NY Rangers – Buffalo 2:1 (kon.) | Carolina – Washington 2:5 (kon.) | Montreal – NY Islanders 0:2 (kon.)
Ottawa – New Jersey 2:1 (1:0 po s.n.) | Florida – Toronto 4:2 (kon.) | Tampa – Philadelphia 4:2 (kon.)
Nashville – Arizona 2:0 (kon.) | Minnesota – St. Louis 4:2 (kon.) | Winnipeg – Boston 2:1 (1:0 po s.n.)
Edmonton – Los Angeles 0:3 (kon.) | Vancouver – Colorado 2:4 (kon.)
po s.n. (1:0)
Winnipeg Jets
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Boston Bruins
Pátek 11.04.2014, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Winnipeg tedy zaskočil favorita a díky strhujícímu závěru utkání si připisuje překvapivé vítězství nad nejlepším týmem NHL. Zaslouženě jsou hvězdami utkání oba gólmani, právě oni se postarali o to, že jinak otevřené utkání skončilo tak hubeným výsledkem. Dnešní výsledek také znamená, že Boston stále nemá jistotu zisku President's Trophy pro nejlepší tým po základní části. To je vše, přeji dobré ráno a těším se u dalších online přenosů z NHL. (05:07:19)

Boston 33

V samostatných nájezdech zvítězil tým Winnipeg Jets.
    Autorem branky je BRYAN LITTLE.

A Hutchinson vychytal i Marchanda a Winnipeg vítězí!

Jokinen to zkusil mezi betony také, tentokrát tam ale místo nebylo.

Spooner nedává...

Domácí Little střelou mezi betony skóruje!

Smith zkusil forehandový blafák, ale zamířil mimo...

První pojedou hosté...

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení branku nepřineslo, o vítězi tedy rozhodnou samostatné nájezdy.

Střely na branku v prodloužení

Winnipeg 2
    Boston 2

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:54
    Krejčího dělovku od modré Hutchinson kryje.

64:21
    Boston si tlakem na branku teď vynutil faul a domácí budou dohrávat prodloužení oslabeni. Jokien dostává dvě minuty za držení

63:40
    Hamilton chtěl vyslat do šance Campbella, ten však neměl rychlost a puk mu utekl.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 59. Kane (Wheeler, Enström), rozh. náj. Little – 11. Marchand (Smith, Krejčí)

Winnipeg Jets: Hutchinson – Stuart, Trouba, Enström, Postma, Pardy, Redmond – Kane, Little, Frolík – Tangradi, Jokinen, Wheeler – O'Dell, Slater, Halischuk – Klingberg, Cormier, Peluso
    Boston Bruins: Johnson – Meszároš, Boychuk, Bartkowski, Miller, Krug, Hamilton – Lučič, Krejčí, Iginla – Marchand, Spooner, Smith – Paille, Söderberg, Eriksson – Caron, Campbell, Thornton

Rozhodčí: Devorski, Pochmara – Murchison, Pancich

Diváci: 15 004