelu brankovou konstrukci.

54:17
    Rangers se po krátké pauze opět usídlili v útočném pásmu před Masonem.

53:58
    J.T. Miller vyslal na Masona střelu, která příliš prudká ani nebezpečná nebyla.

53:37
    O další z dlouhé řady ofsajdů se postarali hostující hráči, kterým utekl puk do střední třetiny.

53:10
    Obránce Coburn nezamířil přesně, kotouč je za brankou Rangers.

52:50
    Grossmanova střela byla zablokovaná, kotouč vyletěl ven z útočné třetiny Philadelphie.

52:24
    Jezdci si už můžou jen hlídat výsledek, jejich vedení je před závěrem zápasu dostatečné.

51:57
    Giroux to zkoušel bekhendovým pokusem, který však k brance Lundqvista ani nedoletěl.

51:46
    Akce však končí po hvizdu čárového rozhodčího, který viděl postavení mimo hru. Následuje komerční přestávka.

51:40
    Philadelphia rozjíždí svůj další útok až z poza vlastní branky.

51:15
    Miller svým výhozem našel jenom Grossmana, jehož střela rozhodně neměla gólové parametry.

50:47
    Puk létá kolem mantinelů sem a tam, oba gólmani si můžou na chvíli odpočinout.

50:24
    Rangers výborně brání svou modrou čáru, Flyers mají veliké potíže s přechodem do útočné třetiny.

49:59
    Poslední desetiminutovka třetí třetiny je před námi, Letce čeká hodně těžký úkol.

49:44
    Ozývají se také fanoušci, kteří příliš hluční v tomto zápase nejsou.

49:17
    Simmonds vystřelil po odražení puku o mantinel, Lundqvist si pokryl svou levou tyčku.

49:05
    Hartnell už je zpátky na ledě, jeho zranění tedy nebude nějak moc vážné.

48:37
    Matt Read přišel v rohu hřiště o kotouč, který směřuje na hokejkách domácích hráčů před branku Masona.

48:08
    Hosté se pochopitelně ještě nevzdávají a rychle se tlačí do útoku.

47:39
    Rangers právě vstřelili branku!
    A právě Steve Mason se nyní podepsal pod třetí inkasovaný gól Flyers. DOMINIC MOORE vyslal na gólmana Letců nepříliš nebezpečnou střelu, která ale Masonovi prošla mezi betony až za brankovou čáru. Asistence: Kevin Klein

47:27
    Rangers se usadili v útočném pásmu, Steve Mason musí být v pozoru.

47:10
    Do nejslavnější sportovní arény na světě se dnes na hokej přišlo podívat 18 006 diváků.

46:58
    Hostům pomaličku ale jistě začíná docházet čas, na vstřelení minimálně dvou branek mají už jen něco málo kolem třinácti minut.

46:37
    Scott Hartnell asi neprožívá nejpříjemnější chvíle v hokejové kariéře, je už ale na střídačce a asi bude pokračovat v zápase.

46:37
    Jeden z největších tvrďáků v hostujícím dresu se stále svíjí na ledě, pomoci mu jdou lékaři Philadelphie.

46:30
    Grosmanova dělovka od modré trefila pouze Hartnella, který se skácel na zem.

45:55
    Richards zadovkou vyzval ke střele Pouliota, který z ideální pozice z pravého kruhu trefil jen Masona, kterého musela tato střela štípnout.

45:30
    Asistent kapitána v dresu Rangers Marc Staal vyprášil lapačku Masona, který po sléze přerušil hru.

45:01
    Mats Zuccarello se hnal sám na Masona, zastavil ho ale výborným obraným zákrokem MacDonald.

44:40
    Adam Hall hledal mezírku mezi tyčkou a Lundqvistem, který se však střelou z poza brankové čáry překvapit nenechal.

44:21
    Kotouč se doklouzal až do prostoru, kde se pohybuje Mason, jenž pokryl puk a nechal unavené hráče v klidu vystřídat.

44:10
    Lecavalier byl za brankou povalen na led, rozhodčí to posoudili jako čistý zákrok.

43:53
    Obě mužstva hrají v plném počtu.

43:45
    Hraje se sice ve čtyřech, hosté přesto zamkli svého soupeře před vlastní brankou.

