Česko B – Francie 5:1 (kon.) | Slovensko – Německo 17:4 (kon.) | Itálie – Austrálie 16:0 (kon.)
Velká Británie – Slovensko 3:6 (kon.) | Francie – Itálie 6:4 (kon.) | Česko – Velká Británie 16:1 (kon.)
Francie
6:4 (3:1, 2:3)
Itálie
Čtvrtek 22.05.2014, 18:00MS v inline hokeji – kategorie Masters

Během druhého dějství si sice Francouzi vybojovali pohodlný náskok, v posledních minutách o něj ale málem přišli. Italové ale už nedokázali skóre srovnat, Francie tak tři body udržela. (19:15:58)

40:00

39:30
    Italové to ještě zkouší bez brankáře!

39:23
    Itálie právě vstřelila branku!
    Tremolaterra nahrál přesně PABLU DE LUCOVI, který za pomoci tyčky přidává další italskou trefu. Na vyrovnání bude ale už pozdě! Asistence: Marco Tremolaterra.

39:07
    Po asistenci Tessari snižuje LUCA VEROTTO! Asistence: Riki Tessari.

38:07
    RIKI TESSARI ujel protihráčům a našel skulinku mezi betony francouzského brankáře! Bez asistence.

37:34
    Francie právě vstřelila branku!
    Francouzi zřejmě dávají definitivní pojistku! Po kombinaci celého útoku se prosazuje FREDERIC GUIHEUX! Asistence: Frederic Ostein a Paul Fayault.

37:00
    Riki Tessari (ITA) je vyloučen za hákování.

35:37
    V posledních minutách se nehraje příliš pohledný hokej, Francouzi se velmi dobře brání.

33:49
    Italové se trochu zlepšili, drží se na útočné polovině. Zatím to ale nevypadá, že by měli dost sil vyrovnat.

32:47
    Zolovkins dlouho váhal se zakončením, nakonec orazítkoval břevno!

30:35
    Ostein to zkoušel po zemi, Conforti tam ovšem měl beton.

29:29
    Longhini si sjel před branku, svoji ranou však jen nechal vyniknout soupeřova brankáře!

27:37
    Italové si vzali oddechový čas!

26:01
    Kotouč se dostal až mezi kruhy, kde byl volný LAURENT SPINETTI, který o tyčku zvýšil vedení svého týmu! Asistence: Francois Gleise a Jerome Hostei.

25:59

25:25
    Spinetti branku z blízka přestřelil.

24:56
    Kotouč je za brankou Francie.

23:59
    Italové jdou znovu do tří. Luca Verotto (ITA) si odsedí dvě minuty za sekání.

David Mencl

Branky a nahrávky: 3. Gleise (Reigner), 7. Desroches (Gleise), 19. Guiheux (Ostein, Gleise), 22. Guiheux (Desroches, Fayault), 27. Spinetti (Gleise, Hostei), 38. Guiheux (Ostein, Fayault) – 11. Longhini (Tessari), 39. Tessari, 40. Varotto (Tessari), 40. Luca (Tremolaterra)

Francie: Voyenau – Collet, Garcia, Gleise, Hostei, Leseur, Richard – Desroches, Fayault, Guiheux, Johais, Neau, Ostein, Spinetti, Reigner
    Itálie: Conforti (28. Guichardaz) – Berto, Medeot, Tessari, Tremolaterra, Varotto – Benvegnu, Cintori, Corso, De Luca, Endrizzi, Longhini, Vagnoni, Zolovkins

Rozhodčí: Votroubek, Jílek