1:3 (1:2)
Anglie
Pondělí 19.05.2014, 20:30 • Liberty Stadium, Swansea • Kvalifikace ME U21

To je z mé strany vše, dobrou noc. (22:23:19)

Je konec. Anglie potvrdila roli favorita a na hřišti Walesu nakonec vyhrála 3:1. Blýskl se především záložník Nathan Redmond, který odehrál velký zápas a vstřelil všechny tři branky Anglie. Domácí bojovali, ale na hosty to nestačilo a Anglie vyhrála zcela zaslouženě.

90+2
    Anglie právě vstřelila branku!
    Je definitivně rozhodnuto, protože hosté jdou do vedení 3:1. NATHAN REDMOND si vzal míč na polovině hřiště, obešel několik hráčů a dostal se až na velké vápno a technickou střelou obstřelil Robertse a zkompletoval tak hattrick.

90+2
    Domácí se ještě snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale Anglie konec zápasu kontroluje a kráčí za vítězstvím.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Hosté podnikli další akci po pravé straně, ale vše skončilo nepřesnou přihrávkou do vápna Walesu.

87
    Nakonec se hosté vydali dopředu, ale nic nevymysleli. Konec zápasu je ze strany Anglie už velmi opatrný.

86
    Hosté opět v klidu kombinují na své polovině.

85
    Anglie střídá. Odešel Keane a zahraje si Forster-Caskey.

83
    Hosté drží míč a nikam nepospíchají, což je logické, protože hrát musí především domácí fotbalisté.

82
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a Wales tedy stále prohrává o jednu branku.

81
    Domácí vybojovali rohový kop.

80
    Anglie střídá. Dohrál Ince a zahraje si Kane.

78
    Domácí přidali a je to znát. Wales je nyní o poznání aktivnější a snaží se s nepříznivým výsledkem něco udělat. Bude to ještě hodně zajímavé.

77
    Nyní se dopředu vydali i domácí mladíci, ale vše skončilo jen nepřesným dlouhým nákopem.

75
    Na centrovaný míč si naskakovali hned tři hráči hostů, ale ani jeden se k míči nedostal.

74
    Třetí branku měl na noze Lingard, ale z malého vápna neuspěl, protože Roberts ho opět skvěle vychytal! Roh pro Anglii.

73
    Anglie je v posledních minutách aktivnější a snaží se vstřelit pojišťovací branku, ale zatím marně.

72
    Žlutou kartu uviděl hostující Chalobah.

70
    Je před námi posledních dvacet minutek. Anglie stále vede pouze o jednu branku, takže konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.

69
    Za obranu si výborně naběhl Lingard, ale z hranice penalty branku Walesu vůbec netrefil!

68
    Hosté se usadili na polovině domácího celku a snaží se něco vymyslet.

67
    Ale i tentokrát se domácí celek v pohodě ubránil a na první branku ve druhém poločase stále čekáme.

66
    Rohový kop pro hosty.

65
    Po krásné narážečce pálil z hranice velkého vápna Lingard, ale domácí brankář vytasil další parádní zákrok a míč s vypětím všech sil vyrazil!

64
    Ale ani ze třetího rohu hostující celek nic nevytěžil a stále vede nejtěsnějším možným rozdílem.

63
    Anglie vybojovala rohový kop.

62
    Na tribuně je řada zajímavých osobností. Zápas sledujeme i trenér reprezentačního áčka Walesu Chris Coleman.

61
    Jenkinson se dostal k centru z pravé strany, ale nic z toho nebylo, protože trefil prvního domácího hráče.

60
    Fantastický Redmond! Hostující záložník zase obešel dva protihráče, dostal se do vápna, ale po jeho ráně orazítkoval míč jen pravou tyč!

