4:1 (2:1)
SAT-AN fight club Kladno
Pátek 11.04.2014, 20:00 • SH Eden • Play-off Futsal ligy

Přeji příjemný zbytek pátečního večera, ode mne je to pro dnešek vše. (21:41:08)

Tím končí dnešní zápas i celá čtvrtfinálová série mezi Benagem Praha a SAT-AN Kladno. Benago dnes stvrdilo svůj postup díky výhře 4:1, v celé sérii zvítězilo jednozačně 3:0 a stává se tak prvním semifinalistou letošního play-off Chance futsal ligy.

39:55
    Vahala si ještě i zachytal, když nepřipustil druhý gól Kladna z nohy Fitzela.

39:26
    Benago Praha právě vstřelilo branku!
    Naopak míč lapil ONDŘEJ VAHALA a stejně jako v první utkání série dává přesným výkopem gól přes celé hřiště.

39:13
    Kladenští teď byli v situaci tři na jednoho, Müller ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.

38:45
    Benago si bere oddechový čas. Svěřence Beni Simitčiho dělí minuta a patnáct sekund od semifinále.

38:45
    Nepřesná střela Müllera, na obrat to nevypadá.

37:58
    Kladno se ani v pěti do šancí nedostává. Capeta teď zkoušel trefit prázdnou bránu, neuspěl.

36:50
    Satani se nemohou dostat do tlaku, naopak teď si připsali pátý akumulovaný faul.

36:19
    Po ztrátě míče se ale Frič dost rychle nevyměnil s Tetourem. Toho málem využil ježdík, Tetour však na poslední chvíli výborně do jeho jemného lobu skočil.

35:16
    Opět se hraje, Kladno to zkouší v pěti v poli, David Frič si oblékl odlišný dres.

35:15
    Kladno si bere oddechový čas. Do konce zbývá necelých pět minut, Kladno musí na setrvání v play-off vstřelit dva góly.

34:21
    Tetour výborným zákrokem udržel šance Kladna! Obranou satanů pronikl Brahimi, našel před bránou Capetu, na jehož teč dokázal kladenský brankář výborně reflexivně reagovat.

33:08
    Chybu v rozehrávce Kladna mohl potrestat Rodek, bránu ale netrefil.

32:48
    Žlutou kartu dostává Pleyer (SAT-AN fight club Kladno).

32:26
    Z následného rohu našel Ježdíkův centr hlavu Brahimi, ten ale odkrytou bránu netrefil, míč skončil na břevně!

32:23
    Po dlouhé době nějaké nebezpečí, Šnídlovu tvrdou střelu musel Tetour vyrazit.

29:53
    Kladno se snaží tvořit, jenže na obranu Benaga to nestačí. Naopak domácí tým hrozí z protiútoků.

28:31
    Ježdík šel s Rodkem na jediného obránce Kladna, poslal svému parťkovi ale příliš dlouho přihrávku a ten ji ani ve skluzu nezasáhl.

26:44
    Na druhé straně se předvedl i Tetour, který výborně skočil pod nohy Ježdíkovi.

26:00
    Kladno teď zahodilo obrovskou šanci. Müller se objevil sám před Vahalou, posunul balon na volného Pleyera. Jeho pokus ovšem z brankové čáry vyhlavičkoval Štverák!

25:47
    Frič následně ostře zajel do Capety, vidí za to žlutou kartu.

25:35
    Vahala tentokráte vykopával střelu Friče.

14:32
    Kladno konečně trochu více v druhé půli zahrozilo. Junek vytvořil dobrou pozici pro Jarába, proti kterému ale výborně vyběhl Vahala a opět ochránil svou branku.

23:20
    Nicméně Benago teď jde do dvoubrankového vedení!. Tetour nejprve ve stoprocentní šanci vychytal Rodka. Nicméně k míči se dostal o chvíli později Ježdík, jeho pokus skončil na tyči a PETR ŠNÍDL z pár centimetrů dorážel do prázdné brány.

2:57
    Až teď Frič dostal trochu prostoru u pravé lajny, ale byl z úhlu a na Vahalu vyzrát nemohl.

22:26
    Druhý poločas e zatím hraje v tempu, které naprosto neodpovídá čtvrtfinále play-off. Oba týmy nakopávají, na šanci čekáme.

21

21
    Kladno skutečně vyměnilo brankáře, druhou dvacetiminutovku odchytá Tetour.

Kladno nicméně o poločase nejspíše vymění brankáře, celou přistávku se připravuje Tetour.

Dodatečně přinášíme slíbené sestavy obou týmů:

FC Benago Praha: Vahala (Bezstarosti) – Simitči (C), Brahimi, Šnídl, Rodek, Capeta, Štverák, Ježdík, Váňa, Dvořák, Sasák

SAT-AN fight club Kladno: Bellada (Tetour) – Müller, Pleyer, Frič, Junek (C), Výborný, Hafenrichter, Jaráb, Čurda, Chrobák, Fujdiar

Rozhodčí: Nagy – Černý, Milner.

