Chorzów – Trenčín 2:4 (kon.) | TSV 1860 Mníchov U23 – Podbrezová 0:0 (kon.) | Slavia – Vlašim 1:0 (kon.)
Hr. Králové – Brno 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Slovácko 3:1 (kon.) | Horn – Olomouc 1:0 (kon.)
SV Horn
1:0 (1:0)
SK Sigma Olomouc
Úterý 01.07.2014, 18:00 • Horn • Přípravný zápas

Následně sudí foukl do píšťalky a ukončil přátelské utkání, které rozhodl pokutový kop z prvního poločasu. Výkon Sigmy byl ovšem sympatický, což je příslib do dalších zápasů. Horn si dnes připsal šťastné vítězství, ale několikrát museli jeho hráči skočit do střely soupeře. Z mé strany to je pro dnešek vše a přeji příjemný zbytek večera! (19:56:53)

90+1
    Poslední dlouhý míč Hály mířil na nejvyšší muže olomoucké sestavy, ale skončil u domácích hráčů, kteří odvrátili míč.

90
    V posledních minutách zahrávali domácí rohový kop, který hostující hráči odvrátili a šli do protiútoku. Při něm si Varadi došel pro faul, ale centr Javůrka byl odvrácen.

88
    Obranný faul domácích málem potrestal Rolinc, ale jeho dělovka byla opět zblokována.

87
    Olomouc se snaží ze všech sil a kombinuje na útočné polovině. Několik šancí na straně Sigmy skončilo ještě před brankářem Hornu, ale Plšek dal Pögelhofovi šanci se ukázat.

85
    Rakouský tým málem udeřil. Do velké šance se dostal domácí Dilic, ale brankář Blaha si s touto šancí Hornu poradil!

83
    Olomoucký Hála (OLO) se postavil k přímému kopu, ale váhal tak dlouho, až si vysloužil žlutou kartu.

80
    Olomouc zahrávala po faulu na Svozila přímý kop z poloviny hřiště. Domácí obrana si s prvním míčem poradila, ale Varadi ho dokázal získat zpět a posunout na Hálu, který byl ovšem odstaven od míče.

78
    Javůrkově střele chyběla potřebná přesnost. Horn drží míč.

76
    Druhý poločas je vinou mnoha střídání a faulu velmi rozkouskovaný. Sigma se snaží útočit, ale nedaří se jí dostat do zakončení.

74
    Domácí přidali třetí faul za žlutou kartu. Rozhodčí potrestal nedovolený zákrok Olmütze (SVH).

72
    Hraje se převážně ve středu hřiště a oba týmy se střídají v držení míče.

70
    Ze své snahy vytěžila rohový kop, ale stejně jako u dvou předešlých to k vyrovnání nevedlo.

69
    K centru se dostal Houska, ale na první tyči našel pouze domácího hráče. Sigma se stále drží na útočné polovině hřiště.

69
    Do míče se opřel Javůrek, ale bránící hráči Hornu opět zablokovali střelu olomouckého hráče. Domácím by blokování střel mohla závidět řada hokejistů z NHL.

67
    Neutekla ani minuta a první žlutou kartu má na kontě také hostující tým. Postaral se o ni faulující Cana (OLO).

65
    Opět se na hřišti zažlutilo. Druhým potrestaným hráčem je znovu zástupce domácího týmu. Jmenovitě Peinsipp (SVH).