Academica de Coimbra
1:1 (1:1)
Vitória FC Setúbal
Pátek 11.04.2014, 21:00 • Estádio Cidade de Coimbra • Portugalská Primeira Liga

To je ode mne z tohoto zápasu vše, bude se těšit u dalších onlajnů, na shledanou. Příjemný zbytek pátečního večera, nebo dobrou noc Vám přeje Adam Joska. (22:58:19)

Tento duel je již minulostí. Týmy se rozejdou za nerozhodného stavu 1:1, který panoval již od první půle, když se trefil nejdříve Martins a poté srovnal z penalty domácí Gomes. V druhém poločase už žádná branka nepadla, pouze byly uděleny tři žluté karty a jedna červená, kterou obdržel v devětapadesáté minutě Sene.

90+4

90+3
    Míč je ve středu hřiště, ani jeden z celků nechce riskovat ohrožení brány, a tak se hraje okolo půlící čáry.

90+1
    João Mário vybojoval rohový kop pro svůj tým.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje navíc čtyři minuty.

89
    Zdá se, že tento zápas skončí remízou, ani jeden z celků nemá nejspíše na konci tolik sil, aby výrazněji přehrával soupeře a vytvořil si vážnější situaci.

87
    Střídání v týmu Academica de Coimbra: ze hřiště odchází Salvador Agra, přichází Marinho.

86
    Další střelecký pokus vyslal Tiba na domácího brankáře.

84
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Ricardo Horta, přichází Paulo Tavares.

81
    Pedro Tiba vyslal velice tvrdou střelu na Ricarda.

79
    Další tvrdý souboj předvádí Salvador Agra s Nelsonem Pedrosou.

76
    Střídání v týmu Academica de Coimbra: ze hřiště odchází Real, přichází Manoel.

76
    V tomto utkání je k vidění velké množství tvrdých střetů. Tentokrát žlutou kartu dostává Ivanildo (Academica de Coimbra).