Sutjeska – Šeriff Tiraspol 0:3 (kon.) | Dudelange – Ludogorec 1:1 (kon.) | Levadia Tallinn – Sparta 1:1 (kon.)
Karabach – Valletta 4:0 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – FC Santa Coloma 2:0 (kon.) | New Saints – Slovan Bratislava 0:2 (kon.)
B36 Tórshavn – Partizan Bělehrad 1:3 (kon.) | Skënderbeu – BATE 1:1 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Dinamo Záhřeb 0:2 (kon.)
Debrecín – Cliftonville 2:0 (kon.) | Celtic – Reykjavík 4:0 (kon.)
Sutjeska Nikšić
0:3 (0:2)
Šeriff Tiraspol
Úterý 22.07.2014, 17:30 • Gradski, Nikšići, Černá Hora • Liga mistrů (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:24:56)

Dnešní utkání končí zaslouženým vítězstvím hostů, kteří postupují do třetího předkola Ligy Mistrů, v němž se střetnou s lepším z dvojice Slovan Bratislava (Slovensko) a The New Saints (Wales). Toto utkání je na pořadu od 19:45 hod. a můžete ho sledovat on-line na našem webu.

90+2
    Rohový kop hostů rozehraje Cadu.

90
    Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Jovovović, přichází Djajić.

90
    Poslední minuta tohoto utkání, rozhodčí Harkam ale jistě nějakou tu minutu navíc ještě nastaví.

87
    Vujović (SUT) fauluje Ernandese.

85
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Blanco, přichází Galvão.

85
    Nikolićova střela nepřesná, míč získávají hosté, ale bude se střídat.

82
    Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Stijepović, přichází J. Vujović.

81
    Hosté vystavili do ofsajdové pasti domácího Igumanoviće.

80
    Poslední desetiminutovka dnešního utkání, o vítězi i postupujícím je již dávno rozhodnuto.

76
    Isa se dostává na druhé straně do zakončení, ale Janjušević chytá.

75
    Domácí opět na polovině soupeře, ke střele se dostává Jovović, ale jeho pokus je zblokován.

72
    Ovšem jen do té doby, než je odpískán a odmáván Ćukovićovi ofsajd.

71
    Nakonec faul Ernandese a domácí tak zůstanou u míče.

71
    Ten rozehrál domácí Kovačević, ale hosté odvrací, domácí zůstávají u míče.

70
    Kovačević rozehrává volný kop, Igumanović zakončuje, ale Degra pozorný a vyráží na roh.

69
    Isa fauluje Stijepoviće, míč získávají domácí.

67
    Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Fukui, přichází Kovačević.

66
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Luvannor, přichází Ricardinho.

65
    Jovović tentokrát sám fauluje, míč získávají hosté.

61
    Leonel Olimpio (Šeriff) fauluje domácího Jovoviće.

60
    Je za námi hodina hry, hosté vedou již 3:0 a kontrolují průběh zápasu.

59
    Fukui (SUT) fauluje Moreiru, volný kop pro hosty.

56
    Hostující Benson v ofsajdu.

55
    Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
    Domácí se neprosadili z rohového kopu, hosté trestali z protiútoku, třetí gól dává ISMAIL ISA.

54
    Čuković se dostává ke střele, ale netrefuje branku.

54
    Rohový kop pro domácí, rozehrává Igumanović.

53
    Ernandes fauluje Fukui, domácí získávají míč.

52
    Která končí odpískaným ofsajdem kapitána Luvannora.

51
    Hosté drží míč na svých kopačkách, sledujeme postupnou kombinaci.

48
    Domácí pokračují ve druhé půli ve stejném složení, střídali pouze hosté.

46
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Gînsari, přichází Olimpio.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:32 hodin.

Hned poté sudí Harkam první poločas ukončil. Zaznamenali jsme v něm dva góly, oba padly do sítě domácího týmu, který je tak již téměř bez šance na postup. Navíc se Sutjeska musí bránit pouze o deseti, v 11. minutě byl vyloučen G. Vujović.

45+3

45+3
    Ve třetí minutě nastaveného času je opět hostující kapitán v ofsajdu.

45+1
    Kapitán Tiraspolu Luvannor v ofsajdu.

45
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu.

