2 6 6
Miloslav Mečíř
1
6 3 0
sk Neděle 04.05.2014, 14:05Challenger Ostrava - Ostra Group Open by Moneta (antuka)

Miloslav mal tento zápas rozohratý veľmi dobre, po výbornom výkone získal prvý set a mal našliapnuté ku zisku svojho prvého významnejšieho turnajového titulu v kariére. Od druhého setu sa však už začali viac prejavovať aj kvality Andreja Kuznecova, ktorý dokázal vyrovnať a v treťom sete to už bola jasná záležitosť pre ruského tenistu, ktorý uštedril Mečíř kanára a po tuhej bitke ukončil toto stretnutie využitím prvého mečbalu. S konštatovaním, že Miloslav Mečíř zažil v Ostrave najlepší turnaj svojej kariéry, sa s vami lúčime. Ďakujeme za pozornosť, prajeme ešte pekný zvyšok nedeľa a zajtra želáme úspešný štart do nového týždňa. (15:48:20)

Koniec zápasu

6:0
    Ten prvý dokázal aj využiť, Mečíř poslal loptičku len za základnú čiaru. Andrej Kuznecov sa tak stáva víťazom Challengru konajúceho sa v Ostrave.

40-15
    Kuznecov donútil trpezlivou hrou ako prvého vo výmene chybovať nášho tenistu. Rus má k dispozícii dva mečbaly.

30-15
    Rus sa priamym bodom z prvého servisu odstáva blízučko k víťazstvu na tomto challengrovom turnaji.

15-15
    Loptu získava Mečíř.

15-0
    Ruský tenista Andrej Kuznecov je naopak vo veľkej pohode, ktorú potvrdil esom.

5:0
    Mečíř si musí kalich horkosti vypiť až do dna. Gem zakončil dvojchybou, Kuznecov pôjde podávať na ukončenie zápasu. V treťom sete to pre Miloslava navyše vyzerá na potupného kanára.

40-30
    Miloslav Mečíř nezvládol na strede siete jasnú pozíciu a svojmu súperovi tým pádom ponúka opäť brejkbalovú možnosť.

30-30
    Ruský tenista sa ospravedlňuje Miloslavovi, loptička sa totiž po jeho údere odrazila od pásky a až potom dopadla na druhú polovicu kurtu.

15-30
    Mečíř donútil Kuznecova poslať loptičku za základnú čiaru.

15-15
    Andrej Kuznecov predviedol perfektný backhand, po ktorom ostal Miloš stáž na základnej čiare ako prikovaný.

0-15

4:0
    So šancami nášho tenistu to už príliš ružovo nevyzerá. Slovenský tenista totiž prehráva 0:4 na gemy.