Itálie – Dánsko 1:4 (kon.) | Německo – Finsko 0:4 (kon.) | Norsko – Švédsko 1:2 (kon.)

Švédsko právě vstřelilo branku!
    Švédové obrací vývoj zápasu a ve třetí třetině se dostávají do vedení! Nyquist objel branku a následně předložil puk přes brankoviště na druhou stranu volnému LINUSI KLASENOVI. Ten již měl lehkou práci, stačilo mu doklepnout volný puk do brány. brankář Söberg mohl s touhle dorážkou z hranice brankoviště jen stěží něco udělat. Asistence: Gustav Nyquist, Tim Erixon.

36:33
    Švédové využívají přesilovou hru a na konci druhé třetiny srovnávají stav dnešního mače! Na pravém kruhu pro vhazování napřáhl JOAKIM LINDSTRÖM a přesně umístěnou dělovkou propálil norského brankáře. Asistence: Magnus Nygren, Oscar Möller.

22:47
    Norsko právě vstřelilo branku!
    Norové přečkali přesilovou hru Švédů a z rychlého protiútoku otevírají skóre utkání! Švédové zaváhali při rozehrávce ve středním pásmu, čehož využil SONDRE OLDEN a unikl všem hráčům soupeře. Sám proti Nilssonovi se pak střelou nad vyrážečku nemýlil. Asistence: Per-Age Skröder.
    Cestu našich mladých reprezentantů U18 šampionátem ve Finsku si můžete připomínat originálním dresem. Ten nyní můžete získat v této aukci.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 23. Olden (Skröder) – 37. Lindström (Nygren, Möller), 48. Klasen (Nyquist, Erixon)

Norsko: Söberg (Volden) – Holös, Espeland, Ödegaard, Trygg, Bonsaksen, Sörvik – Hansen, Röymark, Forsberg – Bastiansen (C), K. Olimb, M. Olimb – Olden, Skröder, Ask – Stene, Lovlie, Martinsen – Roest, Dahlström.
    Trenér: Roy Johansen.

Švédsko: Nilsson (Eriksson) – Gustafsson, Ekholm, Fransson, Erixon, Ahnelöv, Andersen, Nygren – Backlund (A), Möller, Lindström – Nyquist, Klasen, Järnkrok – Hjalmarsson, Sjögren, Ericsson – Lundqvist (C), Axelsson, Rasmussen – Danielsson.
    Trenér: Par Marts.

Rozhodčí: Ronn (FIN), Sidorenko (BLR) – Puolakka (FIN), Semjonov (EST)

Diváci: 6 389