Velká cena Katalánska - Moto3 Vítěz: A. Márquez (ESP) (kon.) | Velká cena Katalánska - Moto2 Vítěz: E. Rabat (ESP) (kon.) | Velká cena Katalánska - MotoGP Vítěz: M. Márquez (ESP) (kon.)
Velká cena Katalánska - Moto2

Vítěz: E. Rabat (ESP)

Neděle 15.06.2014, 12:20 • Circuit de Barcelona-Catalunya, Barcelona • Silniční motocykly

Konec závodu.

Cíl
    Velkou cenu Katalánska vyhrává Esteve Rabat! Druhý Maverick Viňales, třetí nakonec Johann Zarco.

23
    A opravdu! Nádherný souboj trojice Lüthi, Kallio a Zarco o třetí místo! Nejlépe z toho všeho vyšel Johann Zarco, Kallio čtvrtý a Lüthi najednou až pátý!

18
    Jordi Torres to se svou agresivní jízdou přehnal a při útoku na Lüthiho podklouzl a byl doslova vystřelen z motorky. Neovladatelný motocykl pak lízl i stroj projíždějícího Aegertera. Pro toho to naštěstí skončilo jen výjezdem do kačírku a propadem na devátou pozici.

18
    Torres se v zatáčce za cílovou rovinkou dostává před Aegertera a nyní si brousí zuby na Lüthiho!

10
    Thomas Lüthi se dotáhl na Kallia a nyní ho dokonce předjíždí. Máme tu tedy změnu na třetím místě!

3
    Luis Salom upadl pod kola Jonase Folgera a jen skvělá reakce německého závodníka zabránila nebezpečnému nárazu do těla Španěla! Oba závodníci skončili, ale dopadlo to ještě dobře.