Valletta – Karabach 0:1 (kon.) | Slovan Bratislava – New Saints 1:0 (kon.) | BATE – Skënderbeu 0:0 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Sutjeska 2:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Maribor 0:0 (kon.) | FC Santa Coloma – Maccabi Tel Aviv 0:1 (kon.)
FK Rabotnički – Helsinki 0:0 (kon.) | Cliftonville – Debrecín 0:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Žalgiris Vilnius 2:0 (kon.)
Partizan Bělehrad – HB Tórshavn 3:0 (kon.) | Sparta – Levadia Tallinn 7:0 (kon.) | Reykjavík – Celtic 0:1 (kon.)
Šeriff Tiraspol
2:0 (0:0)
Sutjeska Nikšić
Úterý 15.07.2014, 19:00 • Bolshaya Sportivnaya Arena (kapacita 13460) • Liga mistrů (předkola)

Je dobojováno. FC Šeriff Tiraspol potvrdil roli favorita a vítězí poměrem 2:0. O samotném vítězství rozhodli domácí až ve druhém poločase, kdy nejprve skóroval Mureşan, následně Isa. Já vám děkuji za sledování a přeji příjemný zbytek večera, například u sledování dalších online přenosů z předkola LM. (20:51:20)

90+4
    Žlutou kartu dostává Krivokapić (FK Sutjeska).

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Z nahrávače se mohl stát střelec, avšak Benson byl v ofsajdu.

87
    Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Domácí fotbalisté pokračovali ve hře, kterou předváděli celý zápas a nakonec se jim podařilo ještě jednou skórovat, střelcem se stává bulharský kanonýr ISMAIL MUSTAFA ISA – 2:0!

84
    Thiagu Galvãovi je odpískán faul na Nikoliće.

80
    Do konce zápasu zbývá už jen 10 minut, domácí stále vedou sice jen 1:0, avšak hosté mají k vyrovnání poměrně daleko.

76
    Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Igumanović, přichází Fukui.

75
    Třetí střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Cadú, přichází Thiago Galvão.

71
    Domácí to dokázali. Po obrovském tlaku, který měli od úvodních minut zápasu se k míči dostal rumunský záložník ANDREI LOSIF MUREŞAN a rozvlnil s ním síť za Janjuševićem – 1:0!

69
    Žlutou kartu dostává Gînsari (FC Šeriff Tiraspol).

69
    Žlutou kartu dostává Ognjanović (FK Sutjeska).

66
    Jovović byl nachytán v ofsajdu.

65
    Další výborná šance pro Šeriff! Střídající Benson vypálil, avšak o pár centimetrů minul bránu.

63
    Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Pejović, přichází Kovačević.

62
    Domácí se stále tlačí více a více do útoku, avšak stále se jim nedaří skórovat. Janjušević dnes chytá opravdu dobře.