Dukla Praha – Táborsko 0:3 (kon.) | Jablonec – Plzeň 0:1 (kon.) | Olomouc – Bohemians 1905 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 3:1 (kon.) | Příbram – Ostrava 2:1 (kon.) | Třinec – Varnsdorf 5:1 (kon.)
Znojmo – Brno 1:4 (kon.) | Slavia – Jihlava 6:0 (kon.) | Teplice – Pardubice 1:0 (kon.)
Hr. Králové – Sparta 0:1 (kon.)
FK Třinec
5:1 (1:0)
FK Varnsdorf
Pondělí 12.05.2014, 15:00 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2200 míst) • Juniorská liga

85
    Na poslední minuty naskočí do hry také domácí Tomáš Bulawa, který nahradí střelce jedné branky Reného Dediče.

85
    Varnsdorf střídá podruhé. Jan Prieložný odchází ze hřiště, zahraje si Michal Spáčil.

77
    Roman Haša dnes vstřelil dvě branky, u jedné asistoval a ještě stihl nastřelit tyč. Nyní si už jde odpočinout, nastupuje Daniel Kufa.

71
    Třinec zůstává v obležení varnsdorfského pokutového území. Mezitím odchází ze hřiště Marek Švábík, kterého nahradil Marek Machala.

46
    Střídání proběhlo i v týmu Varnsdorfu. Ze hry byl stažen nevýrazný David Šťastný, jehož na hrací ploše nahradil Ivo Polanský.

46
    Domácí junioři vstupují do druhého poločasu s jednou změnou. Do hry se dostane obvyklý kapitán Tomáš Voves, jenž vystřídal Dina Trajkovského.

Ondřej Zoubek

Branky: 19. Švábík, 62. Haša, 67. Haša, 76. Dedič, 88. Voves – 79. Černý

Karty:   57. Matoušek (TRI) – 49. Ruszó (VDF), 59. Černý (VDF), 63. Prieložný (VDF)

FK Třinec: Rohel (C) – Hála, Matoušek, Roman, Velner – Švábík (71. Machala), Wojnar, Kyselý, Trajkovski (46. Voves) – Haša (78. Kufa) , Dedič (85. Bulawa). Trenér: Kamil Papuga.
    Náhradníci: Orawski – Bulawa, Kufa, Voves, Machala.

FK Varnsdorf: Klouda – Knížek, Vála, Čurgali (C), Šimoník – Ruszó, Cana, Šťastný (46. Polanský), Mikinič – Černý, Prieložný (85. Spáčil). Trenér: Ivan Kopecký.
    Náhradníci: Spáčil, Polanský.

Rozhodčí: Zbyněk Proske – Radek Kotík, Roman Tacina