4:1 (2:1)
FK Kladno
Pátek 11.04.2014, 20:00 • SH Eden • Play-off Futsal ligy

Přeji příjemný zbytek pátečního večera, ode mne je to pro dnešek vše. (21:41:08)

Tím končí dnešní zápas i celá čtvrtfinálová série mezi Benagem Praha a SAT-AN Kladno. Benago dnes stvrdilo svůj postup díky výhře 4:1, v celé sérii zvítězilo jednozačně 3:0 a stává se tak prvním semifinalistou letošního play-off Chance futsal ligy.

39:55
    Vahala si ještě i zachytal, když nepřipustil druhý gól Kladna z nohy Fitzela.

39:26
    Benago Praha právě vstřelilo branku!
    Naopak míč lapil ONDŘEJ VAHALA a stejně jako v první utkání série dává přesným výkopem gól přes celé hřiště.

39:13
    Kladenští teď byli v situaci tři na jednoho, Müller ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.

38:45
    Benago si bere oddechový čas. Svěřence Beni Simitčiho dělí minuta a patnáct sekund od semifinále.

38:45
    Nepřesná střela Müllera, na obrat to nevypadá.

37:58
    Kladno se ani v pěti do šancí nedostává. Capeta teď zkoušel trefit prázdnou bránu, neuspěl.

36:50
    Satani se nemohou dostat do tlaku, naopak teď si připsali pátý akumulovaný faul.

36:19
    Po ztrátě míče se ale Frič dost rychle nevyměnil s Tetourem. Toho málem využil ježdík, Tetour však na poslední chvíli výborně do jeho jemného lobu skočil.

35:16
    Opět se hraje, Kladno to zkouší v pěti v poli, David Frič si oblékl odlišný dres.

35:15
    Kladno si bere oddechový čas. Do konce zbývá necelých pět minut, Kladno musí na setrvání v play-off vstřelit dva góly.

34:21
    Tetour výborným zákrokem udržel šance Kladna! Obranou satanů pronikl Brahimi, našel před bránou Capetu, na jehož teč dokázal kladenský brankář výborně reflexivně reagovat.

33:08
    Chybu v rozehrávce Kladna mohl potrestat Rodek, bránu ale netrefil.

32:48
    Žlutou kartu dostává Pleyer (SAT-AN fight club Kladno).

32:26
    Z následného rohu našel Ježdíkův centr hlavu Brahimi, ten ale odkrytou bránu netrefil, míč skončil na břevně!

32:23
    Po dlouhé době nějaké nebezpečí, Šnídlovu tvrdou střelu musel Tetour vyrazit.

Ondřej Voska

Branky: 6. Rodek (Štverák), 15. Rodek, 23. Šnídl (Ježdík), 39. Vahala – 13. Fitzel (Frič)

Karty:   15. Výborný (KLA), 25. Frič (KLA), 32. Pleyer (KLA)

FC Benago Praha: Vahala (Bezstarosti) – Simitči (C), Brahimi, Šnídl, Rodek, Capeta, Štverák, Ježdík, Váňa, Dvořák, Sasák
    FK Kladno: Bellada (Tetour) – Müller, Pleyer, Frič, Junek (C), Výborný, Hafenrichter, Jaráb, Čurda, Chrobák, Fujdiar

Rozhodčí: Nagy – Černý, Milner