59
    Nakonec ale hosté chybovali a rychlou akci domácích zastavil za cenu žluté karty Ward-Prowse.

58
    Hostující mladíci drží míč a v klidu kombinují. To se jim dnes daří skvěle.

57
    Anglie střídá. Ingse nahradil Berahino.

55
    Redmond se hezky uvolnil a zkusil to z dálky, ale tentokrát jeho dělovce scházela přesnost.

54
    Domácí se nyní dostali do přečíslení, ale nakonec vše skončilo nepřesnou přihrávkou.

52
    Z dálky to nyní zkusil hostující šikula Ince, ale jeho střela nebyla povedená a míč skončil vysoko nad brankou.

51
    Aktivní Burns se hnal za dlouhým míčem, ale nakonec ho na hrací ploše nezachytil a od své branky bude rozehrávat Butland.

50
    Na zadní tyči se k míči dostal Burns, ale měl to velmi těžké a vystřelit nedokázal.

49

48
    Ani Anglii se první akce ve druhém poločase nepovedla.

47
    Wales začal druhý poločas aktivně a hned se vydal dopředu, ale nakonec se domácí dostali jen k nepřesnému centru.

46
    Wales v poločase střídal. Na trávník se nevrátil Freeman a nahradil ho Alfei.

46

Hráči obou celků se vrací zpět na trávník. Druhý poločas tedy začne za malý okamžik.

Druhý poločas začne přibližně v 21:33.

První poločas je za námi. Sledujeme utkání, které přineslo opravdu hodně šancí a v prvním poločase jsme viděli i tři branky. Do vedení šla Anglie, když se trefil Redmond. Jenže po rohu bleskově srovnal Edwards. Poslední slovo ale měl opět aktivní a velmi dobře hrající Nathan Redmond, který napřáhl z vápna a poslal Anglii opět do vedení. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.

45+2

45+2
    Je před námi několik posledních vteřin a je jasné, že v prvním poločase se už nic nestane.

45+1
    Ince to zkusil z úhlu, ale Roberts byl u přední tyče pozorný a s razantní střelou si poradil.

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

44
    Střelec dvou branek Redmond nyní odcentroval z levé strany, ale žádného svého spoluhráče před brankou Walesu nenašel.

43
    Wales podruhé střídá. Pritcharda nahradil O'Sullivan.

42
    Hosté chybovali a domácí šli do přečíslení, ale Williams to nevyřešil dobře a nakonec z toho nic nebylo.

41
    Opět se hraje na polovině domácího celku, který se v posledních minutách pouze brání.

40
    Wales střídá. Odešel zraněný Isgrove a zahraje si Williams.

38
    NATHAN REDMOND zatím hraje velký zápas. Záložník Norwiche nyní dostal míč na hranici velkého vápna a parádní přízemní dělovkou překonal bezmocného Robertse.

37
    Anglie přidala a je to znát. Hosté opět diktují tempo hry a hraje se hlavně na polovině Walesu, který zatím drží cennou remízu.

35
    Garbutt utekl po levé straně a našel na malém vápně Redmonda, ale ten branku domácích trestuhodně minul!

34
    Z rohu velkého vápna to parádně zkusil Garbutt, ale Roberts míč směřující do levé šibenice výborně vyrazil!

33
    Nyní se hraje hlavně uprostřed hřiště a nic zajímavého se neděje.

32
    Následná akce domácích skončila nepřesnou přihrávkou, kterou se prezentoval dobře hrající Burns.

31
    Velká šance hostů! První nájezd Roberts parádně zlikvidoval, ale míč si vzal na hranici velkého vápna Lingard, ale ani nadvakrát domácího brankáře nepropálil!

30
    Hostující mladíci dlouho kombinovali na polovině Walesu, ale nakonec se domácí ubránili a míč dokázali odkopnout.

29
    Velmi aktivní Burns se dostal ke střele z hranice velkého vápna, ale poslal míč jen doprostřed branky, kde byl pozorný Butland.

28
    K centrovanému míči se tlačil Lingard, ale nakonec byl přidržen a kulatý nesmysl skončil v zámezí. Penalta se nepíská, bude se rozehrávat od domácí branky.

27

26
    Zatím sledujeme velmi zajímavý a pohledný zápas, který už nabídl dvě branky. Stav zápasu je 1:1.

25
    Burns si naběhl za obranu, dostal přihrávku a z pravé strany šel sám na Butlanda, ale ten předvedl velmi dobrý zákrok a míč jednou rukou vyrazil!

