COMBIX Ústí n/L – Arsenal Benešov 5:5 (kon.) | Slavia Liberec – Písek 19:3 (kon.) | Betis Kadaň – Olympik Mělník 3:8 (kon.)
Litoměřice – Boca Chotěboř 4:7 (kon.)
Gardenline Litoměřice
4:7 (2:4)
FK Boca Chotěboř
Pátek 28.03.2014, 20:00 • SH Chemik • 2. Futsal liga západ

To je ode mě z dnešního utkání vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším na Vás zase u nějakého dalšího (nejen futsalového) Onlajnu, na počtenou! (21:32:37)

Chotěboř nakonec vyhrává o tři branky v poměru 4:7. Hosté byly v druhém poločase jasně lepším týmem a vytvářeli si více brankových příležitostí. V branku se podařilo proměnit šance ve 25., 28. a 34. minutě Chotěboři. Za domácí se ve druhém poločase trefil jako jediný ve 34. minutě Beránek. Gardenline tak podtrhl smůlu, která ho provázela celou sezónu a končí tak jistě na 11. místě se 20 body. Příští sezónu budou hrát hráči domácích v divizi.

39:46
    Doležal se ukopl a míč z jeho nohy letí dost mimo.

39:20
    Hosté se domáhají faulu na jejich hráče, rozhodčí však tvrdí, že to faul rozhodně nebyl.

39:03
    Čapek nastřelil tyč domácí brány.

38:32
    Pešír prošel sám mezi dvěma obránci a poté se položil i brankáře hostů, ale zakončení nebylo ideální, míč skončil zhruba 30 centimetrů vedle pravé tyče.

38:05
    Trnka nahrával vysokou a prudkou přihrávkou před bránu, tam ale Pešír pouze proběhl a akce skončila.

36:55
    Pešír se snažil předložit přihrávku před bránu, míč si ale uzmul Pátek a rozehrává.

36:20
    Hosté se dopustili faulu. Již jejich čtvrtý.

35:22
    Nepřesná přihrávka Trnky ale končí v zámezí za hostující bránou.

35:06
    Špatně rozehraný aut hostů, míč pro domácí, kteří i nadále pokračují bez brankáře.

34:48
    Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
    Z rychlého protútoku se prosazuje po přihrávce přesně před bránu JAROSLAV BERÁNEK. Asistence: Tomáš Pešír

34:30
    Pátý faul Gardenline.

34:03
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    DO prázdné brány se z vlastní poloviny trefuje TOMÁŠ HROMÁDKA. Bez asistence.

33:41
    Domácí hrají bez brankáře.

33:40
    Oddechový čas skončil, hra pokračuje.

33:40
    Oddechový čas pro Gardenline Litoměřice.

33:40
    Pešír vybojoval roh pro svůj tým.

Josef Cestr

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 1. Fadler (Trnka), 13. Trnka (Pešír), 27. Trnka (Pešír), 34. Beránek (Pešír) – 8. Odvářka, 12. Duda (Kratochvíl), 16. Staněk (Kratochvíl), 16. Čapek (Doležal), 25. Doležal (Pátek), 28. Moravec (Staněk), 34. Hromádka

Karty:   25. Trnka (GRD) – 1. Duda (CHO)

Gardenline Litoměřice: V. Mikoláš – Beránek, Vosmanský, Pešír (C), Kudrna, Macháček, Fadler, Trnka, J. Mikoláš
    Trenér: Miloš Náprstek

FK Boca Chotěboř: Pátek – Čapek, Hromádka (C), Kratochvíl, Odvářka, Čáp, Doležal, Staněk, Moravec, Duda
    Trenér: Martin Jakeš

Rozhodčí: Jiří Šmíd, Lubomír Řeháček
    Delegát: Pavel Nepil