42
    Ale celá akce končí odpískaným faulem Liggera Moreiry, který nedovoleně atakoval Nikoliće.

41
    Cadu rozehraje rohový kop hostů.

40
    Je před námi posledních pět minut prvního poločasu, hosté v klidu hájí dvoubrankový náskok.

38
    Žlutou kartu dostává Lukić (FK Sutjeska) za faul na Ernandese.

36
    Hosté dnes nenechávají nikoho na pochybách, že postup je jejich.

35
    Hosté navyšují své vedení, druhý gól Šeriffu Tiraspol dává HENRIQUE LUVANNOR.

32
    Nikolić fauluje Blanca, míč získávají hosté.

30
    Je za námi první půl hodina hry, hosté vedou po brance Bensona z 5. minuty, domácí navíc hrají bez vyloučeného G. Vujoviće.

27
    Lukić již rozehrál, žádné nebezpečí pro branku Tiraspolu.

26
    Rohový kop pro domácí.

26
    Igumanović v dobré pozici, pálí na branku hostů, ale Degra skvělým zákrokem chytá, největší domácí šance.

23
    Defenziva Sutjesky odvrátila nebezpečí před vlastní brankou.

22
    Ten rozehraje opět Luvannor, který si bere míč.

21
    Rohový kop rozehrává Luvannor, ale defenziva domácího FK odvrací na další roh.

20
    Rohový kop pro Šeriff Tiraspol.

18
    Hosté drží míč a kombinují ve středu hřiště.

16
    Před okamžikem potrestaný Jovović se dostává ke střele, ale netrefuje bránu.

15
    Žlutou kartu dostává Jovovović (FK Sutjeska).

15
    Jovović fauluje Cadu, těch faulů v podání domácích je poměrně dost.

14
    Rozehrával Luvannor, ale domácí se ubránili.

13
    Hosté mají k dispozici rohový kop.

11
    Žlutou kartu dostává Ognjanović (FK Sutjeska).

Zákrok G. Vujoviće

11
    Červenou kartu dostává G. Vujović (FK Sutjeska), Metoua se po jeho ostrém zákroku svíjí na hrací ploše, zasloužená červená karta.

10
    Igumanović rozehrává volný kop, ale akce domácích končí faulem, míč získávají hosté.

7
    Issa fauluje domácího Jovoviće.

6
    Domácí kontrují, střelu G. Vujoviće Degra chytá.

Fredua Buadee BENSON – 0 : 1

5
    První gól zápasu dává FREDUA BUADEE BENSON, který se na hranici malého vápna prosazuje po volném kopu Moreiry.

3
    Stijepović fauluje Bensona, hosté získávají míč.

1

FK Sutjeska: Janjušević (C) – Ognjanović, Stijepović, Ćuković, Igumanović, Lukić, Stefanović, Jovović, Nikolić, G. Vujović, Fukui
    Náhradníci: Radović, Krivokapic, Popović, Kovačević, J. Vujović, Pejović, Djajić

FC Šeriff Tiraspol: Degra – Metoua, Ernandes, Mureşan, Moreira, Gînsari, Cadu, Blanco, Luvannor, Benson, Isa
    Náhradníci: Paşcenco, Galvão, Ricardinho, Balima, Olimpio, Gheorghiev, Potiguar

Rozhodčí: Harkam – Witschnigg, Staudinger (vš. AUT).

Vítejte u dnešního onlajn přenosu odvetného utkání 2. předkola fotbalové Ligy Mistrů mezi FK SUTJESKA a FC ŠERIFFEM TIRASPOL. Utkání se odehraje na stadionu Gradski v Nikšići v Černé Hoře a provede jím trojice rakouských rozhodčích, hlavní Alexander Harkam, asistenti Andreas Witschnigg a Andreas Staudinger. Jako čtvrtý rozhodčí je nominován René Eisner také z Rakouska.

Moldavský klub z Tiraspolu je favoritem tohoto dvojzápasu a díky nadějnému výsledku z prvního utkání se očekává, že dnes bude v Černé Hoře oslavovat svůj postup do třetího předkola Ligy Mistrů. K tomu bude Šeriff potřebovat neprohrát větším, než dvoubrankovým rozdílem. Ve třetím předkole se postupující z této dvojice utká s lepším z dvojice Slovan Bratislava (Slovensko) a The New Saints (Wales).