FC Vysočina Jihlava
3:2 (2:1)
FC Viktoria Plzeň
Středa 09.04.2014, 18:00Pohár FAČR

Viděli jsme velmi zajímavý zápas. Do vedení šla jako první Plzeň zásluhou Tecla. Do poločasu Vysočina stav otočila. V rozmezí pěti minut se trefil Karlík s Mešanovićem. Druhá půlka tak měla přinést velké drama, což se taky nakonec stalo. V 50. minutě zmrazil rozhodčí Jech veškeré příznivce na stadionu a fotbalisty Jihlavy, když odpískal penaltu. Tu proměnil Kovařík a vyrovnal na 2:2. Vysočina si nakonec připsala vítězství, které jí ale na postup nestačí, v 90. minutě se trefil Vepřek. Semifinále proti Brnu si tak zahraje Plzeň. (19:59:27)

90
    Zraněného a otřeseného Pavla Horvátha nahrazuje Matěj Končal.

90
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Koloušek na pravé straně rozehrál standardní situaci a do vápna se snesl balón na nohu MICHALA VEPŘEKA, který Vysočině vrací vedení.

89
    Žlutou kartu vidí David Limberský.

88
    Hra se již pomalu dohrává. O postupujícím je pomalu jasno.

86
    Pro dnešek dohrál Milan Petržela, místo něj si zahraje Michal Ďuriš.

84
    Za faul na Harbu vidí žlutou kartu Tomáš Hořava.

82
    Zpoza vápna se pokusil o technickou střelu Horváth, ale jeho střela nebyla přesná.

80
    Plzeň z její rozehrávky nevytěžila nic.

79
    Karlík fauloval Wágnera, standardka pro Plzeň z nějakých 35 metrů.

78
    Vepřek přihrál do vápna Přeučilovi, který střelou z otočky Bolka nepřekvapil.

77
    Zraněný Josl musí střídat, místo něj si zahraje Michal Vepřek.

75
    Jihlava hraje momentálně o deseti, za čarou je ošetřován Josl.

74
    Z rohového kopu pro Jihlavu nic nezapršelo.

73
    Pro dnešek dohrál Muris Mešanović, místo něj si zahraje Haris Harba.

73
    Jedovku Kučery zpoza vápna vyrazil Bolek na roh.

72
    Petržela běžel za balónem, který mu a pravou stranu adresoval spoluhráč, ale ocitl se v ofsajdu.