Ne
6:5 (1:0, 3:1, 1:4)
FbŠ pipni.cz Bohemians
Úterý 01.04.2014, 19:00 • SH Jižní Město • ČEZ Extraliga žen

Já vám děkuji za pozornost a těším se s vámi u dalších zápasů na počtenou! (21:22:57)

Je tu konec a jako vítězové nejen tohoto utkání ale také série odcházejí domácí florbalistky Herbadentu! Sérii ukončily vítězstvím 6:5 v prodloužení a dokázaly přetavit mečbol na vlastním hřišti.

69:23

69:23
    Herbadent právě vstřelil branku!
    Domácí slaví postup do finále! Necelou minutu před koncem prodloužení se prosazuje KRISTÝNA JÍLKOVÁ po přihrávce od Hašové. Na tuto střelu Christianová nedosáhla a Bohemians tak končí. Asistence: Tamara Hašová.

68:45
    Hyršlová střílí z půlky ale gólmanka domácích na míček viděla a neměla problém ho chytit.

67:05
    Urbánková těsně minula branku hostů!

66:30
    Žůrková rozvlnila boční síťku domácí branky.

65:20
    Druhá polovina prodloužení je tu a oba týmy si zatím vypracovaly několik příležitostí.

63:30
    Jílková opět přepálila hostující branku.

62:28
    Poláková nepropasírovala míček mezi domácí obranou.

60:55
    Křížová míjí branku.

60:50
    Oba týmy hrají velmi opatrně, hosté nechtějí udělat osudnou chybu.

60:01

Střely na branku ve třetí třetině:

Herbadent – 11
    Bohemians – 9

Po velkém návratu hostů do utkání se bude nakonec prodlužovat. Bohemians dokázaly nastřílet v poslední části 4 branky a dlouhou dobu si držely těsný náskok 5:4. Při hře 6 na 3 se prosadila Urbánková a srovnala tak stav utkání.

60:00

58:55
    Minutu před koncem se domácím podařilo srovnat stav utkání! Jarolímová při hře 6 proti 3 našla TEREZU URBÁNKOVOU a ta dopravila pátý míček do hostující klece! Asistence: Anet Jarolímová.

58:10
    Domácí to zkouší bez brankářky!

58:09
    Nikola Černá (BHS) následuje svoji spoluhráčku, taktéž usedá na trestnou lavici, dostává dvě minuty za hrubost.

Michal Kuba

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 14. Skořepová, 21. Urbánková (Skořepová), 34. Pilíková, 39. Rozumová (Jílková), 59. Urbánková (Jarolímová), 70. Jílková (Hašová) – 32. Křížová (Černá), 45. Šmídová (Poláková), 45. Křížová (Hyršlová), 46. Žůrková (Černá), 50. Křížová (Vavrečková)

Ne: Horňáková (Suková) – Jílková – Pilíková, Krupnová, Jarolímová, Skořepová, Nordin, Sádková, Novotná, Klímová, Urbánková, Šrámková, Rozumová, Theodosisová, Horejšová, Kubišová, Hašová, Ferencová, Kleinová
    FbŠ pipni.cz Bohemians: Christianová (Brunclíková) – Vavrečková, Chełstowska, Černá, Burdová – Zielenkiewicz, Jelínková, Hyršlová, Nguyen, Žůrková, Křížová, Nemravová, Surá, Šmídová, Poláková, Vojnarová, Satýnková, Jarešová, Bočanová

Rozhodčí: Hejnová, Romančáková