Philadelphia – Columbus 0:2 (kon.) | Carolina – Dallas 4:1 (kon.) | Toronto – Boston 4:3 (po pr.)
Tampa – Calgary 1:4 (kon.) | Chicago – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Buffalo 2:1 (kon.)
Winnipeg – Pittsburgh 2:4 (kon.) | Colorado – NY Rangers 3:2 (1:0 po s.n.) | San Jose – Los Angeles 2:1 (kon.)
Carolina Hurricanes
4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
Dallas Stars
Pátek 04.04.2014, 01:10 • PNC Arena, Raleigh • NHL

55:56
    Dallas bude hrát přesilovou hru, protože je vyloučen Jordan Staal (CAR) na dvě minuty za hákování.

Ryan Garbutt (DAL) si následně pustil pusu na špacír a řekl hlavnímu rozhodčímu pár nepěkných slov, a dostává tak desetiminutový trest.

53:12
    Jamie Benn (DAL) dostává dvě minuty za sekání, a tak budou hrát domácí další přesilovku pěti proti třem. Navíc dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování ještě Tyler Seguin (DAL)

52:08
    Canes budou hrát proti třem, protože Ryan Garbutt (DAL) dostává dvě minuty za sekání.

51:00
    Alex Chiasson (DAL) dostává dvě minuty za hru vysokou holí, a tak budou hrát Canes svou třetí přesilovou hru, když předchozí dvě dokázali domácí využít.

39:48
    Stars si nakonec ve své útočné třetině vybojovali přesilovou hru, když je na dvě minuty za podražení vyloučen Gerbe (CAR).

26:15
    Patrick Nemeth (DAL) znovu poputuje na trestnou lavici, když dostává dvě minuty za hákování.

22:46
    Patrick Nemeth (DAL) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry, a tak si Carolina zahraje svou první přesilovou hru.

12:20
    Dallas bude hrát přesilovou hru, protože je na dvě minuty za podražení vyloučen Brett Bellemore (CAR).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 23. E. Staal (Liles, Loktionov), 25. Faulk (Liles, Terry), 28. Liles (Terry, Faulk), 48. Nash (Bellemore) – 30. Seguin (Ničuškin, Daley)

Carolina Hurricanes: Khudobin (Ward) – Komisarek, Faulk, Hainsey, Liles, Harrison, Bellemore – Loktionov, E. Staal, Terry – Gerbe, J. Stall, Dwyer – Skinner, Nash, Lindholm – Boychuk, Malhotra, Dvořák.
    Dallas Stars: Lehtonen (29. Thomas) – Goligoski, Daley, Dillon, Jo. Benn, Gončar, Nemeth – Ja. Benn, Seguin, Ničuškin – Roussel, Eakin, Garbutt – Horcoff, Fiddler, Sceviour – Whitney, Jeffrey, Chiasson.

Rozhodčí: Morton, Peel – Cvik, Racicot.