Olomouc – Košice 4:1 (kon.) | Domažlice – Plzeň 1:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Vyšehrad 2:2 (kon.)
B. Bystrica – Frýdek-Místek 2:1 (kon.) | Žilina – Šaľa 3:1 (kon.) | Myjava – Zlaté Moravce 2:0 (kon.)
Lipt. Hrádok – Ružomberok 0:9 (kon.) | Litovel – Olomouc 1:4 (kon.)
TJ Spartak Myjava
2:0 (0:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Sobota 21.06.2014, 13:30 • Turá Lúka. • Přípravný zápas

Prípravný zápas medzi Myjavou a Zlatými Moravcami sa skončil výsledkom 2:0, takže víťazstvom domácich. Góly padali až v druhom polčase, keď skóre zápasu otvoril v 64.minúte Pekár a skóre zápasu uzavrel v 84.minúte Duga. (15:17:42)

84
    Myjava dala gól!

Krátko pred koncom zápasu sa dostávajú domáci už do vedenia o dva góly a zrejme je už o víťazovi tohto prípravného zápasu rozhodnuté 2:0! Autorom gólu je DENIS DUGA

64

Prvého gólu sme sa dočkali až v druhom polčase, keď v 64.minúte sa dostávajú domáci do vedenia 1:0 zásluhou ŠTEFAN PEKÁR.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase je stav stretnutia 0:0, gól sme zatiaľ nevideli!

Prvý polčas sa skončil.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

Náhradníci: Belic – Jastrab, Jánošík, Sivák Pavol, Kosík, Šmahajčík, Sivák Peter, Duga, Jorik, Švec, Sirota.

FC ViOn Zlaté Moravce: Novota – Chren, Mejič, Jadroň, Kováč, Orávik, Duričič, Sabo, Charizopulos, Uškovič.
    Náhradníci: Frišo, Klabník, Repa, Richnak, Tomovič, Szoke, Šulc.

Rozhodca: Španka, Koníček, Obeda.

Vítame všetkých priaznivcov futbalu, ktorý sa rozhodli sledovať prenos z prípravného zápasu slovenských tímov a to konkrétne zápasu medzi Spartak Myjava a FC ViOn Zlaté Moravce. Výkop zápasu je naplánovaný na 13:30 a my Vám ho prinášame formou zmien stavu.

Obaja dnešný aktéri pôsobia v našej najvyššej súťaži, ktorá priemerovo ponesie názov Fortuna liga. Príprava tímov, ktoré sa v tejto lige predstavia už naplno začala. Myjava skončila na 7.mieste, keď nezvládla jarnú časť a Zlaté Moravce skončili na 10.mieste a len vďaka dobrej jesennej časti sa vyhli záchrane, pretože jar takisto zbabrali. Oba tímy sa určite budú snažiť vylepšiť si tieto miesta a na to im majú pomôcť práve prípravné zápasy. Oba tímy práve týmto zápasom začínajú svoju prípravu.

Najvýraznejšia zmena v kabíne Spartaka sa udiala na trénerskom poste, keď sa novým trénerom kopaničiarov stal Peter Gergely. Hráčsky káder tiež prešiel niekoľkými zmenami. Zlaté Moravce si ponechali svojho hlavného trénera Branislava Mráza a takisto skúšajú v príprave nejakých hráčov.

Pre oba tímy pôjde o prvý zápas po krátkej letnej pauze. Zápas to je prípravný, takže favorita je ťažké určiť.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 13:30.