Nacional – Marítimo 2:0 (kon.) | Belenenses – Guimarães 3:1 (kon.) | Rio Ave – Olhanense 1:2 (kon.)
Sporting – Gil Vicente 2:0 (kon.)
Rio Ave FC
1:2 (1:1)
SC Olhanense
Sobota 12.04.2014, 19:00 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube • Portugalská Primeira Liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Dobrý den vítám vás u textového přenosu 27 kola portugalské Primera ligy.
    Domácí Rio Ave hostí na svém hřišti Olhanense. Domácí Rio Ave jsou aktuálně na 11 pozici s desetibodovým náskokem nad sestupovým pásmem. V minulém kole prohráli jednoznačně Na hřišti Benficy 4:0. Ovšem v 25 kole zaskočil Estoril, když na jejich hřišti dokázali zvítězit 0:1.
    Značně horší pozici mají v tabulce hosté z Olhanense, ti jsou jednoznačně poslední. Zejména ji u nich tristní bilance na hřištích soupeřů, když z 12 zápasů získali pouze 3 body za 3 remízy. V minulém kole prohráli na domácím hřišti s Bragou 0:2

Rio Ave FC: Ventura-Pinto,Vilas Boas, Roderick, Monte-Santos,Filipe, Alves, Ohemeng,- Velikonja, Joeano

SC Olhanense: Belec-Coubronne, Diakhite, Kroldrup, Sampirsi- Souza,Obodo, Paulo Sergio, Duarte, Regula, Dionisi.

1

Rozhodčí Marco Bruno Dos Santos Ferreira odstartoval utkání výkopem začli utkání domácí

Rio Ave právě vstřelilo branku!

Na první branku jsme dlouho nečekali po kolmici za obranu se prosazuje Etien Velikonja

16
    Domácí evidentně tento gol povzbudil a ženou se do dalšího útoku

17
    Nebezpečným projektilem se prezentoval hostující Obodo, Ventrura s problémy chytá

18
    Po rohovém kopu domácích byl nebezpečný závar, který ubránili hosté za cenu odkopu do zámezí

20
    Hra se nyní odehrává ve středu pole, kde je vidět mnoho osobních soubojů o míč

23
    Domácí Santos se snažil prostoupit hostující obranou, Coubronne mu vystavil stopku

25
    Hostující Obodo nepřesně vystřelil, jeho tečovaná střela mířila vedle. Z následného rohu se nic neudálo

26
    Olhanense právě vstřelilo branku!

A je vyrovnáno. V polovině prvního poločasu se prosazuje hlavou LUCAS SOUSA.

29
    Domácí chtějí ihned odpovědět mají k tomu příležitost při rohovém kopu

31
    Oldhanse se dobře ubránilo a postupovali k rychlému protiútoku, který zastavil Vilas Boas skluzem

32
    Etien Velikonja střílel jen těsně mimo!

33
    Nebezpečná akce hostujícího Reguly končí jen střelou, se kterou si Ventura lehce poradil

36
    Hra se opět kumuluje pouze uprostřed hřiště, mnoho kvality ten zápas zatím naukazuje

41
    Olhanense mělo dobrou příležitost vstřelit branku. Sergio nacentroval a Duarte mohl hlavou skorovat

42
    Čtvrtý rohový kop nyní budou po chybě hostující obrany zahrávat domácí

43
    Blíží se konec prvního poločasu a nikdo nechce udělat chybu a darovat tak vedeni soupeři

44
    Při jedné z posledních akcí v prvním poločase je Dionisi v offsidu

45
    V prvním poločase se nastavují 2 minuty

Je za námi první poločas, který moc fotbalové krásy nenabídl. Domácí se snaží tlačit do předu, bohužel ztroskotávají na svých nepřesnostech. Na branku vystřelili pouze 2krát. Hosté spoléhají zejména na brejky, z jednoho se jim podařilo hlavou vyrovnat.

56
    V druhém poločase mírně aktivnější hosté sehráli pěknou kombinaci, kdy po centru Oboda nepřesně pálil Regula

58
    Olhanese zahrál při rohu signál, osamocený Duarte na hranici vápna střílí mimo

60
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Joeano, přichází Sandro Lima.

63
    Nový hráč Lima hru oživil a ihned se snažil obejít Coubronneho, ten ho čistě zastavil

65
    Regula mohl vstřelit branku, proti stál Ventura, který vytáhl pěkný zákrok

69

Z dalšího útoku se již hosté radují a otáčejí vývoj utkání. Jmenovitě FEDERICO DIONISI, který individuální akcí obešel Boase a z malého vápna prostřeluje Venturu

71
    Domácí mají nyní už pouze jen dvacet minut, aby s výsledkem utkání něco udělali, zatím se jim to moc nedaří

72
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Ernest Ohemeng, přichází Braga.

73
    Domácím se i nadále nedaří a musí se bránit územní převaze hostů

74
    Žlutou kartu dostává Roderick (Rio Ave FC).

76
    Domácí mají nyní příležitost vyrovnat utkání. Přímý kop ze vzdálenosti cca 25 metrů

78
    Žlutou kartu dostává Regula (SC Olhanense).

79
    Přímý kop mířil asi tři metry nad branku

80
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Renato Santos, přichází Pedros Santos.

81
    Střídání v týmu SC Olhanense: ze hřiště odchází Regula, přichází Celestino.

82
    Domácí trenér Esprito již vypotřeboval všechny možnosti ke střídání a tak musí doufat, že některý z jeho svěřenců vyrovná

83
    Rio Ave se nyní tlačili do šance v přečíslení, Velikonja akci zpomalil a následně vystřelil nedůrazně mimo

85
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Coubronne (SC Olhanense).

86
    Nesmyslný zákrok na polovině hřiště Coubronne zbytečně dojel na lajně Velikonju a tak dává domácím ještě naději vyrovnat

87
    Hosté brání a už jen 3 minuty je dělí od první výhry na hřišti soupeřů v letošní sezoně!

88
    Střídání v týmu SC Olhanense: ze hřiště odchází Paulo Sergio, přichází L.Filipe.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty

90+1
    Žlutou kartu dostává Krøldrup (SC Olhanense).