Michalovce – Šaľa 36:26 (kon.) | Olomouc – Písek 37:25 (kon.) | Poruba – Zlín 29:22 (kon.)
Veselí n/M – Jindř. Hradec 31:18 (kon.) | Partizánske – Senec 26:20 (kon.)
DHC Sokol Poruba
29:22 (18:10)
Handball PSG Zlín
Sobota 10.05.2014, 18:00 • VSH SAREZA, Ostrava-Přívoz • Interliga ženy

Poruba vítězí vcelku zaslouženě o sedm branek v sérii o 3.místo se ujímá vedení 1:0 na zápasy. Domácí si vybudovaly náskok a ten si po celý průběh utkán hlídaly. Efektivní byla Poruba v útoku, dobře zachytaly také brankářky. Zlínu se vymstilo hluché místo v prvním poločase, kde za 14 minut dal jen jednu branku. S přáním pěkného večera se s vámi loučí Tomáš Martínek. (19:28:42)

60
    Konec zápasu. (29:22)

60
    Chyba Zlína v obraně a Leona Šviráková ještě přidává devětadvacátou branku utkání. (29:22) (29:22)

60
    Poslední minuta zápasu a Poruba bude hrát ještě 18 sekund o jednu hráčku méně. (28:22) (28:22)

59
    Lenka Hradilová snižuje skóre na rozdíl šesti branek. (28:22) (28:22)

59
    Tomašechová v brejku ztratila míč. Ovšem Marčíková s rozehrávkou otálela a Zlín se tak připravil o kontr. (28:21) (28:21)

58
    Poslední oddechový čas Zlína v zápase. (28:21) (28:21)

58
    Dvě a půl minuty před koncem zápasu chytá sedmičku Tóthové Sabina Bártová. (28:21) (28:21)

58
    Dvě minuty pro Terezu Chovancovou, bude tady sedmimetrový hod. (28:21) (28:21)

57
    Tři minuty před koncem ještě snižuje Michaela Sobieská. Sestava Poruby je už kombinovaná a dostávají prostor hráčky širšího kádru. (28:21) (28:21)

57
    Sedmimetrový hod neproměnila nová hráčka Poruby na palubovce Nikola Varmužová. (28:20) (28:20)

56
    Gól Zlína z rukou Lenky Hradilové. Dvacátý gól Zlína v utkání. (28:20) (28:20)

56
    Doláková předvedla parádní zákrok a pouští do branky na poslední minuty Sabinu Bártovou. (28:19) (28:19)

55
    V zápětí si bere míč Tereza Chovancová a stejným způsobem překonává Túrociovou. (28:19) (28:19)

55
    Za Zlín snižuje Andrea Očadlíková po pěkné ráně do pravé šibenice. (27:19) (27:19)

54
    Dělovku Hrbkové zastavuje výborným zákrokem Túrociová. (27:18) (27:18)

53
    Doláková vychytala Hradilovou a míč si tak berou v růžovém hrající domácí hráčky. (27:18) (27:18)

52
    Hrbková se efektně uvolnila, posunula míč na Dianu Tomašechovou a Sokol vede opět o devět branek. (27:18) (27:18)

51
    Minarčíková si udělala místo a z prostoru pivota dostává míč za Martinu Túrociovou. (26:18) (26:18)

Tomáš Martínek

DHC Sokol Poruba: 1 Roháčková Lenka, 2 Doláková Markéta, 16 Bártová Sabina – 4 Mýlková Barbora, 5 Lešková Alena, 6 Tomašechová Diana, 7 Šviráková Leona, 10 Hrbková Michaela, 11 Adámková Petra, 14 Rechtorisová Alžběta, 15 Chovancová Tereza, 17 Minarčíková Eva, 21 Bělohoubková Adéla, 24 Revajová Mária, 33 Lucia Uhráková, 37 Varmužová Nikola. Trenér: Ján Beňadík.
    Handball PSG Zlín: 1 Mahďáková Zuzana, 11 Černá Lenka, 26 Túrociová Martina – 3 Nudni Darina, 4 Tóthová Alžběta, 5 Sobieská Michaela, 6 Nygrýnová Gabriela, 8 Očadlíková Andrea, 10 Brzozková Kateřina, 13 Hradilová Lenka, 17 Vlková Kristýna, 18 Marčíková Šárka, 20 Pospíšilová Šárka, 22 Handlová Marcela, 25 Brandová Helena, 27 Budayová Michaela. Trenér: Peter Sabadka.

Rozhodčí: Michal Nezbeda, Václav Zelenka