Nacional – Marítimo 2:0 (kon.) | Belenenses – Guimarães 3:1 (kon.) | Rio Ave – Olhanense 1:2 (kon.)
Sporting – Gil Vicente 2:0 (kon.)
Rio Ave FC
1:2 (1:1)
SC Olhanense
Sobota 12.04.2014, 19:00 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube • Portugalská Primeira Liga

90+4
    Střídání v týmu SC Olhanense: ze hřiště odchází Dionisi, přichází Marreco.

90+3
    Jedna z posledních šancí končí střelou Velikonji mimo branku

90+1
    Žlutou kartu dostává Krøldrup (SC Olhanense).

88
    Střídání v týmu SC Olhanense: ze hřiště odchází Paulo Sergio, přichází L.Filipe.

87
    Hosté brání a už jen 3 minuty je dělí od první výhry na hřišti soupeřů v letošní sezoně!

85
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Coubronne (SC Olhanense).

83
    Rio Ave se nyní tlačili do šance v přečíslení, Velikonja akci zpomalil a následně vystřelil nedůrazně mimo

81
    Střídání v týmu SC Olhanense: ze hřiště odchází Regula, přichází Celestino.

80
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Renato Santos, přichází Pedros Santos.

78
    Žlutou kartu dostává Regula (SC Olhanense).

74
    Žlutou kartu dostává Roderick (Rio Ave FC).

72
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Ernest Ohemeng, přichází Braga.

69
    Olhanense právě vstřelilo branku!

Z dalšího útoku se již hosté radují a otáčejí vývoj utkání. Jmenovitě FEDERICO DIONISI, který individuální akcí obešel Boase a z malého vápna prostřeluje Venturu

65
    Regula mohl vstřelit branku, proti stál Ventura, který vytáhl pěkný zákrok

60
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Joeano, přichází Sandro Lima.

58
    Olhanese zahrál při rohu signál, osamocený Duarte na hranici vápna střílí mimo

53
    Hostující Coubronne vidí za držení žlutou kartu

41
    Olhanense mělo dobrou příležitost vstřelit branku. Sergio nacentroval a Duarte mohl hlavou skorovat

32
    Etien Velikonja střílel jen těsně mimo!

26

A je vyrovnáno. V polovině prvního poločasu se prosazuje hlavou LUCAS SOUSA.

18
    Po rohovém kopu domácích byl nebezpečný závar, který ubránili hosté za cenu odkopu do zámezí

14
    Rio Ave právě vstřelilo branku!

Na první branku jsme dlouho nečekali po kolmici za obranu se prosazuje Etien Velikonja