Letohrad – Kert Park Praha 1:4 (kon.) | Třinec – Pardubice 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Ústí n/L 3:2 (kon.)
Most – Kladno 1:3 (kon.) | Karviná – Jihlava 4:3 (1:0 po s.s.) | Plzeň – Vlašim 3:6 (kon.)
po s.s. (1:0)
HbK Karviná
4:3 (1:0, 1:3, 1:0 - 0:0)
SK Jihlava
Sobota 29.03.2014, 15:30CROSSDOCK Extraliga

Konec zápasu. (17:24:04)

V samostatných stříleních zvítězil tým HbK Karviná.
    V samostatných stříleních se jako jediný trefil ve druhé sérii domácí VLADIMÍR LUKA, který tak vstřelil všechny góly svého týmu.

Samostatná střílení začínají.

50:00
    Prodloužení skončilo.

45:01

45:00

44:01
    Minutu před koncem třetí třetiny je vyloučen hostující Kučera za faul kolenem.

36:23
    Karviná právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Domácí bleskově využívají přesilovku. Hattrick dovršil VLADIMÍR LUKA. Asistence: Martin Kurz.

28:33
    Za brankou zůstává ležet karvinský gólman Vašek.

26:40
    Autorem branky je VLADIMÍR LUKA. Asistence: Martin Kurz a Martin Řehůrek.

25:42
    Hostující Kučera vyloučen za nedovolené bránění.

23:23
    Domácí střídají brankáře, Horváta nahrazuje Vašek.

23:23
    Time-out domácích.

23:23
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JIŘÍ KUČERA. Asistence: Jaroslav Javorka.

Veronika Woznicová

Branky a nahrávky: 4. Luka (Kurz), 27. Luka (Kurz, Řehůřek), 37. Luka (Kurz), rozh. náj. Luka – 21. Trávník (Jobák, Brázda), 23. Brázda (Trávník), 24. Kučera (Javorka)

HbK Karviná: Horvát (D. Vašek) – A. Pilch, M. Vašek, Zaremba, T. Pilch, Heczko, Kurz, Luka, Pala, Kasperlík, Pačas, Palcer, Farský, Pietrasz, Kubica, Řehůřek
    SK Jihlava: Humlíček – Zelený, Blažko, Homola, Šmíd, Kučera, Danko, Brázda, Trávník, Smutný, Jobák, Javorka.

Rozhodčí: Velčovský, Poláček