Perm – FK Krasnodar 2:2 (kon.) | Machačkala – Samara 0:1 (kon.) | Spartak – Dynamo 3:2 (kon.)
Kubaň Krasnodar – Zenit 1:4 (kon.) | Kazaň – Groznyj 1:1 (kon.) | CSKA Moskva – Lok. Moskva 1:0 (kon.)
Tomsk – Rostov 3:2 (kon.) | Volga Novgorod – Ural 1:2 (kon.)
FK Spartak Moskva
3:2 (0:1)
Dynamo Moskva
Čtvrtek 15.05.2014, 16:30Ruská Premier Liga

90+8
    Spartak právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! V osmé nastavené minutě nakonec rozhoduje o vítězství Spartaku z penalty KOMBAROV!

89
    Střídání v týmu Spartak Moskva: ze hřiště odchází Movsisyan, přichází Davydov.

81
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Zobnin, přichází Dzsuzsák.

79
    Připadá mi, že hráči Dinama dnes závodí v tom, kdo bude mít více žlutých karet. Tu další dostává brankář Gabulov.

77
    Douglas je po svém faulu odměněn žlutou kartou.

73
    Další žlutou kartu v tomto zápase dostává Noboa.

70
    Nezbývá moc k velkému obratu! Díky své aktivní hře vyrovnává PARSHIVLYUK na 2:2!

68
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Dyadyun, přichází Solomatin.

66
    Další žlutou kartu v tomto zápase dostává Dyadyun.

62
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Florescu, přichází Kasaev.

56
    Spartak rozhodně neskládá zbraně. Na rozdíl jediného gólu snižuje JURADO.

47
    Dinamo Moskva právě vstřelilo branku!
    A je to o dva góly! Hostující IONOV posílá po přesné trefě svůj tým do dvoubrankového vedení.

45
    Střídání v týmu Spartak Moskva: ze hřiště odchází Costa, přichází Romulo.

42
    Střídání v týmu Spartak Moskva: ze hřiště odchází Tasci, přichází Özbiliz.

37
    Máme tu první gól dnešního moskevského derby. Do vedení se dostává Dinamo, když se trefil FLORESCU!

20
    A máme tu druhou žlutou kartu v zápase, kterou dostává Wilkshire z týmu Dinama.

2
    To je teda rychlost! Parshivlyuk dostává žlutou kartu již po dvou minutách hry.

Robert Novotný

Branky: 56. Jurado, 70. Parshivlyuk, 90+8. Kombarov (pen.) – 37. Florescu, 47. Ionov

Karty:   2. Parshivlyuk (SPM) – 20. Wilkshire (DMO), 66. Dyadyun (DMO), 73. Noboa (DMO), 77. Douglas (DMO), 79. Gabulov (DMO)

FK Spartak Moskva: Rebrov – Tasci, Makeev, Parshivlyuk, Carlos, Costa, Jurado, Glushakov, Carioca, Kombarov, Movsisyan
    Dynamo Moskva: Gabulov – Wilkshire, Kozlov, Fernandez, Douglas, Florescu, Dzsudzsák, Noboa, Yusupov, Ionov, Dyadyun