43:23
    Giroux není dnes moc vidět, jeho střela od modré přeletěla branku.

43:04
    Hagelin směřoval svou přihrávku na St. Louise, ke kterému ale kotouč nedoputoval.

42:43
    Tam ale vystřelit nedokázali, hosté už přijíždí s dalším útokem.

42:18
    Po dlouhém boji za brankou Lundqvista vyvezli domácí hráči puk až do vlastní útočné třetiny.

41:53
    Voráček si ale podle rozhodčích pomohl na zem simulováním a tak také český hráč míří na trestnou lavici.

41:53
    Dobrou práci odvedl Jakub Voráček, který získal faul na svojí osobu. Na trestnou lavici už usedá Ryan McDonagh, který podrazil českého reprezentanta.

41:34
    New York se provinil postavením mimo hru, následuje přerušení hry.

41:01
    Zasahovat musel také Lundqvist a to po střele švihem Matta Reada.

40:50
    Miller nabil na modrou čáru Kevinu Kleinovi, který jen o kousek netrefil branku Flyers.

40:30
    Rangers se však rychle dostali k puku a vystřelit se povedlo Pouliotovi, kterého lapačkou vychytal Mason.

40:18
    Úvodní útok se Jezdům příliš nepovedl, Flyers můžou vyrazit dopředu.

40:01

Philadelphia vstřelila v této sezóně ve třetích třetinách už 81 branek, což je druhá nejlepší bilance ze všech týmů NHL.

Vyhrané vhazování: 23 – 22.

Po klaksonu, který ukončil prostřední periodu odchází do své vyhřáté kabiny spokojenější domácí mužstvo, které přestřílelo svého soupeře a také přidalo díky obránci McDonaghovi svou druhou branku. Třetí třetina začne zhruba ve 3:05.

40:00

39:55
    Druhá třetina za potlesku domácích fanoušků spěje ke svému konci.

39:48
    Autor prvního gólu Dorsett si to s pukem nasměřoval až do brankoviště Masona, kde ale kanadský útočník neprocpal puk za záda gólmana Flyers.

39:20
    Hra se přelévá ze sttrany na stranu, nyní je v útoku elitní formace Philadelphie.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:52
    Grossmanovi se nepovedlo vyhodit puk do středního pásma, nápor Rangers tak pokračuje.

38:36
    Tentokrát to Richards zkoušel z pravé strany, také z té ale našel jen výstroj gólmana Letců.

38:14
    Richardsova přízemní střela z úhlu jen vyprášila beton nachystaného Masona.

38:05
    Střela Simmondse byla sražená do ochranné sítě, nemůže následovat nic jiného, než přerušení hry.

37:28
    Diaz napálil kotouč od červené čáry, kus černé gumy po ledě doputoval až na hokejky hostů.

37:21
    Po přerušení hry se vhazuje v blízkosti modré čáry, která je blíže klece, ve které stojí Steve Mason.

36:59
    Betony Masona sklaply po střele Boyla v čas, kotouč se poté odrazil do míst, kde byli hráči Flyers.

36:39
    Solidní tlak Jezdců pokračuje, Steve Mason neví kde mu hlava stojí.

36:05
    Další zákrok předvedl Mason po střele McDonagha, který svůj druhý gól v zápase nepřidal.

35:45
    Brad Richards zkusil z mezikruží potřetí v zápase překonat Masona, který byl tentokrát pozorný.

35:30
    Na druhé straně po kratší pauze vypálil Dan Girardi, který trefil jen zadní mantinel.

35:13
    Pumelici vyslal na branku Lundqvista Sean Couturier, kterému se nepodařilo umístit tuto střelu mezi tři tyče.

35:02
    Při snaze domácích vyhodit puk z obraného pásma kotouč doputoval do rukou jednoho z fanoušků, který získal cenný suvenýr.

34:37
    Henrik Lundqvist vyrazil střelu z úhlu v podání Raffiho před sebe, kde už číhal Adam Hall, který místo odkryté klece našel jen výstroj švédského gólmana.

34:29
    Z boje za brankou domácího týmu vzešli vítězně hosté, kteří můžou pokračovat v útočné snaze.

