Letohrad – Kert Park Praha 1:4 (kon.) | Třinec – Pardubice 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Ústí n/L 3:2 (kon.)
Most – Kladno 1:3 (kon.) | Karviná – Jihlava 4:3 (1:0 po s.s.) | Plzeň – Vlašim 3:6 (kon.)
SK Hokejbal Letohrad
1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
HC Kert Park Praha
Sobota 29.03.2014, 14:00 • Letohrad • CROSSDOCK Extraliga

Děkuji Vám za pozornost a těším se opět u dalšího online přenosu z Letohradu. (15:45:50)

Střely ve třetí třetině byly 7:7, celkově 17:34.

Je dohráno a Letohrad po třech vyhraných kolech opět odchází ze zápasu v roli poraženého. Kert Park se po čtyřech vstřelených brankách raduje ze tří bodů.

45:00

43:50
    Kert Park zavřel domácí v jejich pásmu, ti vyhazují ven. Vzápětí se ale hra opět vrací před Šimaru.

43:30
    S koncem trestu Adama se vylučuje znovu. Nejprve jeden rozhodčí vylučuje letohradského Jana Luxe za napadení, druhý rozhodčí dvěma minutami za hrubost trestá Jana Malíka. Kert tedy čeká dvojitá přesilovka.

41:21
    Vzápětí se vylučuje – za napadení na Luxe je vyloučen Ivan Adam.

41:21
    Vybojovaný míček od Luxe na Supa nastřelil Král, Sup vyráží hranou lapačky.

39:40
    Před Supem se pokoušeli prosadit Krejsa s Halbrštátem, míček ale končí v náručí gólmana Kertu.

37:58
    Sám na Šimaru se řítil Martin Kruček, dobíhal jej Košťál. Šimara jeho střelu vyráží.

Dnešní utkání sleduje 50 diváků.

37:03
    Souběžný trest končí, Krejsa i Pospíšil se vrací do hry. Rozehrává se před Šimarou.

35:41
    Kert Park právě vstřelil branku!

Hosté navyšují vedení, čtvrtou branku si po souhře s M. Kručkem a Krtičkou připisuje kapitán TOMÁŠ SIKORA – 1:4. Asistence: Martin Kruček, Jan Krtička.

35:03
    Před letohradskou střídačkou se do sebe pustili Jiří Krejsa s hostujícím Jaroslavem Pospíšilem – rozhodčí vylučuje souběžně oba, dvě minuty za hrubost.

34:35
    Teď se již tři minuty hraje před letohradskou brankou, hosté si hlídají své vedení.

31:42
    Letohrad se radoval ze vstřelené branky, zřejmě z hokejky Grunda, rozhodčí ji ale pro posunutou branku neuznává.

30:29
    V prvním střídání zůstává po souboji o míček před Šimarou na zemi ležet Martin Voleský, nakonec se za asistence spoluhráčů a asistenta trenéra kulhá na střídačku.

30:01

Další třetina začne přibližně v 15:15.

Iva Janoušková

Branky a nahrávky: 16. Adamec (Krejsa) – 18. Kruček (Krtička), 20. Pospíšil (M., Sikora), 21. Kruček (Krtička, Rozenberg), 36. Sikora (Kruček, Krtička)

SK Hokejbal Letohrad: Šimara – Adamec (C), Košťál, Malík, Doleček, Vychytil,Krejsa, Voleský, Kormunda, Halbrštát, Lux, Forman, Grund, Král, Derka
    HC Kert Park Praha: Sup – Sikora (C), Adam, Pospíšil, Rozenberg, Pavlík, Kruček M., Kruček J., Kočka, Krtička, Myslivec, Hradecký, Korynta, Janoušek, Bošák

Rozhodčí: Horský Aleš, Vokurka Roman