Ottawa – Montreal 4:7 (kon.) | New Jersey – Washington 2:1 (kon.) | Columbus – Chicago 3:4 (kon.)
Florida – Calgary 1:2 (kon.) | Detroit – Buffalo 3:2 (kon.) | Arizona – Edmonton 2:3 (0:1 po s.n.)
Anaheim – Nashville 2:5 (kon.) | Boston – Philadelphia 5:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 0:4 (kon.)
NY Islanders – Washington 3:4 (0:1 po s.n.)
Florida Panthers
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Calgary Flames
Sobota 05.04.2014, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

42:20
    Domácí Campbell (FLA) odchází na trestnou lavici pykat dvě minuty za sekání. Další šance hostů k pojištění si svého vedení.

38:53
    A znovu se domácí proviňují faulem, tentokrát je to Butler (FLA), který si musí odpykat dvě minuty za podražení.

29:42
    Za podražení usedá na trestnou lavici Robak (FLA), který si zde pobude dvě minuty.

17:01
    A i domácí si zahrají v úvodním dějství přesilovou hru. Na trestnou lavici je hlavním sudím odeslán Russell (CGY) na dvě minuty za podražení.

03:29
    Na trestnou lavici usedá domácí hráč, hosté si zahrají první početní výhodu trvající dvě minuty.

Michal Kuba

Branky a nahrávky: 23. Trocheck (Hayes, Pirri) – 22. Agostino (McGrattan, Breen), 27. Cammalleri (Hudler)

Florida Panthers: Luongo(Ellis) – Kulikov, Campbell, Olsen, Robak, Gudbranson, Jovanovski – Bergenheim, Gomez, Butler B.- Fleischmann, Trocheck, Upshall – Howden, Bjugstad, Winchester- Hayes, Pirri, Barch
    Calgary Flames: MacDonald ( Ramo ) – Giordano, Brodie, Butler Ch. , Russell, Breen, Billins – Cammalleri, Backlund, Hudler – Glencross, Monahan, Colborne – Van Brabant, Galiardi, McGrattan – Hanowski, Bouma, Westgarth, Agostino

Rozhodčí: Lee, Lemelin – Cormier, Lazarowich