34:09
    Po dalším reklamním brejku příjde na řadu koncovka prostřední třetiny, ve které je výrazně lepší celek z New Yorku.

34:09
    Podobná situace také na druhé straně, také v tomto případě zastínil střelce svým zákrokem brankář, Stepanův pokus skončil v lapačce Masona.

33:37
    Giroux pouze nahodil puk za branku Lundqvista a prakticky tak zhatil tento útok Letců.

33:13
    MacDonald je dnes hodně vidět, jeho další střelu ale zablokoval před ním stojící obránce.

32:53
    Brayden Schenn dostal od soupeřů hodně času a prostoru na zakončení, střelu švihem z levého kruhu ale Lundqvist vyrazil svou lapačkou.

32:28
    Vhazování v obrané třetině vyhrál Hall, díky kterému můžou hosté zaútočit.

32:22
    Letci můžou střádat své plány při komerční pauze, která přichází na řadu.

32:22
    Chris Mason sice po předchozím zákroku po střele Millera neměl svou hokejku v držení, přesto střelu Matse Zuccarella dokázal svou rukavicí zastavit.

31:54
    Další útok Flyers měl jepičí život, Rangers ovládají průběh druhé třetiny.

31:29
    Raphael Diaz napřáhl od modré a trefil svou tvrdou střelou horní tyč branky, kterou stráží Steve Mason.

30:50
    MacDonald se Simmondsem se dokázali usadit v útočném pásmu, kde ale nedokázali vypálit přesnou střelu na Lundqvista.

33:11
    Utkání se nám přelilo do své druhé poloviny, Flyers budou mít co dělat, pokud chtějí získat nějaké body.

29:55
    Hraje se především kolem mantinelů, odkud se na brankáře střílí jen těžko.

29:30
    Giroux se k boji o puk za brankou ani nedostal, Rangers se rychle stěhují s pukem do útočné třetiny.

29:04
    Po další akci Zuccarella vyhodili hostující hráči na zakázané uvolnění.

28:30
    Tvrdá střela norského útočníka Zuccarella jen otestovala tvrdost mantinelu za brankou Philadelphie.

28:11
    Klein jen nahodil do rohu hřiště a odjel střídat.

27:45
    Třetí útok Flyers v útočné třetině pobyl jen hrstku vteřin, poté se hra vrátila před Masona.

27:30
    Další zákrok kanadského brankáře Philadelphie znamená krátkou komerční přestávku.

27:17
    Moore nahrál Boylovi, který z blízka překonat Masona nedokázal.

26:52
    Kotouč se často ocitá za jednou či druhou brankou, odkud pochopitelně góly padají jen těžko.

26:40
    New York Rangers nemůže po zakázaném uvolnění vystřídat své hráče na ledě, vhazovat se bude před Lundqvistem.

26:03
    Raffi zadovkou nechal kotouč Rinaldovi, který střelou švihem branku Lundqvista o kousek přestřelil.

25:31
    O pár vteřin později se už tak děje, Rangers unikají do dvougólového vedení. RYAN McDONAGH si od modré nabruslil mezi kruhy, ze kterých vypálil přesně a tvrdě pod horní tyč, od které se puk odrazil do branky. Bez asistence.

25:12
    Rick Nash dvakrát vypálil na Masona, který druhý puk za svá záda zatím nepouští.

24:50
    Voráček to zkouší poměrně často, úspěšný ale proti Lundqvistovi není.

24:41
    Stralman čekal na dostřídání svých spoluhráčů, po několika vteřinách se rozhodl rozehrát, což se mu nepovedlo, píská se zakázané uvolnění.

24:09
    Hra je hodně kouskovaná, přerušuje se po několika odehraných vteřinách.

24:00
    Hosté se osvobodili jen díky icingu, všichni hráči se vrátí před brankáře Philadelphie.

23:50
    O další dobrou šanci domácích se postaral Dan Girardi, po jehož střele se ozvala vnější tyčka branky Flyers.

23:30
    Derek Dorsett zkusil překonat Masona, což se mu nepovedlo, gólman Flyers se rychle přesunul.

23:10
    Pokračuje neurovnaná pasáž zápasu, oba týmy předvádí hodně chyb v kombinaci.

