Paskov – FBC Start98 2:7 (kon.) | Pelhřimov – Kopřivnice 3:1 (kon.) | Královské Vinohrady – Hattrick Brno 6:1 (kon.)

57:23
    Znovu zazvonila tyč, tentokrát po dělovce Holady.

56:27
    Oddechový čas pro hosty.

53:32
    Spartak Pelhřimov právě vstřelil branku!
    Po přihrávce Václava Fučíka (v letošním play-down 2+3) vyzrál na Martina Pinďáka domácí MILAN BÍNA (v letošním play-down 6+8), jenž se zapisuje do listiny střelců dnes podruhé. Asistence: Václav Fučík (v letošním play-down 2+3).

51:02
    Přesilovku si zahrají hosté. Petr Poduška (PEL) vyloučen na dvě minuty za sekání.

Kód přestupku: 901.
    Celkem TM v letošním play-down: 4.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:1.

51:02
    Lukáš Vávra z nájezdu odmítl vyrovnání, Kopřivnice tak bude hrát dvě minuty v početní převaze.

51:02
    Lukáš Vávra obešel Petra Podušku, který se vzápětí provinil sekáním, rozhodčí nařizují trestné střílení.

50:25
    Vávra po zahrání volného úderu orazítkoval znovu tyč!

45:50
    Vávra pálil do tyče.

45:05
    Přesilová hra ve prospěch hostů. Jan Kučera (PEL) si musí jít odsedět dvě minuty za hrubost.

Kód přestupku: 909.
    Celkem TM v letošním play-down: 17.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

38:01
    Kučera zahodil tutovou šanci, když z bezprostřední blízkosti maskovaného muže hostů nepřekonal.

32:32
    Bína z dálky nastřelil břevno!

29:33
    Využitá přesilovka! Martin Kos (v letošním play-down 1+10) nalezl přesnou přihrávkou MILANA BÍNU (v letošním play-down 5+8), který se do odkryté svatyně nemýlil. Asistence: Martin Kos (v letošním play-down 1+10).

28:46
    Početní výhoda pro domácí. Daniel Opatřil (KOP) potrestán dvouminutovým trestem za sekání.

Celkem TM v letošním play-down: 2.
    Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

15:09
    Kučera odkrytou svatyni přestřelil.

14:28
    Vikings Kopřivnice právě vstřelili branku!
    Nechytatelnou střelou z první ze vzduchu se prezentoval PETR PODLEZL (v letošním play-down 3+2), jenž vyrovnává stav na světelné tabuli. Asistence: Tomáš Sladkovský (v letošním play-down 4+1).

13:48
    Poduška zblokoval dva střelecké pokusy Vávry.

13:18
    Švrkala z dorážky orazítkoval tyč!

10:01
    Koten z dobré střelecké pozice promáchl.

07:34
    Po pohledné individuální akci otevírá skóre dnešního střetnutí přesnou ranou do černého JAN KNĚZŮ (v letošním play-down 3+0) Asistence: Lukáš Zrzavý (v letošním play-down 1+1).

03:05
    Pelhřimov se dostal do přečíslení tři na jednoho, nepřehlednou situaci defenziva Kopřivnice vyřešila.

Zdeněk Kamínek ml.

Hledáme zpravodaje pro tým Spartak Pelhřimov. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým FBC Vikings Kopřivnice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 8. Knězů (Zrzavý), 30. Bína (Kos), 54. Bína (Fučík) – 15. Podlezl (Sladkovský)

Spartak Pelhřimov: Venkrbec (Kuchař) – Kos, Charouzek, Švrkala, Kučera, Holada, Koten, Knězů, Zrzavý, Poduška, M. Bína, Fučík. Trenér: Vojtěch Rejzek.
    Formace nejsou uspořádány podle pětek.

FBC Vikings Kopřivnice: Pinďák (Kapoun) – Podlezl, Sladkovský, Baďura, Kresta, Kubátko, Rebroš, Lichnovský, Vávra, Opatřil, Soukal, Z. Matúš, J. Matúš. Trenér: Filip Bordovský.

Rozhodčí: Oskar Novák, Přemysl Škaloud