Hájek – Basilašvili 2:0 (kon.) | Vaisse – Mečíř 1:2 (kon.)
2
6 3 6
sk Středa 23.07.2014, 10:06Challenger Oberstaufen (antuka)

0:6
    GEM, SET, ZÁPAS Miloslav Mečíř! Mečbal náš tenista využíva a nasadil tak Francúzovi kanára! Takže vyhral tretí set bez nejakých problémov 6:0! Celkovo vyhral zápas 2:1 na sety po hrách 6:3, 3:6 a 6:0 z jeho pohľadu! Postupuje tak do druhého kola na turnaji v Nemecku, keď vyradil Francúza Martina Vaisseho.

30-40
    Miloslav Mečíř získava mečbal! Využije ho ?

0:5
    Túto možnosť náš tenista využíva, potvrdil brejk a je už tak vo vedení 5:0! To znamená, že Francúz ide podávať na udržanie sa v treťom sete a aj samotnom zápase. Uvidíme, ako to napokon skoční. Hrozí, že môže dostať aj kanára!

A-40
    Výhoda a brejkbal pre Francúza!

A-40

40-40
    A aj ten je už minulosťou, takže tu máme zhodu 40:40!

0:4
    Brejkbal náš tenista využíva a dostáav sa už do vedenia 4:0! Žeby zlomový moment zápasu ? Dostane Francúz kanára ? No uvidíme, podávať teraz ide náš tenista a má pred sebou úlohu potvrdiť brejk.

15-40
    Dva brejkbaly pre nášho tenistu po ďalšej dvojchybe Francúza, ten ich má na svojom konte už 8!

0:3
    Aj sa tak stáva, čistou hrou potvrdzuje Milo brejk a dostáva sa tak do sľubného vedenia 3:0! Podávať teraz ide Francúz.

0:2
    Brejkbal náš tenista využíva a dostáva sa do vedenia 2:0! Ide teraz podávať na potvrdenie brejku, ak sa mu to podarí, vypracuje si už sľubný náskok.

30-40
    Prichádza brejkbal pre nášho tenistu!

0:1
    Ktorý Milo aj využíva a dostáva sa tak v úvode tretieho setu do vedenia 1:0! Podávať teraz ide Francúz.

6:3
    Druhý setbal v zápase už Francúz využíva a vyhráva tak druhý set pomerom 6:3! Sledovali sme zaujímavý druhý set, ktorý bol tiež od úvodu vyrovnaný, ale prevahu na svoju stranu potom získal Francúz. Takže, víťaza zápasu nám určí tretí set, v ktorom začne podávať náš tenista.

A-40
    Výhoda a druhý setbal pre Martina Vaisseho!

40-A
    Výhoda a brejkbal pre Mečířa!

A-40
    Výhoda a setbal pre Martina Vaisseho!

40-A

30-40
    V zápätí však vyprodukoval ďalšiu dvojchybu na jeho konto, takže Milo získava brejkbal!

5:3
    Tú druhú už však nedokázal a tak náš tenista znižuje na 3:5 a zatiaľ sa v druhom sete udržal! Avšak, teraz ide podávať Francúz na víťazstvo v druhom sete a vynútenie si tretieho setu.

5:2
    Esom na záver a celkovo tretím ukončuje Francúz tento game a dostáva sa tak už do vedenia 5:2! Brejk potvrdil a to znamená, že náš tenista ide podávať na udržanie sa v druhom sete! Podarí sa mu to ?

4:2
    Francúzovi sa podarilo konečne brejkbal využiť a tak sa dostáva už do vedenia 4:2! Tak, žeby toto bol zlomový moment druhého setu ? No, uvidíme. Podávať teraz ide práve on a má pred sebou úlohu potvrdiť brejk.

A-40

A-40

A-40
    Druhá dvojchyba v zápase, ktorej sa dopustil náš tenista a tak má Francúz výhodu a brejkbol!

40-40
    A aj ten ostáva nevyužitý a máme tu zhodu 40:40!

3:2
    Ten však už využíva a dostáva sa do vedenia 3:2! Podávať teraz ide náš tenista, podarí sa mu si podanie si podržať ?

2:2
    Hneď prvý gembol využíva a vyrovnáva na 2:2! Podávať teraz ide Francúz. Tak, zatiaľ sledujeme podobný vývoj ako v prvom sete, uvidíme, kedy nastane zlomový moment tohto setu.

2:1
    Hneď prvý gembol aj využíva a dostáva sa tak do vedenia 2:1! Podávať teraz ide náš tenista.

1:1
    Túto možnosť už náš tenista využíva a vyrovnáva tak na 1:1 v druhom sete! Podávať teraz ide Francúz.

A-40
    Výhoda a prvý brejkbal v zápase pre Francúza! Podarí sa mu ho využiť tak ako v prvom sete nášmu tenistovi ?

40-40
    Žiaľ, aj ten je už minulosťou a tak tu máme zhodu 40:40!

1:0
    Hneď ten prvý aj využíva a dostáva sa tak v úvode druhého setu do vedenia 1:0! Podávať teraz ide náš tenista.

3:6
    Esom na záver a celkovo tretím v zápase ukončuje Milo tento prvý set, ktorý vyhráva 6:3! Tak dlho to bol vyrovnaný set, až prišiel prvý brejkbol, ktorý náš tenista využil a to ho dostalo na koňa. Potom veľkú šancu využil a dotiahol ju do víťazného konca. Ideme do druhého setu, ktorý začne svojím servisom Vaisse.

30-40
    Prichádza setbal pre Miloslava Mečířa!

3:5
    Ktorý náš tenista využíva a dostáva sa do vedenia 5:3, čo znamená, že má teraz veľkú výhodu, lebo ide podávať na víťazstvo v prvom sete! Tak prvý brejk prišiel až v siedmej hre a jeho využitie bolo veľmi dôležité!

40-A
    Výhoda pre nášho tenistu, ktorý tak získava prvý brejkbol v zápase!

40-40
    A aj tú druhú! Takže tu máme zhodu 40:40! Príde konečný prvý brejkbol v zápase ?

3:4
    Aj sa tak stáva a čistou hrou sa dostáva náš tenista do vedenia 4:3! Podávať ide teraz Francúz, príde konečne prvý brejkbal v zápase ? No, uvidíme.

3:3
    Ktorý je aj využitý a tak je stav opäť vyrovnaný 3:3! Podávať ide teraz náš tenista.

2:3
    Ponúknutú možnosť náš tenista využíva a tak sa dostáva do vedenia 3:2! Stále platí, že si obaja tenisti držia svoje podania, dokonca sme nevideli ešte ani brejkbol! Bude tomu tak aj pri servise Francúza ?

40-40
    A aj ten je odvrátený, stratený game dokázal Francúz dotiahnuť na zhodu 40:40!

2:2
    Ponúknutú možnosť tento tenista využíva, podržal si svoje podanie a vyrovnáva tak na 2:2!

40-40
    Lenže Milo to po presnom údere doťahuje na zhodu 40:40!

1:2
    Ktorý v zápätí aj využíva a dostáva sa do vedenia 2:1! Podávať teraz ide Vaisse, podrží si aj on druhé podanie ?

1:1
    Ten druhý už však využíva a tak vyrovnáva na 1:1! Podávať teraz ide náš tenista.

0:1
    Gembol po nevynútenej chybe svojho súpera aj využíva a tak sa v úvode zápasu dostáva do vedenia 1:0! Podávať teraz ide Francúz.

Stretnutie by sa malo začať v stredu o 10:00 hod.