22:43
    Kotouč létá ze strany na stranu, žádné nebezpečí ale k vidění není.

22:09
    Druhá řada Rangers udělala v útoku hodně vzruchu, žádná těžká střela ale na Masona nepřiletěla.

21:33
    Cuturier si ramenem odstavil dotírajícího protihráče, Rangers se přesto dostali ke kotouči.

20:51
    Další práci měl Lundqvist po střele Voráčka, druhá třetina začíná aktivně.

20:35
    Simmondsova teč nadělala Lundqvistovi hodně potíží, po volném puku poté skákalo hned několik hráčů, nejrychleji u něho byl ale gólman domácích.

20:15
    Opět je hra přerušena, tentokrát kvůli přihrávce rukou, kterou sudí viděli.

20:07
    Sedm vteřin jsme čekali na první přerušení, které přichází po postavení mimo hru Rangers.

20:05
    Na úvodní buly ve druhé třetině se postavili Brayden Schenn a Brad Richards. Úspěšnější byl hostující centr.

20:01

New York Rangers v této sezóně odcházeli po první třetině do kabin s vedením v zádech celkem pětadvacetkrát, z toho pouze pětkrát odešli bez bodu. Naopak Flyers dokázali otočit nepříznivý průběh po první přestávce pouze v šesti případech.

Statistiky po 1. třetině:

Střely na branku: 6 – 15
    Zásahy brankářů: 15 – 5
    Zablokované střely: 7 – 7
    Bodyčeky: 12 – 12
    Vyhrané vhazování: 12 – 10.

První dvacetiminutovka zápasu přinesla zajímavou podívanou, ve které se o jedinou branku postaral domácí Dorsett, který využil chybnou rozehrávku jinak jistého Masona. Philadelphia se i díky přesilovce dostala do velkého tlaku, všechny útočné snahy ale končí na výborném Henriku Lundqvistovi, který předvádí skvělé zákroky. Druhá třetina začne zhruba ve 2:05.

20:00

19:59
    Stepan ještě bojuje s MacDonaldem o kotouč, nic se už ale v úvodní třetině nestane.

19:42
    První třetina se chýlí ke svému konci, kotouč se nachází v neutrální třetině.

19:36

19:34
    Vincent Lecavalier vjel do útočné třetiny příliš brzy – postavení mimo hru.

19:15
    Tvrdá rána MacDonalda skončila na betonu Lundqvista, který si vysloužil další ovace přítomných fanoušků.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:57
    Až teď se New York na chvíli osvobozuje vyhozením až k Masonovi.

18:40
    Simmonds, Giroux a Voráček dělají hodně problémů bránící čtveřici, která ale odolává.

18:17
    Voráček dostal hodně prostoru na pravé straně, ani on ale první gól svého týmu zatím nevstřelil.

18:11
    Giroux chtěl vrátit puk Timonenovi, to ale dobře přečetl jeden z bránicích hráčů Rangers.

17:36
    J.T. Miller v rohu hřiště podrazil Timonena, což rozhodčí ocenili dvouminutovým trestem.

17:21
    Girardi se dostal do dvou dobrých šancí na pravém kruhu, ani jednou ale na Masona nevyzrál.

17:01
    Coburn se vydal na útočný výlet, na kterém nebezpečně vystřelil na připravený beton Lundqvista.

16:41
    Další ofsajd, kterým se tentokrát provinilo domácí mužstvo.

16:26
    Simmonds kličkoval za brankou, odkud z obklíčení protihráčů poslal přihrávku na modrou čáru.

16:11
    Uklízecí četa odjíždí za hrazení, koncovka první třetině může pokračovat.

16:11
    Ani teď se hosté nedostali do útoku, po odpískaném ofsajdu následuje reklamní pauza.

15:43
    Flyers se nyní několikrát marně snažili dostat se do útočného pásma, obránci Rangers pracují solidně.

15:04
    Girardi hledal zpoza branky Dorsetta, kotouč ale nenasměřoval přesně.

14:37
    Další zákrok švédského brankáře přichází po střele Jakuba Voráčka, který je jediný český nebo slovenský zástupce v tomto zápase.

