Chomutov – Čáslav 3:1 (kon.) | Strakonice – Chrudim 2:5 (kon.) | Meteor – Králův Dvůr 2:0 (kon.)
Roudnice – Admira Praha 2:2 (kon.) | Kunice – Zápy 2:1 (kon.)
SK Roudnice nad Labem
2:2 (1:0)
FK Admira Praha
Sobota 07.06.2014, 17:00Česká fotbalová liga

Roudnice šla do vedení už po čtyřech minutách hry, když se prosadil Kalaš. Na další branky museli diváci počkat až do závěrečné dvacetiminutovky. Během devíti minut hosté zvrátili stav utkání na svou stranu, ale tři minuty před koncem rozhodl o remíze 2:2 bosenský útočník Abdin Mujagič. (18:57:44)

87
    Roudnice právě vstřelila branku!
    Na straně domácích je zase o něco veseleji. Zásluhou ABIDA MUJAGIČE srovnávají stav utkání – 2:2!

83
    Hosté reagují na druhý gól střídáním. Ze hřiště odstoupil Mamurov a čerstvou krev by měl na hřišti obstarat Jackl.

82
    Admira právě vstřelila branku!
    Osm minut před vypršením devadesáti minut hosté otáčí stav zápasu. O druhou branku Admiry se postaral JIŘÍ KUREK – 1:2!

73
    Pražský celek se krátce po svém prvním střídání prosazuje. O vyrovnání se postaral ŠTĚPÁN ZAHÁLKA – 1:1!

71
    Střídají také hosté. Prvním střídajícím hráčem na straně Admiry je Čmejla, který přenechává místo Ondrůškovi.

63
    Roudnice nešetří a počtvrté střídají. Tentokrát odchází Kalaš, místo kterého nastupuje Svátek.

62
    Hlavní sudí dnes poprvé sáhl do kapsičky a potrestal hostujícího Majera (ADM) žlutou kartou.

59
    Hra je přerušena a domácí toho využívají ke třetímu střídání. Ze hřiště odchází Šimkovský a nahrazuje ho Čížek.

46
    Dvě změny v sestavě provedl trenérský štáb domácího celku během poločasové přestávky. Do druhého poločasu už nezasáhne Hanuš s Křečkem a nahradí je duo Verbíř – Kučera.

46

45

4
    Hned na úvod zasadili domácí tvrdou ránu. K míči se dostal JAN KALAŠ a svou trefou poslal Roudnici do vedení – 1:0!

1

SK Roudnice nad Labem: Pechatý – Šimkovský, Veselý, Čelustka, Šraga – Mareš, Křeček, Holub – Kabele, Kalaš, Hanuš.
    Náhradníci: Brauneis, Kratochvíl, Čížek, Kučera, Mujagič, Svátek, Verbíř.

FK Admira Praha: Jungr – Herc, Mamurov, Martinic, Vosický – Kurek, Majer, Petr, Čmejla – Brůžek, Zahálka.
    Náhradníci: Paťha, Jedlička, Jackl, Berger, Ondrůšek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.