Fiorentina – Sassuolo 3:4 (kon.) | Neapol – Cagliari 3:0 (kon.)
SSC Neapol
3:0 (2:0)
Cagliari Calcio
Úterý 06.05.2014, 21:00 • Stadio San Paolo, Neapol (kapacita: 60 240) • Italská Serie A

Tak hlavní rozhodčí nenastavil ani minutku navíc, a to znamená, že Neapol vyhrává tento zápas 3:0 a získává tak 3 body. Dnes byla Neapol rozhodně lepším týmem a její hráči nedali Cagliari prakticky žádnou šanci si něco vytvořit. To je dnes ode mne vše, přeji Vám příjemný zbytek večera. (22:54:32)

90
    Tak ještě jedna žlutá karta v tomto utkání, tu vyfasoval Džemaili.

89
    Tak máme před sebou poslední zhruba tři minutky, uvidíme, jestli se ještě podaří domácím skórovat.

87
    Avramov byl již překonán. Střelu Avelara svým tělem ale vyrazil jeden z obránců, který stál na brankové čáře.

86
    Míč z volného přímého kopu opět trefuje pouze zeď.

85
    Volný přímý kop zhruba ze dvaceti metrů pro Neapol.

84
    A další žlutá karta. Tu obdržel za svůj tvrdý zákrok Dessena.

84
    K tomu se postavil Callejón. Jeho střela však trefila pouze zeď.

84
    Neapol bude zahrávat volný přímý kop zhruba ze dvaceti metrů.

83
    Začíná se nám to tu žlutit. Hamšík byl faulován před vápnem Rossettinim, a ten nakonec za svůj zákrok vyfasoval žlutou kartu.

82
    Další úplně zbytečná žlutou karta. Tu vyfasoval za svůj faul bez míče Britos. Může být jenom rád, že rozhodčí nevytáhl kartu červenou.

80
    Hamšík se ve vápně dostal k míči a pokoušel se skórovat tvrdou přízemní střelou k pravé tyči. Jenže tu Avramov vyrazil. Dotírající Zapata stál v ofsajdu, a tak nemohl skórovat do odkryté branky.

78
    Tak nyní jsou u míče hosté a ti kombinují na vlastní polovině. Hráčům Neapole se už ani nechce moc presovat, a tak je to furt jedno a to samé dokola.

76
    Tak máme před sebou posledních zhruba patnáct minut a myslím, že by oběma týmům vyhovoval už konec. Utkání už nemá moc velkou úroveň.

75
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Goran Panděv, přichází Josip Radošević.

74
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Francesco Pisano, přichází Gabriele Perico.

73
    Ano, v posledních pěti minutách se opravdu domácí nedostali snad ani k míči. Tak to jsem snad ještě neviděl, aby si hráči v oslabení dělali, co chtěli, na vlastní polovině.

71
    Tak na to, že hrají hosté v početním oslabení, to není vůbec špatné. Teď se Neapol nemůže dostat ani k míči, a to je co říct.