Opava B – Nový Jičín 2:2 (kon.) | Libiš – Štěchovice 0:2 (kon.) | Arnhem – Chelsea 1:3 (kon.)
TJ Sokol Libiš
0:2 (0:0)
TJ Štěchovice
Středa 30.07.2014, 18:00 • stadion TJ Sokol Libiš, Školní 492/6, 277 11. • Přípravný zápas

86
    Libiši se mohl podařit kontaktní gól, Soukup konečky prstů vytlačil jasný gól mimo bránu a bude se kopat roh.

77
    Štěchovice právě vstřelily branku!

Tak tohle už je smůla. Naprosto totožná akce jako při prvním gólu, Hudec si tentokráte balon posunul více dopředu a přihrával po zemi, nicméně domácí obrana si vstřelila již druhý vlastní gól – 0:2!

75

Pavlík zavedl balon až na útočnou polovinu kde ho předal na Hudce a ten centroval do vápna, nepochopitelně zakročil hlavou domácí stoper a posílá balon za záda vlastního gólmana – 0:1!

67
    Cienciala zapomněl na hráče za sebou, ten nacentroval do vápna a následná hlavička mohla být velmi nebezpečná, pokud by byla dobře trefená.

52
    Zákrok na Pospíšila se zdál být penaltovým, nicméně se faul nepískal. Ve stejné době začala tlačenice a pokus o procpání balonu, Pospíšil s Proskem ale nevyhráli.

6
    Vyložená šance na sebe nenechala čekat, nejprve se neujal Pospíšilův pokus, poté se dostal k hlavičce Hudec a brankář ukázal své reflexy.

Michal Kunc

Branky: 75. ??? (vla.), 77. ??? (vla.)

TJ Sokol Libiš: nedodána
    TJ Štěchovice: ..
    sestava 1. poločas: Soukup – Švejda, Müller, Busta, Baubín – Jakobovský, Jelínek, Hřebeček, Prosek – Hudec, Pospíšil.
    ..
    sestava 2. poločas: Soukup – Novák, Müller, Busta (60. Švejda), Cienciala – Pavlík, Jelínek (60. Baubín), Hřebeček (60. Jakobovský), Prosek – Jiroušek, Pospíšil (60. Hudec).

Rozhodčí: neuvedeni