Hr. Králové – Varnsdorf 3:0 (kon.) | Třinec – Orlová 1:1 (kon.) | Opava – Skalica 1:0 (kon.)
Nové Mesto n/V – Zlín 1:7 (kon.) | Karviná – Prostějov 4:0 (kon.) | Vlašim – Králův Dvůr 6:2 (kon.)
Rostov – Jablonec 0:2 (kon.) | Štěchovice – Český Brod 4:2 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
6:2 (3:1)
FK Králův Dvůr
Středa 16.07.2014, 18:00 • Kácov • Přípravný zápas

Vlašim poráží Králův Dvůr 6:2 zásluhou šesti různých střelců. Do poločasu se trefili Jakubov, Souček a Starý. V druhé polovině přidali branku Petrů, Matějka a Janda. Za hosty se prosadil Šlapák a penaltu proměnil Petr. (19:45:29)

90

85
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Je sníženo, MILAN PETR proměnil pokutový kop!

78
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Jaroslav Starý našel na druhé tyči LADISLAVA JANDU, který zvýšil na 6:1 pro Vlašim.

76
    Nakonec se Vlašim páté branky dočkala. Centr Vernera poslal do sítě TOMÁŠ MATĚJKA.

74
    Další velká možnost Vlašimi! Tomáš Matějka se po rychlém útoku dostal k zakončení, které brankář vytěsnil Jíchu, ten trefil tyč.

71
    Králův Dvůr zahrával rohový kop, ale obrana Vlašimi odvrátila do bezpečí.

70
    Střídání v týmu FC Graffin Vlašim: ze hřiště odchází Breda, přichází Tomášek.

68
    Vlašim je stále aktivnější, hraje se hlavně na polovině Královédvorských.

64
    Vlašim byla blízko dnešnímu pátému gólu! Domácí přitlačili soupeře, ze závaru nakonec vytáhl balón Jícha, ale napálil tyč!

58
    Valšim zahrála roh, který kopal Janda. Míč se ve vápně dostal k JIŘÍMU PETRŮ, který přidává čtvrtou branku Graffinu.

54
    Vlašim je i nadále lepším týmem, ale začali hrozit také hosté. Žádná z jejich vybojovaných standardních situací však neskončila větší šancí.

46

Vlašim vede po úvodním poločase 3:1 zásluhou střelců Jakubova, Součka a Starého.

45

41
    Třetí branku Graffinu Vlašim přidává po krásné individuální akci JAROSLAV STARÝ. Obešel si sám obránce a střelou k bližší tyči zvýšil náskok Vlašimi.

37
    Po rohu se k dobré hlavičce dostal Jiří Petrů, ale brankář hostů stihl jeho pokus vyrazit.

35
    Hronek si naběhl na centr a hlavou jej usměrnil do sítě, jenže byl máván ofsajd!

Jiří Paýr

Branky: 9. Jakubov, 25. Souček, 41. Starý, 58. Petrů, 76. Matějka, 78. Janda – 26. Šlapák, 85. Petr (pen.)

FC Sellier & Bellot Vlašim: Rondzik (46. Barat) – Breda (70. Tomášek), Petrů, Souček (46. Kvida), Starý – Vojta (46. Janda), Vebr (46. Miškovič), Putz (46. Verner), Hronek (46. Kučera), Průcha (46. Jicha) – Jakubov (46. Matějka)