Pere Riba
0
64 1
Středa 23.07.2014, 17:07ATP Umag - Plava Laguna Croatia Open Umag (antuka)

To je ode mě s konstatováním výhry Lukáše Rosola pro dnešek z tohoto zápasu vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne, například u některého z textových online přenosů na našem portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen tenisového) Onlajnu, na počtenou! (18:31:06)

Lukáš Rosol se nechal v prvním setu brejknout hned při svém prvním podání v zápase a soupeř už vedl 3:0 na gemy. Od té doby zpřesnil Rosol své podání i údery a začal být na kurtu lepším tenistou. Za stavu 2:4 se mu povedlo Španěla brejknout také a tím se vrátit do zápasu. První set musel rozhodnout tiebreak, ve kterém byl úspěšnější český tenista. V druhém setu už si Rosol dělal se soupeřem téměř co chtěl a došel si tak v druhém setu pro hladké vítězství v celém zápase. Lukáš Rosol vyhrál tento zápas ve 2 setech 7:6 (4) a 6:1 za 74 minut. Jeho dalším soupeřem na turnaji bude chorvatský tenista Marin Čilić, který je pro tento turnaj třetí nasazený.

6:1
    Return Riba-Madrida končí v autu. Rosol získává velmi hladce druhý set a tím vyhrává i celý zápas.

40-0
    Rosol získal fiftýn stylem podání-síť. Český tenista má k dispozici tři mečboly, setboly a gemboly zároveň.

30-0
    Celkově již deváté eso Rosola v zápase.

15-0
    Úder Riba-Madrida končí v síti.

5:1
    Hned ten první Rosol využívá. Riba-Madrid poslal příliš dlouhý křižný forhend, míček se ocitl za základní čárou. Rosol bude podávat na vítězství v zápase.