14:19
    Luke Schenn to zkoušel sice chytře, na Lundqvista ale nevyzrál.

13:40
    Letcům se v posledních minutách podařilo vyrovnat hru, "král Henrik" se má co ohánět.

13:28
    Ovace fanoušků si vysloužil Henrik Lundqvist, který lapačkou vychytal střelu Streita, který mířil od modré čáry k tyči.

13:24
    Simmonds se rychle blížil k Lundqvistovi, který se raději rozhodl přikrýt puk a přerušit hru.

13:08
    O pár vteřin později další přerušení hry, kotouč pravděpodobně opustil hrací plochu.

13:01
    Coburnovi se rozehrávka příliš nepovedla, kvůli jeho nepřesnosti se píská zakázané uvolnění, které nastěhuje hru před Masona.

12:32
    Hra se přesunula na chvíli na druhou stranu kluziště, kde se střelou uvedl Marc Staal, jehož střelu příklepem zneškodnil Steve Mason.

12:05
    Skvělý zákrok předvedl po dobré střela Adama Halla Lundqvist, kterému se podařilo vyrazit z těžké pozice puk před sebe.

11:59
    Hráči jsou zpět na svých pozicích, další vhazování se chystá po pravé ruce brankářské ikony Jezdců.

11:59
    Lundqvist skočil po puku, který následně podržel ve své lapačce. I díky němu tak může přijít na řadu další komerční brejk.

11:43
    Philadelphia je v útoku zatím více méně bezzubá, nebezpečnější je určitě domácí tým.

11:14
    Rick Nash ale zachytil přihrávku a upaloval na branku Masona, který si však s kanadským útočníkem poradil.

10:55
    Flyers se snad poprvé v zápase dostali do kombinace v útočné třetině.

10:21
    Voráček se dobře vrátil a aspoň na chvíli získal kotouč na hokejky svého týmu.

09:59
    Hartnellova nečekaná střela Lundqvista nezaskočila a do útoku se už opět žene domácí tým.

09:32
    Zakázané uvolnění to nebude, hosté vyhodili přesně do míst, kde stál Henrik Lundqvist.

09:16
    Ofsajdy domácí mužstvo v první třetině rozhodně nešetří, vhazovat se bude u modré čáry, která je blíže branky Masona.

09:07
    Utkání bude pokračovat po krátké komerční přestávce, která dává možnost hostům nastřádat plány na srovnání stavu.

09:07
    Ihned po gólu se Rangers hnali do dalšího útoku, zastavil je ale hvizd sudích, kteří viděli ofsajdové postavení.

08:41
    Na úvodní gól zápasu jsme příliš dlouho nečekali! Mason se rozhodl za svou brankou rozehrát, puku se ale ujal Boyle, který poslal puk před branku, kde ho bekhendem zvedl do branky DEREK DORSETT. Asistence: Brian Boyle.

08:00
    Giroux nahodil puk, který získal Hartnell, tomu ale puk utekl z hokejky k soupeři.

07:41

07:32
    Hra se po nepřesné rozehrávce a zakázaném uvolnění domácích vrátí před Lundqvista.

07:25
    Hall se ve vlastním oslabení vydal na útočný výlet, na kterém ušetřil další vteřiny z oslabení Flyers.

07:02
    McDonaghovi utekl kotouč do středního pásma, Mason tak může být opět v klidu.

06:41
    Půlka přesilovky je za námi, kromě střely Diaze se Rangers do ničeho nedostali.

06:30
    St. Louis si to do útoku namířil příliš rychle, čárový sudí správně odpískal postavení mimo hru.

06:20
    Philadelphii se podařilo dvakrát vyhodit puk z obrané třetiny.

05:58
    Táhla střela Diaze nebyla vůbec špatná, Mason musel svým betonem zasáhnout.

05:41
    Jediným vyloučeným hráčem je tvrďák Zac Rinaldo (PHI).

05:41
    Po přerušení hry se za brankou Lundqvista do sebe pustilo hned několik hráčů, hlavní rozhodčí budou vylučovat.

05:30
    Hall zkoušet zpoza branky překvapit legendu v brankovišti Rangers, puk mu však odskočil z čepele hokejky.

