Perm – FK Krasnodar 2:2 (kon.) | Machačkala – Samara 0:1 (kon.) | Spartak – Dynamo 3:2 (kon.)
Kubaň Krasnodar – Zenit 1:4 (kon.) | Kazaň – Groznyj 1:1 (kon.) | CSKA Moskva – Lok. Moskva 1:0 (kon.)
Tomsk – Rostov 3:2 (kon.) | Volga Novgorod – Ural 1:2 (kon.)
FK Spartak Moskva
3:2 (0:1)
Dynamo Moskva
Čtvrtek 15.05.2014, 16:30Ruská Premier Liga

Ode mne je to pro dnešek vše, budu se těšit u dalších sportovních zápasů. Příjemný zbytek večera vám přeje Robert Novotný! (18:29:14)

Je tu konec, v osmé nastavené minutě rozhodl o výhře Spartaku 3:2 z penalty Kombarov.

90+8
    Spartak právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! V osmé nastavené minutě nakonec rozhoduje o vítězství Spartaku z penalty KOMBAROV!

90
    Možná poslední šanci na skórování měl z přímého kopu Carioca, ale skóre se nemění.

89
    Střídání v týmu Spartak Moskva: ze hřiště odchází Movsisyan, přichází Davydov.

87
    Vypadá to, že zápas skončí vyrovnaně, oba týmy už spíše očekávají konec zápasu.

84
    Po faulu Jurada rozehrával Douglas, ale soupeře nijak neohrozil.

81
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Zobnin, přichází Dzsuzsák.

79
    Připadá mi, že hráči Dinama dnes závodí v tom, kdo bude mít více žlutých karet. Tu další dostává brankář Gabulov.

77
    Douglas je po svém faulu odměněn žlutou kartou.

75
    Özbiliz to napálil přímo do před ním stojícího Kasaeva.

73
    Další žlutou kartu v tomto zápase dostává Noboa.

70
    Nezbývá moc k velkému obratu! Díky své aktivní hře vyrovnává PARSHIVLYUK na 2:2!

70
    Po faulu Yusupova rozehrál Carioca.

68
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Dyadyun, přichází Solomatin.

66
    Další žlutou kartu v tomto zápase dostává Dyadyun.

65
    Dnes velmi aktivní Dyadyun zastaven v ofsajdovém postavení.

Robert Novotný

Branky: 56. Jurado, 70. Parshivlyuk, 90+8. Kombarov (pen.) – 37. Florescu, 47. Ionov

Karty:   2. Parshivlyuk (SPM) – 20. Wilkshire (DMO), 66. Dyadyun (DMO), 73. Noboa (DMO), 77. Douglas (DMO), 79. Gabulov (DMO)

FK Spartak Moskva: Rebrov – Tasci, Makeev, Parshivlyuk, Carlos, Costa, Jurado, Glushakov, Carioca, Kombarov, Movsisyan
    Dynamo Moskva: Gabulov – Wilkshire, Kozlov, Fernandez, Douglas, Florescu, Dzsudzsák, Noboa, Yusupov, Ionov, Dyadyun