Estonsko – Belgie 6:1 (kon.) | Island – Izrael 4:3 (1:0 po s.n.) | Austrálie – Srbsko 0:1 (kon.)
Austrálie
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Srbsko
Úterý 15.04.2014, 20:00 • Ice Rink Pionir, Bělehrad • Mistrovství světa - II. A Divize

59:17
    Austrálie zkouší hru bez brankáře.

57:45
    Srbsko právě střelilo branku!
    Neuvěřitelné se stalo skutečností! NEMANJA VUCUREVIC propálil Kimlina a Srbové tak těsně před koncem otevírají gólový účet utkání! Asistence: Dimitrije Filipovic.

55:34
    Powell teď v gólové pozici míchal s pukem před Rankovicem tak dlouho, až prováhal vhodný okamžik na střelu a celou šanci tak nakonec promarnil.

52:54
    Srbové se vydali na útočný výlet a Cameron Todd (AUS) se vzápětí provinil nedovoleným bráněním, za což si odsedí dvě minuty na trestné.

42:40
    Přesilovka pro Austrálii. Stefan Ilic odchází na dvě minuty za zdržování hry.

38:28
    Boris Gabric (SRB) – 2 minuty za vražení.

29:25
    Marko Brkusanin (SRB) – 2 minuty za vysokou hůl.

26:58
    David Kudla (AUS) – 2 minuty za podražení.

20:52
    Je tu první australská přesilovka. Nemanja Jankovic – 2 minuty za hrubost.

16:52
    Michael Schlamp (AUS) – 2 minuty za krosček.

06:36
    Australané udělali chybu na své polovině a Srbové se hnali do brejku, který byl zastaven pouze za cenu hákování. Dvě minuty si odsedí Greg Oddy.

Oba soupeři mají jistou záchranu, neboť Izrael prohrál s Islandem na nájezdy a bude to právě Izrael, kdo sestoupí. Dnes večer se tedy bude hrát už jen o celkové umístění.