Po prvním poločase vede Benago ve třetím utkání této čtvrtfinálové série nad SAT-AN Kladno 2:1. Po vedoucí brance Rodka sice Kladno díky Fitzelovi vyrovnalo, domácí kanonýr si ovšem připsal druhý zásah. Pokud si chce Kladno prodloužit sezonu bude tak muset v druhém poločase přidat.

19:11
    Jaráb zkoušel patičkou umístit do brány přihrávku Výborného, ale Vahala míč v podstatě jen sebral ze země.

17:15
    Krásný průnik Müllera, který prošel celou obranou Benaga, jenže nedokázal vyzrát na Vahalu.

15:53
    Benago si před rozehrávkou vzalo oddechový čas. Nicméně MARCEL RODEK minutu přemýšlení na svoje řešení nepotřeboval, prostě míč poslal bodlem do sítě.

15:51
    Výborný teď průnik Capety zastavil sice tělem, rozhodčí nicméně faul odpískal, navíc kladenskému hráči udělil žlutou kartu.

14:00
    Pleyer hezkým míčem našel Fričem, ale ten už byl v úhlu a jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.

13:16
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Satani zaslouženě vyrovnávají. TOMÁŠ FITZEL si šikovně narazil s Fričem a přesnou střelou k pravé tyči překonal Vahalu.

12:31
    Fitzel to zkoušel po kličce na Ježdíka z velkého úhlu, Vahala si přední tyč pohlídal.

12:00
    Vahala je tu ale především od chytání a opět to dokázal, když se před ním na pravé straně objevil volný Výborný. Nula na kontě satanů ovšem zůstává.

11:34
    Už podruhé se dnes pokusil zaútočit domácí brankář Vahala, ale ani tentokráte tato taktická varianta šanci Benagu nepřinesla.

10:50
    Před Vahalou se v další velmi dobré pozici objevil Müller, ale domácího brankáře nicméně ani on nepřekonal.

8:57
    Obrovská chyba Capety, jehož přihrávku na střed hřiště vystihl Výborný. Kladenský obránce šel sám na Vahalu, domácí brankář ale opět zasáhl.

7:20
    Tentokráte to byl sám Štverák, který střílel bodlem z hranice vápna, Bellada dokázal zasáhnout.

7:11
    Štverák šikovně posunul na Brahimiho, který ale pod tlakem obránců nedokázal Belladu ohrozit nějakou důraznější střelou.

6:37
    Signál Pleyera s Fričem ale nevyšel, Benago se ubránilo.

6:34
    Po zákroku na Fitzela má Kladno velmi dobrou pozici přímého kopu přímo na vápně Benaga.

6:05
    Domácí ale jdou do vedení! Štverák rozehrál rohový kop na MARCELA RODKA, který se trefil přesně k levé tyči.

5:56
    Nádherná přihrávka Capety do uličky na Štveráka, ten ještě hledal před prázdnou bránou Rodka, míč ale stačil odkopnout Junek.

4:58
    Junek sicevyzkoušel Vahalu, ale mířil přímo na domácího brankáře.

4:57
    Kladno teď delší dobu drželo míč a nakonec to končí nadějným přímým kopem z pravé strany.

2:51
    Tentokráte způsobil zmatek před bránou satanů Brahimi, jeho centr musel před volným Rodkem odvracet opět Výborný.

1:56
    Obrovská šance Rodka! Sám napadáním získal míč, následně se mu povedlo obejít dva obránce Kladna, nadvakrát i překonal Belladu, z prázdné brány ovšem míč vykopl Výborný!

1

Omlouváme se, sestavy doplníme v poločasové přestávce.

Dnes se každopádně o postupu již může rozhodnout, utkání začíná v 20:00.

Po druhém utkání se pro změnu rozhořezla válka slov na oficiálních facebookových účtech obou soupeřů. Kladno ji začalo slovy "Benago si nazaslouží postup za svoje praktiky...", na které hned dvakrát odpověděl pražský tým v podobném duchu.

I třetí duel bude mít pravděpodobně velký náboj. Ten totiž doprovázel oba prozatímní zápasy. V tom prvním došlo ke potyčce Lištván s Abrhamem, za který oba vyfasovali červenou kartu. V dnešním zápase stále nemohou nastoupit, kladenský Abrham dostal trest na dva zápasy, Lištván dokonce na tři. Jeho tak po dnešním utkání ještě jednou čeká pobyt na tribuně.

Už dnes v Edenu může Benago rozhodnout o svém postupu do semifinále. V prvním utkání série Benago na domácí půdě vyhrálo 6:3, v Kladně poté rozhodlo až v prodloužení, když zvítězilo 4:2.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Ondřej Voska

Branky: 6. Rodek (Štverák), 15. Rodek, 23. Šnídl (Ježdík), 39. Vahala – 13. Fitzel (Frič)

Karty:   15. Výborný (KLA), 25. Frič (KLA), 32. Pleyer (KLA)

Rozhodčí: Nagy – Černý, Milner