05:15
    Voráčkovi se podařilo vyvézt puk do útočného pásma, kde musel zasahovat Lundqvist po střele jeho krajana Grossmana.

04:55
    Stepanova střela příklepem k Masonovi nedoletěla, jeden z hráčů Flyers dokázal tento pokus zablokovat.

04:42
    Kotouč vyletěl mimo kluziště, rozhodčí nemohli udělat nic jiného, než přerušit hru.

04:30
    Zuccarello hledal před brankou své spoluhráče, kotouč se ocitl za brankou Masona.

04:08
    Přechod do útoku se Jezdcům nepovedl ideálně, Rangers se provinili postavením mimo hru.

03:45
    Lundqvist zatím zasahovat nemusí, kotouč létá kolem mantinelů mimo přímé nebezpečí.

03:20
    Po zákroku Masona se ihned vydali do útokou Flyers...

02:57
    Maličký St. Louis se pokusil svým pokusem překvapit Steva Masona, což se mu nepovedlo. Posila z Tampy tak stále čeká na střelecké procitnutí.

02:30
    Jezdci ale dobře zahušťují střední pásmo, kde mají hostující hráči velké problémy s přechodem do útoku.

02:12
    Flyers zakládají svůj útok zpoza vlastní branky.

01:34
    Hned od úvodu sledujeme zajímavý hokej, Mason musel zasahovat po rychlém útoku Rangers.

01:10
    Lecavalierova střela byla zablokovaná a k následné dorážce se žádný z jeho spoluhráčů neprobojoval.

00:45
    Další přerušení hry, vhazovat se bude před brankou Philadelphie Flyers.

00:29
    První zákrok v zápase si ale připsal švédský brankář Lundqvist, který přikryl střelu z levé strany.

00:10
    Ihned po úvodním vhazování se domácí Rangers ženou před branku Masona.

00:01

Vybraní hráči již stepují na modrých čarách, kde si vyslechnou hymnu Spojených států amerických.

Vzájemné zápasy

Díky působení ve stejné divizi se tyto dva týmy pochopitelně potkávají poměrně často, dnešní vzájemný duel je v letošní sezóně už pátý v pořadí. Bilance je zatím vyrovnaná, jak Rangers tak také Flyers dokázali dvakrát zvítězit.

Letci jsou na tom velice podobně jako jejich dnešní soupeři, Flyers jsou sice na šestém místě východní konference NHL, oproti dalším soupeřům má ale tým z Pensylvánie několik zápasů k dobru. Philadelphia je sice ve své divizi na třetí příčce, playoff ale rozhodně ještě zajištěné nemá. Pátý Washington má totiž pouze o tři body méně, šestí Devils už mají ztrátu o dalších pět bodů větší.

Nejlepší tým východní konference co se alespoň venkovních zápasů týče se po nepříliš dobrém úvodu sezóny prodral k velice dobrým výsledkům. Devět utkání před koncem základní části se Jezdci nachází na pátém místě východní části soutěže. Zisk čtyřiaosmdesátí bodů stačí Rangers v Metropolitní divizi na druhé místo za suverénním Pittsburghem.

Příjemnou noc při sledování podrobného online textového přenosu ze zápasu zámořské hokejové ligy. NHL má dnes na svém chudším programu pouze tři zápasy a my se zde budeme věnovat utkání mezi New Yorkem Rangers a Philadelphií Flyers.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Petr Kašpárek

Branky a nahrávky: 9. Dorsett (Boyle), 26. McDonagh, 48. Moore (Klein) – 59. Voráček (Streit, Giroux)

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi (A), McDonagh, Stralman, Staal (A), Diaz, Klein – Nash, Stepan, St. Louis – Zuccarello, Brassard, Hagelin – Miller, Richards (A), Pouliot – Dorsett, Moore, Boyle
    Trenér: A. Vigneault

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Timonen (A), Coburn, Grossman, Streit, Schenn, MacDonald – Voráček, Giroux (C), Hartnell (A) – Simmonds, Schenn, Lecavalier – McGinn, Couturier, Read – Raffi, Hall, Rinaldo
    Trenér: C. Berube

Rozhodčí: VanMassenhoven, O'Halloran – Cameron, Barton

Diváci: 18 006