COMBIX Ústí n/L – Arsenal Benešov 5:5 (kon.) | Slavia Liberec – Písek 19:3 (kon.) | Betis Kadaň – Olympik Mělník 3:8 (kon.)
Litoměřice – Boca Chotěboř 4:7 (kon.)
Gold Combix Ústí nad Labem
5:5 (1:0)
Arsenal Benešov
Pátek 28.03.2014, 20:00 • Sportovní hala Spartak Krásné Březno, Keplerova 800/56, Ústí nad Labem 7 (Krásné Březno) • 2. Futsal liga západ

Zápas ústeckého COMBIXu proti Arsenalu Benešov skončil remízou, pro domácí to byl první a zároveň poslední zápas sezóny, který neurčil vítěze a skončil nerozhodně. Hattrick zaznamenal domácí Jan Martínek. Z týmu hostů se nejvíce dařilo Petru Šindelářovi, Ondřeji Žáčkovi (oba 1+1).

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml.

Pozápasové ohlasy trenérů:

Lukáš Vobecký (COMBIX Ústí nad Labem):
    "V prvním poločase jsme byli aktivní, ale bohužel nepřesní v koncovce. Úvod druhé půle jsme lehce prospali. Kdybychom hráli jako na konci zápasu, tak bychom jistě zvítězili. Škoda trefených osmi tyček. Před sezónou jsme chtěli být do šestého místa, ale v závěru soutěže jsme bojovali až do poslední minuty o medaili, a tak je pro mě páté místo zklamání."

Oto Kovář (FC Arsenal Benešov): "Přijeli jsme do Ústí nad Labem odčinit domácí vysokou porážku z podzimu, což si myslím, že se nám povedlo, jak výsledkem, tak výkonem. Od začátku utkání jsme věděli, co by na domácí mužstvo mohlo platit a až téměř do závěrečných minut se nám tato taktika vyplatila. Ústečtí vyrovnali až po několikaminutové power-play vyrovnávacím gólem trochu se štěstím. Tento zápas jsme zvládli, jak po taktické stránce, tak bojovností a myslím si, že si odvážíme zaslouženou remízu od favorita utkání. Se sezónou jsem spokojený, naše výkony šly nahoru. Střelecky jsme se prosazovali především v domácích zápasech, škoda je, že jsme několik utkání ztratili v závěrečných vteřinách, což nás stálo cenné body do tabulky a museli jsme bojovat o záchranu ještě v posledním kole."

39:56
    Martínek promáchl před odkrytou brankou.

39:34
    Střela Lukáše Kroka zblokována na rohový kop.

39:19
    Oddechový čas pro hosty.

Dnešní utkání sleduje 50 diváků.

40
    COMBIX Ústí nad Labem právě vstřelil branku!
    Gól při power-play! Čas 39:19 min. JAN MARTÍNEK z pravé strany z ostrého úhlu překvapil Tomáše Babku a dosaženým hattrickem srovnává stav utkání. Bez asistence.

38:42
    Bakiu na střídačce!

38:31
    Ústečtí s gólmanem.

39
    Gól při power-play! Čas 38:31 min. JAN MARTÍNEK propasíroval míč za záda hostujícího brankáře. Asistence: Lukáš Krok.