Česko – Norsko 5:1 (kon.) | Slovensko – Francie 2:4 (kon.)
Francie
sk Čtvrtek 17.04.2014, 20:00 • Gape, Francúzsko. • Reprezentace

53:50
    Slovensko dalo gól!
    Slovensko dáva v zápase druhý gól a je tu tak zníženie na 4:2! Autorom gólu je ANDREJ ŠŤASTNÝ.
    Asistencia: Marcel Hasčák

43:34
    Tak predsa len sa Slovensko dokázalo gólovo presadiť! Úspešným slovenským strelcom je RASTISLAV ŠPIRKO.
    Asistencia: Radoslav Tybor, Martin Štajnoch.

42:15
    Francúzsko dalo gól!

Hneď v úvode tretej tretiny nám Francúzsko pridáva ďalší klinec do rakvy, keď sa strelecky dokázal presadiť LOIC LAMPERIER.
    Bez asistencie.

14:06

Tak toto je už naozaj neuveriteľné! Favorizované Slovensko dostáva už tretí gól a to nám beží ešte len prvá tretina! Opäť vyšla domácej reprezentácii spolupráca Fluery s TEDDY DA COSTA a druhý menovaný dáva už svoj druhý gól v tomto zápase!
    Asistencia: Damien Fleury.

09:06

Neuveriteľné! Potom čo sa Francúzsko dostalo do rýchleho vedenia, asi našich položilo na kolená, pretože domáca reprezentácia nám dáva ďalší gól, keď sa dokázal presadiť TEDDY DA COSTA.
    Asistencia: Damien Fleury, Kevin Dusseau.

00:49

Tak na prvý gól v tomto zápase sme vôbec nemuseli dlho čakať, pretože už po minúte hry sa presadzuje domáca reprezentácia Francúzka, keď autorom gólu je DAMIEN FLEURY. Tak to je veľmi zlý začiatok pre našu reprezentáciu.
    Asistencia: Teddy Da Costa, Johann Auvitu.

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 44. Rastislav Špirko (Radoslav Tybor, Martin Štajnoch), 54. Andrej Šťastný (Marcel Hasčák) – 1. Damien Fleury (Teddy Da Costa, Johann Auvitu), 10. Teddy Da Costa (Damien Fleury, Kevin Dusseau), 15. Teddy Da Costa (Damien Fleury), 43. Loic Lamperier (bez asistencie)

Slovensko: J. Hudáček (14:06 Laco) – Štajnoch, Ďaloga, Réway, Špirko, Švarný, Valach, Bartek, Skokan, Tybor, Zuzin, Lusňák, Mihálik, Štastný, Stehlík, Čerešňák, Bulík, Bakoš, Lunter, Hasčák, Brejčák, Miklík.
    Francie: Hardy – Manavian, Treille, Fleury, Meunier, Claireaux, Tardif, Baazi, Chakiachvili, Auvitu, Lamperier, Berthon, Henderson, Ritz, Amar, Raux, Janil, Guttig, Besch, Da Costa, Beron, Dusseau.

Rozhodčí: Henderson – Pousse, Pierre