FC Groningen
2:1 (0:0)
NAC Breda
Pátek 11.04.2014, 20:00 • Euroborg, Groningen • Nizozemská Eredivisie

Je za námi utkání, ve kterém FC Groningen hostil celek NAC Breda. Po bezbrankové úvodní půli se skóre poprvé měnilo v 55. minutě, kdy se z pokutového kopu dokázal prosadit van der Valden. Hostům se ale zásluhou Perici podařilo vyrovnat, a v 73. minutě se tak začínalo od nuly. Ve druhé minutě nastavení si však domácí vzali vedení zpět.Povedlo se to díky Kostičovi, který ten Rouwelaarovi nedal vůbec žádnou šanci a tvrdou střelou jej prostřelil. Hosté již srovnat nestihli, a tak se branka Kostiče ukázala jako rozhodující. Domácí si tedy do tabulky připíší tři body za výhru 2:1, hosté ze stadionu Euroborg odjíždějí s prázdnou. (21:55:50)

90+3
    Domácí mohli v závěru utkání přidat ještě jednu branku, sám na bránu se totiž řítil Živkovič, ale mířil těsně vedle pravé tyče ten Rouwelaarovy brány.

90+2
    Groningen právě vstřelil branku!
    Hostující obraně se podařilo odvrátit rohový kop, míč si však našli domácí fotbalisté, když se míč po přihrávce van Nieffa ocitl u FILIPA KOSTIČE, který si jej navedl na střed osy brány a zpoza pokutového území vyslal nechytatelnou jedovku směrem na bránu Bredy. Tento gól už bude nejspíš rozhodující.

90+2
    Domácí hráči vybojovali rohový kop, ale míč byl odvrácen do bezpečí.

90+1
    Hlavní arbitr nastaví ještě tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Van der Weg vynikajícím obranným zákrokem zastavil útočnou akci domácího týmu.

89
    Třetí střídání domácího celku, ze hřiště jde Adorján, na jeho místo přichází de Leeuw.

88
    Žlutou kartu po faulu na Kwakmana dostává domácí útočník Filip Kostič.

88
    Dlouhý centr na nikým nehlídaného Hooie, ten ještě centroval do druhé vlny nabíhajícímu Verbeekovi, ten se ale ukopl a bránu minul.

87
    To se nakonec opravdu stalo, ale míč skončil pouze u nohou domácího brankáře, který tak může v klidu rozehrát.

87
    Míč se však dostal k hostujícím fotbalistům, kteří se od vlastní branky pokusí založit útočnou akci.

86
    Z hlavičkových soubojů uvnitř pokutového území domácího týmu vzešli vítězně hráči v bílých dresech.

84
    Další střídání domácích, ze hřiště jde autor úvodní branky van der Velden, nahrazuje jej Kirm.

83
    S ubíhajícím časem graduje tempo hry, ani jeden z týmů není s remízou spokojen a chce utkání strhnout na svou stranu.

82
    Hosté svým důrazem vybojovali autové vhazování na polovině svého soupeře.

81
    Domácí na polovině hřiště získali míč a už se dostávali do přečíslení čtyři na tři, jenže si nedovedli přesně přihrát a celá šance zanikla.

80
    Série přihrávek domácích fotbalistů končí kvůli aktivnímu napadání hostujících hráčů u brankáře Bizota.