Nizozemsko – Rumunsko 9:1 (kon.) | Velká Británie – Polsko 4:2 (kon.) | Litva – Chorvatsko 2:3 (kon.)
Velká Británie
4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
Polsko
Sobota 26.04.2014, 15:30 • Siemens Arena, Vilnius • Mistrovství světa - I. B Divize

59:54
    Těsně před koncem ještě dostává Strzyzowski menší trest za hrubost.

58:31
    Velká Británie právě vstřelila branku!
    Poláci zaváhali ve středním pásmu a přišli o kotouč, ke kterému se dostal COLIN SHIELDS, jenž bez problémů dovezl puk do prázdné klece a završil tak svůj hattrick v dnešním utkání! Asistence: Mark Garside.

58:10
    Po oddechovém času zůstává polská branka prázdná. Poláci to zkouší v šesti!

58:10
    Perfektní zákrok Bownse po střele Malasińského drží Brity ve vedení!

52:35
    Britové uzamkli Poláky v jejich pásmu a následně využívají dvojnásobnou přesilovou hru! Po přesilovkové kombinaci se po Shieldsově přihrávce prosazuje ROBERT DOWD. Asistence: Colin Shields, Jonathan Weaver.

51:53
    Pawel Dronia (POL) – 2 minuty za vysokou hůl. Britové budou hrát minutu a půl v pěti proti třech!

51:23
    Britové dostávají příležitost k návratu do vedení. Patryk Wajda (POL) – 2 minuty za podražení.

45:31
    Polsko právě vstřelilo branku!
    Poláci však zničehonic vyrovnávají! Britové trestuhodně ztratili kotouč ve vlastní pásmu, ke kotouči se pak dostal KRYSTIAN DZIUBIŃSKI, který pohotovým zakončením potrestal zaváhání Britů. Bez asistence.

38:38
    Michal Kotlorz (POL) – 2 minuty za podražení.

35:38
    Zapala poslal puk na modrou čáru, kde se napřáhl PAWEL DRONIA a propálil vše, co mu stálo v cestě! Poláci tak využívají přesilovou hru a střílejí kontaktní branku. Asistence: Krzysztof Zapala.

33:59
    Další přesilovková příležitost pro Poláky. Stephen Lee (GBR) – 2 minuty za podražení.

31:33
    Ashley Tait (GBR) – 2 minuty za zdržování.

28:30
    Lachowicz přihrál do mezikruží na COLINA SHIELDSE, který pohotově překonal Kosowského a svým druhým gólem v utkání navýšil vedení Britů. Asistence: Robert Lachowicz, Benjamin Davies.

23:59
    Vylučovat se nyní bude na obou stranách. Po vzájemné potyčce si dvě minuty za hrubost odsedí Matthew Myers a Krzysztof Zapala.

23:50
    Jakub Witecki (POL) – 2 minuty za podražení.

22:54
    COLIN SHIELDS se dokázal nejlépe zorientovat ve zmatku před Kosowskim a dokázal dopravit kotouč za záda polského gólmana! Asistence: Robert Lachowicz, Jonathan Weaver.

16:31
    Pociecha teď vypálil těsně nad britskou branku!

11:07
    První vyloučení na straně Polska. Bartlomiej Pociecha si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

09:38
    Jonathan Phillips (GBR) – 2 minuty za nedovolené bránění.

06:34
    Tyč teď zachránila Poláky před inkasovaným gólem! Kosowskimu teď pomohl i velký kus štěstí.

04:14
    David Phillips (GBR) – 2 minuty za držení protihráče.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 23. Shields (Lachowicz, Weaver), 29. Shields (Lachowicz, Davies), 53. Dowd (Shields, Weaver), 59. Shields (Garside) – 36. Dronia (Zapala), 46. Dziubiński

Velká Británie: Bowns (Murphy) – Richardson, O'Connor, D. Phillips, Meyers, Lee, Weaver, Swindlehurst – Clarke, Garside, Tait – Lachowicz, Dowd, Shields – B. Davies, M. Davies, Hewitt – Myers, Farmer, J. Phillips – Hill. Trenér: Doug Christiansen
    Polsko: Kosowski (Odrobny) – Dronia, Dutka, Pociecha, Dąbkowski, Wajda, Kotlorz, Wanacki, Rompokowski – Zapała, Malasiński, Kolusz – Chmielewski, Kowalówka, Pasiut – Witecki, Laszkiewicz, Łopuski – Bagiński, Strzyżowski, Dziubiński. Trenér: Igor Zacharkin

Rozhodčí: Juris Balodis – Ludvig Lundgren, Alexander Otmachov

Diváci: 3206.