23
    Na druhé straně se dopředu hnal Evans, ale ani on neuspěl a na další střelecký pokus tedy čekáme.

22
    Hosté to opět zkusili po levé straně, ale tentokrát z toho byla jen nepřesná přihrávka a rozehrávat bude od své branky Roberts.

20
    Wales právě vstřelil branku!
    Na centrovaný míč si parádně naskočil GWION EDWARDS, který nechytatelnou hlavičkou překonal Butlanda a bleskově vyrovnal.

19
    Domácí mladíci se okamžitě vydali dopředu a byla z toho šance. Do vápna se dostal Burns, ale Butland si s jeho pokusem poradil. Roh pro Wales.

17
    Tak hosté se dočkali a jdou zcela zaslouženě do vedení. Domácí ztratili na levé straně míč, toho se zmocnil NATHAN REDMOND, který se dostal do vápna a přízemní střelou překonal Robertse.

15
    Na levé straně se prezentoval výborným obranným zákrokem Ince, který zastavil kombinační akci Walesu.

14
    Domácí Pritchard nakonec napřáhl z velké dálky, ale hradbu těl nepropálil a Butland tedy nemusel zasahovat.

13
    Hra se malinko zklidnila. Domácím se daří držet míč, ale pouze na své polovině.

12
    Na druhé straně se do vápna dostal Burns, ale nakonec byl od míče odstaven a k ničemu se tedy nedostal.

11
    Držení míče: 19% – 81%.

10
    Po centru hlavičkoval z dobré pozice Lingard, ale branku Walesu tesně přestřelil!

9
    Aktivní Redmond dělá domácím na levé straně hodně velké problémy. Nyní opět obešel dva protihráče, ale nakonec nedokázal vystřelit ani přihrát.

8
    Redmond obešel dva protihráče a dostal se do vápna, ale z dobré pozice neuspěl, protože jeho povedenou střelou nakonec zablokoval John.

7
    Opět se hraje na polovině domácího celku, který se stále pouze brání.

6
    Do slibné šance se dostával hostující Ings, ale nakonec ho zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

5
    Domácím se zatím vůbec nedaří držet míč a jsou stále pod tlakem. Začátek zápasu tedy patří Anglii.

4
    Ale s centrovaným míčem si výborně poradil brankář Roberts, který ho sebral a hodně tak pomohl svým spoluhráčům.

4
    Rohový kop pro Anglii.

3
    Aktivní Redmond ztekl po levé straně, ale jeho centr byl hodně nepřesný a míč doputoval do zámezí.

2
    Nakonec Ince našel parádní přihrávku Redmonda, ale ten z malého vápna branku Walesu netrefil!

1
    Anglie zatím v klidu kombinuje na své polovině a nikam hráči nepospíchají.

1
    Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté.

1

Vše je připraveno, jdeme na to.

Na řadě jsou státní hymny.

Hráči obou celků přicházejí na trávník. Utkání tedy začne za malý okamžik.

Wales: Roberts – Walsh, Freeman, John, Lucas, Ray, Edwards, Evans, Pritchard, Isgrove, Burns
    Náhradníci: Alfei, Ward, Williams, Fox, Ogleby, O'Sullivan, Loveridge,

Anglie: Butland – Garbutt, Moore, Jenkinson, Chalobah, Keane, Ince, Redmond, Ward-Prowse, Lingard, Ings
    Náhradníci: Kane, Bond, Berahino, Forster-Caskey, Obita, March, Browning.

Wales si zatím v kvalifikaci nevede špatně. Vybojoval už deset bodů a nachází se na třetím místě, takže stále usiluje o druhé místo, ale nebude to mít vůbec lehké. Dnes by tedy Wales potřeboval nutně bodovat.

Anglie potvrzuje roli favorita této skupiny a na svém kontě má šest vítězství a jednu remízu. Je tedy téměř jisté, že Anglie poputuje do baráže, protože s největší pravděpodobností skončí na prvním místě ve skupině.